10 thoughts on “Spotkania

 1. Sogo napisał(a):

  Proszę cie Leszku. Wyhamuj. Ja jestem stróżem na swoim parkingu, gdybym chciał to taki marny ośrodek jutro bym wybudował.. Ciebie stać na parę razy więcej. Po co Ci ten uśmiech, Bawimy się dalej.

  1. Sogo napisał(a):

   I choc modry redator od huja baby tez kiedys wszystko zrozumie. Wszystko jest jednym, czyli nie ma nic. To powiedz glisno o tym.

   1. Mariusz napisał(a):

    Kiedyś ktoś tam coś zrozumie. I tym który to zrozumie, to będzie to wszystko co Jest. Czyli to Nic w stanie nieprzejawionym, bo wtedy nic niema. I mam powiedzieć do siebie o tym głośno, bo cicho nie wypada? A kto tak do siebie gada? 🙂
    Polecam wysłuchać luźnej rozmowy Roman – Zrozumieć samego siebie 17.03.13 http://chomikuj.pl/sesjehipnotyczne/Lu*c5*bane+rozmowy/Roman

 2. Leszek napisał(a):

  Kochani prawdopodobnie w tym roku już nie będzie spotkań ponieważ mam bardzo wypełniony grafik więc zapraszamy tym bardziej że jest to 10 dniowe spotkanie. Jest jeszcze jedna sprawa, mój dom który sprzedałem w 2008 roku jest znowu do sprzedania i mógłbym go odkupić jednak brakuje mi około 300 000 zł jest tam 320 m2 więc cena nie jest za duża (ja go sprzedałem za 600 000 co było tylko połową jego wartości na tamten czas) i pomyślałem że można by było go kupić i wykorzystywać na spotkania z noclegami bylibyśmy całkowicie nie zależni nawet w zimie. Każda forma pomocy rozpatrzę nawet pożyczkę lub udział. Dom i ja mieszkam 3 km od ośrodka i 2 km od granic Wrocławia ale trzeba by było szybko podjąć decyzję. Proszę pomoc, ponieważ chętni na bycie rezydentem mogliby szybciej zamieszkać w nim. Pozdrawiam.

 3. Piotr W napisał(a):

  Po spotkaniu październikowym w Raszągu został ręcznik. Właściciela/kę proszę o kontakt.

  1. Piotr W napisał(a):

   Po spotkaniu Listopadowym została książka pod tytułem „Podróż do wewnętrznego spokoju i radości”, zaś po spotkaniu grudniowym została ciemnoniebieska karimata. Właściciela/kę proszę o kontakt.

 4. Leszek napisał(a):

  Proszę o wpłaty podstawy spotkania na Jazach, ponieważ obietnica nie pokryje kosztów. Każdy kto chce przyjechać powinien uiścić darowiznę. Jeśli spotkanie się nie odbędzie z powodu małej ilości ludzi, wszystkie darowizny zwrócę na to samo konto. Inaczej wszyscy chcą ale lista nie zapełniona. Zostało 11 dni więc najpóźniej za 3 dni muszę powiadomić Jazy czy spotkanie się odbędzie czy rezygnuję, chyba że wolicie w Willi Marysin ale trzeba by było dopłacić lub zmniejszyć o parę dni ponieważ inny standard. Czekam na decyzje.

 5. Leszek napisał(a):

  Ja mogę zabrać nawet 5 osób ale z Wrocławia (pętla na Wojnowie). Szczegóły podam jak ktoś się zgłosi są wolne miejsca jeszcze.

 6. Leszek napisał(a):

  Zapraszam chętnych do Makowa P ponieważ nie wiem czy jesienią będą odpowiednie warunki by organizować jeszcze spotkania a jest ciepło i sucho. Szczególnie zwracam się do tych co mają trudność w wchodzenie w hipnozę ponieważ bycie z grupa takich samych ludzi stajemy się mocni i odważniejsi a dzięki zbiorowym sesją medytacją łatwiej wchodzi się. Misy kryształowe kolorowe ostatnio odegrały ważną rolę w podniesieniu wibracji i oczyszczaniu a do tego Maciej zrobił kamienny krąg jego energetyka wzmocniona przez misy kryształowe dała ciekawe efekty i odczucia. Są to chwile wspaniałe warto przeżyć coś takiego. Pozdrawiam i czekamy na chętnych.

 7. Mariusz napisał(a):

  W naszego totka wygrywają ci co obsługują komputery. Już dawno pojęli czym jest chciwość i jak ją kultywować dla własnego „dobra”. Bo każde ego kieruje się jakimś dobrem, samo go definiuje i utrzymuje, dopóki nie przebuduje i na nowo zdefiniuje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *