7 thoughts on “Spotkania

 1. Piotr W napisał(a):

  Są jeszcze wolne miejsca na najbliższe spotkanie które odbędzie się już za tydzień.

 2. Sogo napisał(a):

  Proszę cie Leszku. Wyhamuj. Ja jestem stróżem na swoim parkingu, gdybym chciał to taki marny ośrodek jutro bym wybudował.. Ciebie stać na parę razy więcej. Po co Ci ten uśmiech, Bawimy się dalej.

  1. Sogo napisał(a):

   I choc modry redator od huja baby tez kiedys wszystko zrozumie. Wszystko jest jednym, czyli nie ma nic. To powiedz glisno o tym.

   1. Mariusz napisał(a):

    Kiedyś ktoś tam coś zrozumie. I tym który to zrozumie, to będzie to wszystko co Jest. Czyli to Nic w stanie nieprzejawionym, bo wtedy nic niema. I mam powiedzieć do siebie o tym głośno, bo cicho nie wypada? A kto tak do siebie gada? 🙂
    Polecam wysłuchać luźnej rozmowy Roman – Zrozumieć samego siebie 17.03.13 http://chomikuj.pl/sesjehipnotyczne/Lu*c5*bane+rozmowy/Roman

 3. Leszek napisał(a):

  Kochani prawdopodobnie w tym roku już nie będzie spotkań ponieważ mam bardzo wypełniony grafik więc zapraszamy tym bardziej że jest to 10 dniowe spotkanie. Jest jeszcze jedna sprawa, mój dom który sprzedałem w 2008 roku jest znowu do sprzedania i mógłbym go odkupić jednak brakuje mi około 300 000 zł jest tam 320 m2 więc cena nie jest za duża (ja go sprzedałem za 600 000 co było tylko połową jego wartości na tamten czas) i pomyślałem że można by było go kupić i wykorzystywać na spotkania z noclegami bylibyśmy całkowicie nie zależni nawet w zimie. Każda forma pomocy rozpatrzę nawet pożyczkę lub udział. Dom i ja mieszkam 3 km od ośrodka i 2 km od granic Wrocławia ale trzeba by było szybko podjąć decyzję. Proszę pomoc, ponieważ chętni na bycie rezydentem mogliby szybciej zamieszkać w nim. Pozdrawiam.

 4. Piotr W napisał(a):

  Po spotkaniu październikowym w Raszągu został ręcznik. Właściciela/kę proszę o kontakt.

  1. Piotr W napisał(a):

   Po spotkaniu Listopadowym została książka pod tytułem „Podróż do wewnętrznego spokoju i radości”, zaś po spotkaniu grudniowym została ciemnoniebieska karimata. Właściciela/kę proszę o kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *