Anna – Kształtowanie dziecka – Luty 2021

Anna – Kształtowanie dziecka – Luty 2021 Rozmowa z serduszkiem. Wizyta na łące i mentalna rozmowa z synem. Wyobrażenie dziecka jak postępować, jest oparte na wzorcach rodziców. W tym życiu jest tak, że jeśli osiągnęliśmy jakiś sukces, wtedy zauważają nas inni, nawet jeśli jest to tylko złudzeniem. Obserwuj swoje dziecko… Read more„Anna – Kształtowanie dziecka – Luty 2021”

Dominika – Telepatyczna rozmowa z dzieckiem – Grudzień 2018

Dominika – Telepatyczna rozmowa z dzieckiem – Grudzień 2018 Badanie przestrzeni Hani. Telepatyczna rozmowa z córką. Zrozumienie czym są spowodowane, niepokojące zachowania dziecka. Uświadomienie dziecka, dlaczego nie warto czegoś robić. Odtwarzanie w wyobraźni konkretnych sytuacji i telepatyczna wyjaśniająca rozmowa z dzieckiem. Usunięcie zbędnych emocjonalnych zapisów z przestrzeni córki. Wypełnienie energią… Read more„Dominika – Telepatyczna rozmowa z dzieckiem – Grudzień 2018”

Żaneta – Fałszywi bogowie – Grudzień 2016

Żaneta – Fałszywi bogowie – Grudzień 2016 Określenie problemów do rozwiązania. Działanie prawa przyczyny i skutku. Umiejętność zagłębienia się we własną prawdę. Doświadczanie jako element przyrody. Różne subtelne poziomy świadomości. Diamentowy reset programów. Kasowanie inkarnacyjnych programów zobowiązań. Spalenie programów zobowiązań, składanych rogatemu bogu. Wizyta w planach przednarodzeniowych. Rozmowa z córką…. Read more„Żaneta – Fałszywi bogowie – Grudzień 2016”

Alanek i Kasia – Programy lęku – Grudzień 2016

Alanek i Kasia – Programy lęku – Grudzień 2016 Szukanie przyczyny lęku. Stworzenie przez dziecko, bajkowego sobowtóra do zabawy. Kodowanie u dziecka stanów lękowych, na skutek oglądania nieodpowiednich bajek. Dobieranie właściwych programów, lub zaprzestanie oglądania agresji. Rozmowa z drwalem, którego pukanie słychać w innej rzeczywistości. 🙂 Wytłumienie międzywymiarowych dźwięków. Cmentarz… Read more„Alanek i Kasia – Programy lęku – Grudzień 2016”

Dorota – Schematyczne działania – Wrzesień 2016

Dorota – Schematyczne działania – Wrzesień 2016  Oczyszczanie żywiołami. Jeśli o czymś nie wiesz, to z tego nie korzystasz. Twoja wiara może cię ograniczać. Zamień wiarę na doświadczenie, aby stać się wolnym. Nie dopuszczaj do siebie „jedynie słusznych” sugestii. Wymówienie posłuszeństwa, schematycznego myślenia i działania. Pisanie własnej doświadczonej prawdy. Nikt… Read more„Dorota – Schematyczne działania – Wrzesień 2016”

Patrycja – Umiejętność słuchania – Czerwiec 2016

Patrycja – Umiejętność słuchania – Czerwiec 2016 Oczyszczanie żywiołami. Jesteś Tym, co nie podlega iluzji. To o czym pomyślisz, możesz się stać. Z czym się utożsamiasz, to będzie istniało. Możesz przyjąć, każdą formę. Nie przywiązuj większej uwagi, kim w danej chwili jesteś. Zachowuj się, jako To świadome istnienie. Zrozumienie systemu,… Read more„Patrycja – Umiejętność słuchania – Czerwiec 2016”