Tato Mamo Uwolnić Dzieci

Kochani! Zapraszamy wszystkich rodziców i opiekunów do wspólnych sesji i dyskusji związanych z Pięknymi, Czystymi Istotami, jakimi są Dzieci. Te małe i te większe, te zdrowe i te chore, wszystkie się z nami komunikują, ale nie zawsze poprzez mowę. Robią to często beż użycia żadnych znanych człowiekowi zmysłów – telepatycznie…. Read more„Tato Mamo Uwolnić Dzieci”

Dlaczego nie widzimy podczas sesji?

  Witajcie 🙂 Jako, że  traktuję tą stronkę, jako nasz wspólny dom, a nas wszystkich, jako domowników, chciałabym napisać o kilku sprawach dotyczących nas wszystkich. Podczas obróbki sesji i nie tylko, zauważyłam, ze wiele osób ma problemy z widzeniem podczas sesji i wtedy najczęściej prosi o pomoc medium. Uważam, że… Read more„Dlaczego nie widzimy podczas sesji?”

Zaproszenie na konsultacje indywidualne z Leszkiem

  Zapraszamy do nowo powstałego działu „Konsultacje indywidualne z Leszkiem” Znajdziecie tam szczegóły dotyczące sesji jak również formularz zgłoszeniowy za pomocą którego można nawiązać kontakt w tej  sprawie. Jest to dobra informacja dla tych którzy od dawna chcieli uczestniczyć w takich indywidualnych konsultacjach i nie mieli do tej pory możliwości…. Read more„Zaproszenie na konsultacje indywidualne z Leszkiem”

Zmiany na forum

Witajcie 🙂 Na forum powstało kilka nowych wątków, np oczyszczanie organizmu, nasze pasje, doświadczenia związane z sesjami. Powstało również forum zamknięte dedykowane uczestnikom spotkań z Leszkiem, gdzie uczestnicy będą mogli dzielić się osobistymi i często intymnymi informacjami dotyczącymi  przebiegu sesji, uzupełniając wzajemnie relacje z ich trwania. Będzie można również dzielić… Read more„Zmiany na forum”

Sprawy techniczne

Proszę o wyrozumiałość użytkowników bloga i forum dot. spraw technicznych. Przy rozruchu niestety zdarzają się błędy w ustawieniach, ponieważ jest to praca na „żywym organizmie” wykonywana na bieżąco, może się zdarzyć jakiś systemowy błąd w trakcie użytkowania portalu. Nie chcę odcinać Państwa od dostępu do opublikowanych materiałów, ogłaszając na ten… Read more„Sprawy techniczne”