Konsultacje i sesje indywidualne z Leszkiem

Zapraszamy do indywidualnych konsultacji hipnotycznych z Leszkiem podczas których wspólnie z nim rozwiązywane są problemy związane ze zdrowiem ciała jak i umysłu, poprzez identyfikację i pozbycie się powstałych programów lub obciążeń destrukcyjnie wpływających na naszą istotę.

Podczas sesji hipnotycznych dokonywane są między innymi:

 • diagnostyka
 • hipnoza
 • wgląd wewnętrzny i rozmowa z Duszą
 • chirurgia fantomowa
 • uzdrawianie karmiczne
 • otwarcie pierwszego oka
 • egzorcyzmy
 • podróże w czasie, przestrzeni i poza przestrzenią
 • jasnowidzenie
 • usuwanie różnych blokad, zahamowań, również seksualnych

Każda sesja oraz konsultacje odbywają się indywidualnie przy pomocy komunikatora Skype lub na żywo podczas organizowanych przez nas spotkań.

Dla osób które po raz pierwszy odbywają sesję hipnotyczną warto zastanowić się nad wsparciem w niej medium, gdyż często bywa iż osoba wprowadzana nie jest w stanie nic zobaczyć/poczuć.

Przyjmujemy darowizny na ośrodek.

Można wpłacić darowiznę na podane poniżej konto umieszczając w tytule wpłaty: darowizna i wpisać imię i nazwisko zwłaszcza z kont zagranicznych!!!

Prosimy nie wpłacać na paypala gdyż nie jesteśmy w stanie odebrać z niego pieniędzy.

Numery kont dla odpowiednich walut:

dla wpłat krajowych

32 1050 1575 1000 0091 4862 6725 

dla wpłat spoza Polski dla poszczególnych walut

Nazwa i adres banku: ING ul Sokolska 34 Katowice 40-086

w Euro;   PL 48 1050 1575 1000 0091 1202 5524 SWIFT: INGBPLPW

w Funtach;  PL 62 1050 1575 1000 0091 1202 5466 SWIFT: INGBPLPW

w Dolarach;  PL 40 1050 1575 1000 0091 1202 5474 SWIFT: INGBPLPW

 dla wpłat spoza Polski dla pozostałych walut
Pl 32 1050 1575 1000 0091 4862 6725 INGBPLPW

Płatność można również dokonać przez: Western Union ; MoneyGram, na  nazwisko Leszek Jakubek

Aby do takiej sesji doszło należy spełnić następujące warunki:

1. Zarejestrować się za pomocą umieszczonego na tej stronie  formularza kontaktowego podając w nim swoje dane wypełniając stosowne rubryki w celu nawiązania dalszego kontaktu i umówienia daty sesji.

Każda rejestracja generuje automatycznie wysyłaną  wiadomość potwierdzającą treść zgłoszenia weryfikując jednocześnie prawidłowość podanego adresu e-mail, w związku z czym prosimy o sprawdzenie czy taka wiadomość nadeszła, sprawdzając również zakładkę „spam” w swoim programie pocztowym. Nadanie numeru zgłoszenia nastąpi nieco później, ponieważ ta czynność nie odbywa się automatycznie.

2.  Po weryfikacji formularza zostanie do Państwa wysłany e-mail z datą i propozycją godziny odbycia sesji indywidualnej.

3. Po obustronnej akceptacji terminu należy przygotować się do sesji wg. instrukcji zawartej w poniższym filmiku.

 

Należy do sesji przygotować się w następujący sposób: na czas sesji miejsce powinno być w ciszy oraz być wygodne (np. łóżko), także należy przygotować słuchawki z mikrofonem.

4. Na terminy odbycia sesji wpływ ma kolejność napływania zgłoszeń.

5. Leszek zastrzega sobie możliwość odmowy przeprowadzenia sesji bez podania przyczyny.

6. Efekty przeprowadzonej sesji uzależnione są od wielu czynników powstałych po stronie osoby poddającej się hipnozie w związku z tym jeżeli sam zainteresowany nic nie zrobi dla siebie, nie może oczekiwać aby zmiany nastąpiły bez jego udziału i Leszek nie może jednostronnie wziąć 100%  odpowiedzialności za jej skuteczność.

7. Konsultacje z Leszkiem umawiane są tylko przez formularz na tej stronie, mają charakter ciągły i nie ma planów ich zawieszenia.

8. Z uwagi na wzajemny komfort i w celu zapobieżenia ewentualnym nieporozumieniom na podstawie wniosków wyciągniętych z wcześniejszych i czasami przykrych doświadczeń, wprowadzamy niniejsze zasady dla uporządkowania relacji opartych na wzajemnym szacunku w kontaktach.

Uwaga:

Leszek nie udzielił nikomu pełnomocnictwa do działania w jego imieniu w sprawach prowadzenia sesji, organizowania spotkań posługując się jego imieniem, czy też obietnicy nawiązania z nim kontaktu. Wszystkie informacje zawarte na stronie www.hipnozaswiadomosciwolnosc.pl są autoryzowane przez Leszka i są jedynym oficjalnym źródłem informacji o nim. Każda istotna zmiana zostanie opublikowana.

 

Formularz zgłoszeniowy

 

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Użytkownik skype (wymagane)

  Numer telefonu

  Jeśli nie dostaną państwo automatycznego zwrotnego potwierdzenia to proszę jeszcze raz o jego wypełnienie lub kontakt na adres e-mail

  43 thoughts on “Konsultacje i sesje indywidualne z Leszkiem

  1. Lolla pisze:

   Sesja nic nie pomogla

   1. Leszek pisze:

    Witaj, sesja nie jest od tego żeby zrobić coś za ciebie a jest po to żebyś poznała pewne aspekty, powiązania, połączenia, skąd co się bierze, jak to rozwiązać. Sesję trzeba słuchać wielokrotnie po to żeby wykonać te zalecenia i odkrycia poznania prawdy, jaka by nie była. Gdy sesję słucha się wielokrotnie, odkrywa się też inne zależności. Ponieważ wcześniej były nie widziane z powodu braku narzędzi, zrozumienia. Pracując nad swoją sesją miesiąc, 2 a nawet i więcej, ciągle odkrywa się coraz głębsze swoje słabości, lęki, strachy, bóle i niezrozumienia, ale również poznaje się ich przyczyny i te przyczyny trzeba usuwać. Ale to już samemu nikt za nikogo tego nie zrobi. Ja mogę podać ci mentalnie szklankę wody i na polu mentalnym twoje pragnienie będzie nasycone, ale żeby się jej napić na tym poziomie musisz wstać pójść nabrać wody i się napić. Inaczej mogę zjeść za ciebie obiad, ale ty będziesz głodna, musisz go zjeść sama. Sesje są tylko po to, żeby dać ci narzędzia do samodzielnej pracy nad sobą. Jeśli myślisz że ktoś za ciebie coś zrobi, będziesz zawsze tkwić w tej samej sytuacji i nic się nie zmieni. Właśnie ty nie wiesz co masz z sobą zrobić, jak masz to naprawić, to skąd ma niby wiedzieć ktoś.

  2. Solar pisze:

   Czy można prosić o więcej szczegółów na temat sesji z medium? Skąd taka potrzeba i jak przebiega sesja z medium, jaka jest rola medium w sesji. Pozdrawiam

   1. Leszek pisze:

    Witaj Solar. Każdy z nas zna tylko taką prawdę jaką zna i trzyma się jej kurczowo, ciężko przekonać kogoś że jest coś nie tak cytat” trudno oczekiwać innych rezultatów robią ciągle to samo”. Medium jest prawie zawsze potrzebne ponieważ jest osobą postronną i to co mówi może przekonać (upartego) wskazując uwagę na elementy których osoba nie bierze pod uwagę ponieważ najczęściej jest nieobiektywna w swojej sprawie. Dla mnie to dowód że ja dobrze odbieram, bo ja muszę mieć pewność bym mógł proponować zmiany. Uważam że „każdy” człowiek jest lub może być omylny, więc jest to korzyść dla tzw. hipnotyzowanego i dla mnie potwierdzenie. Medium spełnia wiele ról. Jednak można samemu jeśli jest się na tyle mocnym że da sobie radę z starymi schematami, jednak z doświadczenia mojego wynika że to co nami rządzi, nie zawsze jest chętne na zmiany, a raczej niechętne bo tak wygodniej a „my” za słabi i nieświadomi. Innym słowy medium też niekiedy spełnia rolę oczu hipnotyzowanego, ponieważ z różnych powodów (lęk, strach lub wielkie oczekiwania) mogą spowodować że hipnotyzowany nie widzi.

  3. Solar pisze:

   Witam serdecznie. Czy można pomóc komuś, kto tej pomocy ewidentnie potrzebuje, ale jest kompletnie nieświadomy i nie wierzy w takie rzeczy? Czy taką osobę można jakoś uwolnić, wspomóc, bez jej bezpośredniego udziału? Bardzo proszę o odpowiedź 💖

   1. Leszek pisze:

    Witaj Solar. Tu sprawa jest skomplikowana bo wszystko można ale czy uszczęśliwianie kogoś na siłę według naszego widzimisię jest pomocą. Ja uważam że jeśli ktoś prosi lub zgadza się to wtedy jest pomoc. Wyobraź sobie że chcesz mieszkać pod mostem lub w krzakach a ktoś na siłę zawlecze Cię do pałacu szejka i jeszcze da Ci 100 żon służbę i nic nie będziesz musiał robić, nawet siku bo za Ciebie zrobią, czy to będzie dla Ciebie pomoc i będziesz szczęśliwy wolny itd..

  4. Irena pisze:

   Witam Leszku. Mam jak dla mnie ogromny problem. Od ponad roku czuję na swoim ciele nieustające i wyraźne wibracje jakichś obcych energii,które są agresywne i atakują mnie szczególnie nocą. W związku z tym mam pytanie :czy jesteś w stanie usunąć je z mojego ciała? Byłam w tej sprawie u jednego jak go nazywasz:hipnotyzera estradowego i niestety nie udało mu się tego usunąć.Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

   1. Piotr W pisze:

    Witaj Ireno. Leszek na pewno jest w stanie je usunąć, choć przy sesji konieczne może być medium.
    Pozdrawiam

  5. Leszek pisze:

   Witam. W związku z tym że są długie wieczory, mam więcej czasu i wykonuje sesje na bieżąco. Więc zapraszam chętnych którzy by chcieli szybko mieć sesje.

  6. Jagoda pisze:

   Witam serdecznie, czy dzięki hipnozie można pozbyć się trądziku? Pozdrawiam serdecznie

   1. Leszek pisze:

    Jagodo z mojej wiedzy wynika że wszystko można, pod warunkiem że jest się gotowy na cel. Sama powiedz sobie czy jesteś zdecydowana, pewna siebie i swojej mocy i swojego postanowienia, czy tylko następne chciejstwo. Chciejstwo nie ma mocy stwórczej. Trądzik jest wynikiem czegoś co jesz a Twój organizm to wyrzuca na zewnątrz. Hipnoza jest to tylko narzędzie, taki stan. Dzięki niej możemy się dowiedzieć co jest powodem naszego problemu ale sami musimy go naprawić, usunąć odpowiednim zachowaniem.

    1. Jagoda pisze:

     Bardzo dziękuję za odpowiedź. Moja sprawa z trądzikiem jest nieco bardziej skomplikowana, bo dosyć długo leczyłam go różnymi sposobami, aż trafiłam na dosyć silną kurację, która owszem pomogła na kilka lat, ale od pół roku znowu problem powrócił, tyle ze obecnie się to nasiliło. Tak jakby leki brane przed ok. 1,5 roku przytrzymywały toksyny odpowiedzialne za stany ropne i doprowadziły do tego, że teraz ropa próbuje się wydostać przy każdej możliwej okazji. To świństwo, które przepisał mi dermatolog pozostawiło jeszcze 2 inne skutki uboczne, zatem poza tym, że w efekcie pogorszyło sytuację (bo trądzik nadal jest i to gorszy niż ten przed „leczeniem”), to jeszcze wpłynęło negatywnie na inne aspekty zdrowotne.
     Co do odżywiania, to dopiero od niedawna osobiście wzięłam tą kwestie pod lupę, bo do tej pory ślepo wierzyłam lekarzom, a żaden z nich nigdy nawet nie wspomniał o tym, że to przez odżywianie, stale przepisywali jakieś farmaceutyki… Dzisiaj nie dam się już nabrać na kolejne trucie chemią z apteki i próbuję innych sposobów. A jestem naprawdę zdeterminowana. Nie wiem czym przyciągnęłam te zmiany ropne do mojego życia, może odpracowuje coś w tym wcieleniu…
     Pozdrawiam serdecznie

     1. wiki pisze:

      Hej Jagoda,
      jak zakonczyla sie Twoja walka o zdrowa skore?

  7. Piotr W pisze:

   Dzień dobry,
   tak darowiznę za medium należy wpłacić na to samo konto.

  8. bronek pisze:

   Witam.Mam w organizmie dwa prawdziwe implanty od szarych z Oriona.Obydwa są widoczne i wyczuwalne.Jeden z boku prawego kolana,to kulka 3 mm. i obok jest blizna -trójkąt równoramienny.Drugi to wałek za lewym uchem,pomiędzy małżowiną a czaszką.To walec 20 mm./2 mm.ale wystaje tylko 1 mm. i obok jest też blizna,tylko prosta.Mam pytanie,czy można te pluskwy odłączyć skoro są w ciele fizycznym,i prawdopodobnie i w innych ciałach też.Pozdrawiam.

   1. Leszek pisze:

    Witaj. Można wszystko, jednak trzeba zbadać dokładnie co i jak. To co Ty wiesz o nich i nie ważne kto Tobie je badał to jedno a prawda to drugie.

    1. Beata pisze:

     Witam serdecznie. Idąc w ślad za Pana wypowiedzią że można wszystko, to mam pytanie, czy blokady wynikające z czarnego działania osób trzecich w obecnym wcieleniu jest Pan w stanie usunąć?

      1. Beata pisze:

       Dziękuję. Wszystkiego dobrego?

  9. Dorota pisze:

   Skąd mam wiedzieć czy jestem podatna na hipnozę? Chodzi o to czy mam zamawiać dodatkowo medium czy nie? Z jednej strony wolałabym sama odbyć sesję, ale jeśli czegoś nie poczuję, czy zobaczę. Proszę o poradę w tej sprawie.

   1. Leszek pisze:

    Dorotko to bardzo proste jeśli w życiu jesteś konkretna, zdecydowana, wiesz czego chcesz, podejmujesz decyzje bez lęku i strachu to możesz poddać się hipnozie. Jeśli masz wątpliwości, boisz się lub nie wiesz czego chcesz to medium jest konieczne nawet jakby Ci się wydawało że było nie potrzebne. Medium, gdy jest czujesz się pewniejsza że jakby co to ono zrobi porządek, często jest tak że my w stanie czystej świadomości inaczej widzimy i oceniamy nasze życie oraz zachowania w nim. Często zachowujemy się irracjonalnie i potrzebny jest nam ktoś kto na nas oraz nasze doświadczenia patrzy obojętnie z dystansem i nam przedstawia nas obiektywnie. Inaczej gdy czegoś chcesz nie zawsze wiesz czego chcesz. Jeśli w życiu sobie radzisz to po co Ci medium jeśli nie to wiesz, że już nie możesz liczyć na siebie. Jednak to co teraz jest to decyduje i dokonuje wyboru to TY Twoje JA.

  10. Paweł pisze:

   Panie Leszku Szanowny,

   Mam pytanie, na porozmawiajmy.tv u Aleksa mówi Pan że nie brał Pan i nie będzie Pan brał opłat za sesje. Widzę tu pewną niezgodność powyżej, czy mógłby Pan to wytłumaczyć co się zmieniło, czy to ja to źle zrozumiałem? Proszę wybaczyć moją wnikliwość, nie widzę nic złego w braniu pieniędzy za sesje, tylko nie rozumiem tej dezinformacji. Z góry dziękuję za odpowiedź i życzę wszystkiego dobrego 🙂

   1. Leszek pisze:

    Witaj Pawle. Ja też nic złego nie widzę w braniu pieniędzy jeśli jest zachowany umiar i nadal nie biorę, z tą różnicą że kiedyś robiłem to w wolnych chwilach badawczo i dla przyjemności. I to ludzie mnie zmusili bym zrobił darowiznę co spowodowało odstraszenie tych co przychodzili dla tzw., jaj i na zasadzie ja panu udowodnię że mnie pan nie zahipnotyzuje albo że udowodnię że pan nie jasnowidz albo że źle mnie pan zdiagnozuje itp. jedni dostawali i odchodzili a inni przychodzili. Ja chciałem pomagać tym co potrzebowali pomocy a nie udowadniać. Po wstawieniu słowa „Darowizna” już niczego nie chcieli sprawdzać a ja zająłem się tym co robię. Pawle ludzie nie szanują tego co dostają za darmo, więc wszystkie darowizny przeznaczam na zabawę która nazywa się Ośrodek. Ale jakbyś chciał dać coś za darmo na nasz cel to by było miło, bo brać to prawie każdy chce ale dawać to nie.

    1. Paweł pisze:

     Dziękuję za odpowiedź, nie spodziewałem się jej tak szybko. Na pewno wpłacę na ośrodek, ponieważ już z Pana sesji na youtube dowiedziałem się więcej o tym co tu robię i kim jestem niż przez kilka lat intensywnego tzw. „rozwoju duchowego” który już teraz widzę że okazał się być przynajmniej połowicznie dezinformacją. Uważam że to co Pan robi to najskuteczniejsza forma rozwoju duchowego, bo ludzie doświadczają sami i mierzą się ze swoimi lękami oraz doświadczają swojej mocy, w czasach, gdy wmawia się wszystkim od dziecka tylko posłuszeństwo, a to bardzo ważne. To przykre że są ludzie którzy przychodzili dla żartu albo żeby sprawdzić, nie ma możliwości aby odgonić takich osobników lub wyczuć ich przed sesją? Pozdrawiam serdecznie 🙂

     1. Leszek pisze:

      Cieszę się iż zrozumiałeś co napisałem i dlaczego tak napisałem. To nie jest przykre to tylko pokazuje w jakich przestrzeniach się poruszamy. Ważne by iść do przodu i nie przejmować się tym co nas chce zatrzymać w dojściu do zrozumienia samego siebie. Oni to My – My to Oni. A moim celem nie było od Ciebie dostać darowiznę a tylko pokazać Tobie mechanizm dawania i brania, że jedno bez drugiego nie istnieje bo to to samo, a dla tego że jest tylko jeden co doświadcza samego siebie. Taki Paradoks. Pozdrawiam.

  11. Mariola pisze:

   Witam panie Leszku z zapytaniem o kontakt do Karolinki. Bardzo dziękuje, jeśli to możliwe.

  12. K. K. pisze:

   Mój podpis i mój email nie został wymazany-dlaczego? Piszesz Leszku ze nie zostaną opublikowane a cały czas są na stronie.K.

   1. Mariusz pisze:

    A dlaczego komentarzy używasz jako prywatnej korespondencji i podajesz w nich swoje imię i nazwisko?
    Nie prościej skorzystać z adresu mail do kontaktów z Leszkiem?
    Adresy mail wymagane do zatwierdzenia komentarza, mogą zawierać dowolne znaki (są widoczne tylko dla administratorów bloga). Więc dlaczego nie użyjesz nieistniejącego maila jeśli nie chcesz aby administrator bloga go poznał?
    Jeśli dobrze rozumiem, chcesz abym jako administrator zmienił sam te dane na dowolne? 🙂

    1. K. K. pisze:

     Proszę zmień bo ja nie bardzo sobie radzę z komputerem. Przepraszam za kłopot pozdrawiam całą załogę i dziękuję. K.

  13. K. K. pisze:

   Dzień dobry Leszku wczoraj miałam sesje,jestem oczyszczona wolna, ale nie do końca zadowolona:-nie mam odpowiedzi na pytania, które mam na kartce,nie mam odpowiedzi dlaczego mam wrodzona wadę serca i dlaczego musiałam przejść operacje biodra,nie wiem z jakim zadaniem przyszłam tu na ziemię i przeszłam tyle doświadczeń, skąd pochodzę. Pozdrawiam K.

   1. Leszek pisze:

    Ja też ale K. zrobiliśmy z Izą wszystko by Ciebie oczyścić i uwolnić byś doświadczyła cokolwiek i mimo trudności udało się to nam co jest dobrym początkiem do dalszej pracy. Nie czujesz leżąc jak wielkim obciążeniem jest prowadzenie sesji. Jeśli hipnotyzowany jest mocny zdecydowany to ja sesji nie przerywam nawet przez kilka godzin ale bardzo mnie wyczerpała sesja ponieważ z Twojej strony nie było przekonania że dasz radę więc bardzo wyczerpała. Więc zakończyłem by nie robić coś na siłę. Pamiętaj że Krakowa od razu nie zbudowano. Pozdrawiam.

  14. Salama pisze:

   Szkoda ze nie mozna paypalem albo jakos mentalnie 😛

   1. Mariusz pisze:

    Paypal jest pośrednikiem, którego poczynania nie przeszły próby tolerowania. 🙂
    Gdy zaczęli blokować wypłaty, to trzeba było się z nimi pożegnać.

    1. Salama pisze:

     Dosc skoplikowane jak na prosty paypal 🙂

  15. Salama pisze:

   Mam pytanie a co jeśli w którymś momencie podczas hipnozy zabraknie internetu albo rozłączy skype’a. Przyznam że się tego obawiam, będę w stanie samodzielnie wyprowadzić się z hipnozy?

   1. Salama pisze:

    Wlasnie dostalam odpowiedz sluchajac filmiku zamieszczonego powyzej :/

   2. Leszek pisze:

    Nic się nie dzieje połączamy się od nowa i sesja trwa dalej.

  16. maja pisze:

   Dzień dobry,
   zależy mi bardzo na szybkiej konsultacji, a zapewne kilu z rzędu, jakie są możliwe najbliższe terminy?

  17. Planetnik z Kalgar pisze:

   Na kogo/co ma być darowizna, ewentualnie cel.

   1. Piotr pisze:

    Ja przekazałem na świadomy namiot…

  18. Magda pisze:

   Witam.Bardzo chcialabym umowic sie z panem na sesje.Mam tylko pewien problem,nie posiadam konta w banku i mieszkam za granica co jeszcze bardziej utrudnia.Czy jest taka mozliwosc zebym przeslala pieniadze przez Moneygram?Odbior jest do rak odbiorcy przez poczte lub bank (mysle ze bank ING tez ma taka mozliwosc)Potrzebowalabym tylko pana imie i nazwisko.Bardzo prosze o rozwazenie.Pozdrawiam

   1. Jedrus pisze:

    Witaj Magdo. Proszę wyślij swoją sprawę bezpośrednio do Leszka na adres, kontakt@hipnozaswiadomosciwolnosc.pl . Będzie to naprawdę szybciej. Zakładka KONTAKT.
    Pozdrawiam
    Jędruś

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *