Agata i Piotruś – Przebywanie w wymiarze czystej świadomości – Lipiec 2020

Agata i Piotruś – Przebywanie w wymiarze czystej świadomości – Lipiec 2020 Rozmowa ze szczęśliwym serduszkiem. Szukanie przyczyny strachu przed przejściem do innej rzeczywistości, podczas tzw. śmierci. Usunięcie programu oporu. Manipulowanie nami przez myślokształty lęku i strachu. Wszyscy żyjemy według własnych wierzeń i wyobrażeń. Jesteś tym, co myślisz o sobie,… Read more„Agata i Piotruś – Przebywanie w wymiarze czystej świadomości – Lipiec 2020”

Iwonka – Lipiec 2020

Iwonka – Lipiec 2020 Rozmowa z serduszkiem. Wizyta na łące. Uwolnienie poprzez wybaczenie od wszystkich istot. Usunięcie wszelkich stresów i napięć z ciała. Zmiana zapisów z dzieciństwa, mających wpływ na jazdę samochodem. Szukanie przyczyn powstałych wypadków samochodowych. Zmiana inkarnacyjnych zapisów, mających negatywny wpływ na obecną inkarnację. Wypełnienie własną energią  … Read more„Iwonka – Lipiec 2020”

Danusia i Piotruś – Świat własnych wyobrażeń – Lipiec 2020

Danusia i Piotruś – Świat własnych wyobrażeń – Lipiec 2020 Zabawa w wyobraźnię. Mentalna zabawa. Oczyszczanie żywiołami. Ty jako istnienie nie podlegasz niczemu, a twoja iluzja podlega wszystkiemu w co wierzysz. Usunięcie ograniczonego umysłu. Oczyszczenie z nabytych myślokształtów. Fantomowa wymiana głowy. Wizyta na kwiecistej łące. To czego chcesz to dostajesz,… Read more„Danusia i Piotruś – Świat własnych wyobrażeń – Lipiec 2020”