Krzysztof i Monika – Kwiecień 2020

Krzysztof i Monika – Kwiecień 2020 Spotkanie w Bukowcu 2019 Rozmowa z serduszkiem. Mentalna zabawa. Oczyszczanie żywiołami. Usuniecie umysłu. Uświadomienie cząstki swego istnienia. Dostosowanie powodujące zmniejszenie pisku w uszach. Zmiana programu powodującego schudnięcie. Uświadomienie w kuli macierzy. Odczuwanie błogostanu podczas porannego wybudzania się. Nieświadome budowanie postrzegania siebie, na podstawie określeń… Read more„Krzysztof i Monika – Kwiecień 2020”

Przemek – Kwiecień 2020

Przemek – Kwiecień 2020 Spotkanie w Bukowcu 2019 Uspokajanie serduszka. Odczucia z dzieciństwa. Usunięcie żalu do siostry. Wizyta na kwiecistej łące. Skasowanie programu niepatrzenia, utrudniającego mentalne widzenie. Sposób w jaki mówimy do dziecka ma swoje znaczenie. Zmiana inkarnacyjnych zapisów, mających wpływ na obecne życie. Oczyszczanie w oceanie. Zmiana programu, mającego… Read more„Przemek – Kwiecień 2020”

Marzena i Piotruś – Zabawa iluzją – Kwiecień 2020

Marzena i Piotruś – Zabawa iluzją – Kwiecień 2020 Mentalna zabawa. Kreowanie poza ograniczonym umysłem i jego programami. Intencjonalne stwarzanie różnych rzeczywistości. Oczyszczanie żywiołami. Doświadczanie czystej świadomości. Usunięcie struktury będącej ograniczającym odbiciem. Bycie poza wszystkim. Odszukanie drogi dla „wędrowca” do innej przestrzeni. Oczyszczenie kuli załamującej obraz. Ściąganie nas przez spanikowane… Read more„Marzena i Piotruś – Zabawa iluzją – Kwiecień 2020”

Przemek – Tworzenie orgonitów – Kwiecień 2020

Przemek – Tworzenie orgonitów – Kwiecień 2020 Usunięcie bytów z własnej przestrzeni. Oczyszczenie i odprowadzenie ciężkich energii. Zrównoważenie kolorowych lekkich energii. Rozpuszczenie niepokoju, nagromadzonych sprzeczności z przestrzeni wibracji. Stworzenie rdzenia dla emocjonalnej przestrzeni. Synchronizacja i zrównoważenie wszystkich ciał. Odszukanie zaginionej cząstki siebie. Oczyszczenie serduszka. Rozmowa na temat tworzonych orgonitów. Mentalne… Read more„Przemek – Tworzenie orgonitów – Kwiecień 2020”

Zenek i Piotr – Pokonywanie własnych słabości – Kwiecień 2020

Zenek i Piotr – Pokonywanie własnych słabości – Kwiecień 2020 Dekodowanie powstałych zaburzeń. Zabawa w wyobraźnię. Różnica w patrzeniu przez zamknięte powieki, a patrzeniem na zapamiętany obraz w wyobraźni. Podporządkowanie ciała sobie. Wszystko zależy od ciebie. Jak ty się skoncentrujesz na czymś i powiesz, że dasz radę, to osiągniesz sukces…. Read more„Zenek i Piotr – Pokonywanie własnych słabości – Kwiecień 2020”

Alicja i Piotruś – Bycie wolnym człowiekiem – Kwiecień 2020

Alicja i Piotruś – Bycie wolnym człowiekiem – Kwiecień 2020 Rozmowa z serduszkiem. Mentalna zabawa. Oczyszczanie żywiołami. Oczyszczenie z programów zaszłości. Oczyszczenie, synchronizacja i zrównoważenie swoich części. Zmiana programów wpływających na dalsze życie. Podróż do światłości i spotkanie z Jezusem. Sposób w jaki postrzegasz siebie, ma wpływ na twoje samopoczucie…. Read more„Alicja i Piotruś – Bycie wolnym człowiekiem – Kwiecień 2020”

Agnieszka – Życie w świecie własnych wyobrażeń – Kwiecień 2020

Agnieszka – Życie w świecie własnych wyobrażeń – Kwiecień 2020 Rozmowa z serduszkiem i słoneczkiem. Poszerzanie swoich horyzontów, na różnych poziomach różnych zmysłów. Poznaj siebie, aby móc świadomie wybierać nowe doświadczenia. Oczyszczanie żywiołami. Doświadczenie bycia Istnieniem. Usuniecie ograniczonego umysłu. Utrzymywanie kontaktu ze świadomą częścią siebie, z której się wyodrębniliśmy. Wszystko… Read more„Agnieszka – Życie w świecie własnych wyobrażeń – Kwiecień 2020”

Elżbieta i Piotruś – Jam Jest – Kwiecień 2020

Elżbieta i Piotruś – Jam Jest – Kwiecień 2020 Mentalna zabawa. Usunięcie podczepień wraz z ich właścicielami. Oczyszczanie żywiołami. Doświadczenie bycia tylko świadomością. Bycie jedynie myślą i informacją bez żadnych wyobrażeń o sobie, po prostu się Jest. To co jedynie umiera, to twoje wyobrażenie o tobie, a Ty zawsze byłaś… Read more„Elżbieta i Piotruś – Jam Jest – Kwiecień 2020”

Zofia i Piotruś – Usamodzielnianie dzieci – Kwiecień 2020

Zofia i Piotruś – Usamodzielnianie dzieci – Kwiecień 2020 Twórcze używanie wyobraźni. Zrozum jak coś zrobić, aby to zrobić. Ukrywanie prawdy i manipulowanie faktami przez „naukowców”. Zabawa w wyobraźnię. Oczyszczenie synów z nałogowych programów, bytów. Rozpuszczenie blokad powodujących bóle stawów w nogach. Usunięcie zakłóceń, powodujących powstanie brodawek. Skasowanie programu z… Read more„Zofia i Piotruś – Usamodzielnianie dzieci – Kwiecień 2020”

Piotruś – Rozmowa ze świadomością, oczyszczanie Beaty – Kwiecień 2020

Piotruś – Rozmowa ze świadomością, oczyszczanie Beaty – Kwiecień 2020 Rozmowa ze wspomagającą świadomością, która pojawiła się na ośrodku. Uświadomienie i oczyszczenie mamy Leszka, przebywającej „po tamtej stronie”. Połączenie mamy z najczystszą świadomością. Diagnozowanie Beaty. Usunięcie błędnego postrzegania siebie, powodującego kłopoty ze wzrokiem. Usuniecie programu, powodującego problemy z kolanami. Usunięcie… Read more„Piotruś – Rozmowa ze świadomością, oczyszczanie Beaty – Kwiecień 2020”

Ania – Życie jako sen – Marzec 2020

Ania – Życie jako sen – Marzec 2020 Mentalna zabawa. Oczyszczanie żywiołami. Doświadczanie ciszy i spokoju. Usuniecie ograniczonego umysłu, programów, bytów. Wpływ wyobraźni na sposób własnego postrzegania. Ty jesteś kreatorem samej siebie, i nic się nie wydarza bez twojej zgody. Nieświadomy kreator ma wrażenie, że to ktoś mu coś robi…. Read more„Ania – Życie jako sen – Marzec 2020”