Piotruś – Badanie fal GSM, Tomka, Szymka, Rudolfa i Helgi – Lipiec 2019

Piotruś – Badanie fal GSM, Tomka, Szymka, Rudolfa i Helgi – Lipiec 2019 Badanie wpływu nadajników GSM na ludzkie ciało. Jeśli uważasz że jest coś szkodliwe, to tak na ciebie będzie to działać. Oficjalne zwalczanie przez amerykanów konkurencyjnej technologii. Wzmocnienie ducha Polski. Usunięcie „dobrego doradcy” z przestrzeni Tomka. Determinacja w… Read more„Piotruś – Badanie fal GSM, Tomka, Szymka, Rudolfa i Helgi – Lipiec 2019”

Sesja Piotra – Rozmowa z Istotą Szarą – Lipiec 2019

Sesja Piotra – Rozmowa z Istotą Szarą – Lipiec 2019 Sesja badawcza Rozmowa z istotą szarą. Wszystko jest połączone, jedna strona oddziałuje na drugą, a jedyna różnica polega na postrzeganiu. Formą którą był postrzegał to szerzej, a formom którym to przekazywał, postrzegały to bardzo wąsko. Podobne przestrzenie przyciągają się i… Read more„Sesja Piotra – Rozmowa z Istotą Szarą – Lipiec 2019”

Piotr – 16 punktów Doroty – Lipiec 2019

Piotr – 16 punktów Doroty – Lipiec 2019 Skasowanie programu wspomnienia-udręki poprzez świadome wybaczenie. Oczyszczenie przestrzeni, kłótliwych sąsiadów. Oczyszczenie przestrzeni pracy, od ciągłej samokontroli, poprzez uświadomienie. Zabezpieczenie energią własnej przestrzeni, od pasożytujących bytów. Ustabilizowanie poziomu napływającej energii. Oczyszczenie z emocji związanych z bycia świadkiem śmiertelnego wypadku. Oczyszczenie z nieświadomego odcinania… Read more„Piotr – 16 punktów Doroty – Lipiec 2019”

Teresa – Własne racje i relacje – Lipiec 2019

Teresa – Własne racje i relacje – Lipiec 2019 Wchodzenie w coraz głębszy relaks. Mentalna zabawa. Oczyszczanie żywiołami. Mentalna rozmowa z najbliższą rodziną, na temat nieingerowania w przestrzeń dorosłych dzieci. Skupienie się na realizacji własnych celów. Usunięcie z własnej przestrzeni programu „pomocy”. Wypełnienie własnym światłem. Kieruj całą swoją uwagę do… Read more„Teresa – Własne racje i relacje – Lipiec 2019”

Danuta – Negatywny wpływ modlitwy – Lipiec 2019

Danuta – Negatywny wpływ modlitwy – Lipiec 2019 Dogadanie się z mężem, szwagrem i siostrami. Oczyszczenie siostry. Odłączenie od wszystkich wierzeń. Brak świadomości wpływu modlitw. Im bardziej wierzący tym bardziej cierpiący. Zmiana zdarzeń zapisanych na ciele. Wymiana kręgosłupa i naprawa ciała. Oddzielenie od kontrolujących istot. Podłączenie kroplówki oczyszczającej kości. Synchronizacja… Read more„Danuta – Negatywny wpływ modlitwy – Lipiec 2019”