10 thoughts on “1-wprowadzenie do sesji

 1. JB pisze:

  Może to dziwne pytanie z mojej strony ale… Słuchając wprowadzania nr 1 do sesji na koniec uzyskujemy polecenie 1…2… 10 ŚPISZ. I nagranie się kończy. A kto nas z tego wybudzi jeżeli rzeczywiście wejdziemy głęboko w sugestię Leszka? Na sesjach budzi nas Leszek a tu? Ja tego słuchałem sam w domu i po 20 minutach oczekiwania po prostu wstałem z łóżka ale jakby ktoś zasnął głęboko to co wtedy? Gdy mamy sesję na SKYPE to Leszek nas prowadzi nawet jak zerwie połączenie. A tu? Czy to że wstałem oznacza, że nie jestem czuły na hipnozę? Chciałbym się dobrze przygotować do sesji.

  1. Leszek pisze:

   Trzeba zaufać sobie bezgranicznie, dlatego po pewnym czasie wracamy automatycznie, tak działa nasz system bezpieczeństwa. Po prostu trzeba się skupić na moim prowadzeniu i wejść bez myślenia rozważania i kontroli.

   1. JB pisze:

    Tak założyłem, że trzeba zaufać. Po tym jak powiedziałeś ŚPIJ, odwiedziłem obiekty o których mówisz podczas sesji: łąkę, wieżę, górę(moja była jak Fuji, wystawała wysoko ponad chmury i miała płaski szczyt) biegałem po oceanie. Wszystko to raczej w myślach niż z bezpośrednią wizualizacją.

 2. Wprowadzenie pisze:

  Chce słuchać i przygotować się do sesji ale nie chce się włączyć lub ja nie potrafię. Nawet znajoma też próbowała. Proszę o pomoc. Chodzi o wprowadzenie do hipnozy.

  1. Piotr W pisze:

   Proszę spróbować na chomiku: http://chomikuj.pl/sesjehipnotyczne/Wprowadzenie+do+sesji
   sprawdziłem i tam działa.

   1. Mariusz pisze:

    Już poprawione, teraz już działa i można posłuchać.

 3. Kalina pisze:

  Czy można sobie jakoś ściągnąć te piki żeby sobie nagrać na odtwarzacz mp3 i słuchać bez komputera. Może ktoś mądry doradzi.

 4. krzysiek0000 pisze:

  Panie Leszku proszę o wrzucenie plików mp3 wprowadzeń do sesji na chomika.

 5. Bogda pisze:

  Leszku serdecznie Ci dziekuje za to ze dzielisz sie z nami swoja wiedza. Wszystko zapisalam! Wyrazy szacunku – Twoja uczennica.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *