Zarejestruj

Plac na miejsce spotkań.

Re: Plac na miejsce spotkań.

Postprzez Leszek » 24 wrz 2020, o 20:57

Witam wszystkich :hejka kochani dzieje się :slonko świeci opalamy się przy pracy. ostatnio naprawialiśmy traktor i dziś udało się go uruchomić i gotowy do działania :brawa dla pomocników Tomek Rafał pomagali :buzki . Zakupiliśmy 500 tuj i będziemy sadzić by zrobić żywopłot od strony drogi by gapie się nie gapili :oczko . Rafał robi schody na taras i inne. Chcemy zrobić monitoring terenu dla bezpieczeństwa i mamy prośbę do tych co by mogli i chcieli nas wesprzeć ponieważ porządny z wieloma kamerami i czujnikami jest potrzebny. Mamy dość dużo sprzętu i innych rzeczy wartościowych i jak sami nie zadbamy to na nikogo nie możemy liczyć. Zbliża się jesień i mamy dużo prać polowych by przygotować się na następny rok chętnych zapraszamy do pomocy. Zbliża się termin spotkania a po powrocie dalej działamy. :buzki

Postprzez Leszek » 30 paź 2020, o 21:01

Witam wszystkich, prace się posuwają jesiennym tempem. Zrobiliśmy bardzo dużo jednak mam prośbę jakby ktoś wiedział w swojej okolicy że ktoś ma spycha na gąsienicach do sprzedania to nam by się tu przydał, ponieważ ciągnik już kilka razy uszkodziłem koparka za bardzo się nie nadaje do równania. DT-75 lub podobny na gąsienicach problem by rozwiązał a mamy bardzo dużo ziemi którą przywieźli i jeszcze nawiozą a trzeba to rozprowadzić by było równo. Oczywiście proszę o namiary ja pojadę i ocenią pod kontem przydatności dla nas i zakupię. Okolicę do 150-200 km od Wrocławia. Błoto, glina i jesienne deszcze dla gąsienic nie są przeszkodą. Większość prac wykonuje sam więc sprzęt jest nieodzowny. :buzki

Postprzez Leszek » 10 gru 2020, o 00:31

:witam wszystkich. Deta już mamy i po polu śmigamy :buzki . Był tu Emil i jego kuzyn Przemek zrobili wiele prac w których był potrzebny fachowiec. Przemek jest super elektrykiem i poprawił po mnie elektrykę i działa. Mamy już praktycznie oświetlony ośrodek i monitorowany, jeszcze tylko drobne szlify i :okok . Skończyło się błoto teraz są przymrozki i dzień krótki mimo to prace się posuwają. Mamy Tygrysa na Ośrodku więc dodatkowo pilnuje :kotek :haha . Mieciu B. organizuje spotkanie od po świętach :toast :party :obiad :spioch :tort :kawa aż do po nowym roku info u niego lub u Piotrusia. Na razie tyle więcej na spotkaniu. :buzki

Poprzednia strona

Powrót do Informacje o ośrodku duchowym