Ciekawe artykuły

Regulamin forum
Filmy i artykuły pogłębiające naszą duchową wiedzę.
Awatar użytkownika
Aga
Posty: 19
Rejestracja: 31 lip 2014, o 10:06

Ciekawe artykuły

Post autor: Aga »

Witam , chciałabym sie podzielić ciekawym artykułem dotyczącym CERN . Cytuje : "W latach 1994-1999 grupa naukowców zwana “Stowarzyszenie RAND” miała w Afryce dostęp do aparatury podobnej do CERN-owskiego Wielkiego Zderzacza Hadronów. Lokalizacja bazy, gdzie się mieścił jest ściśle tajna. Oddział strażników bacznie pilnował kompleksu, pracownicy byli monitorowani przez 24 godziny na dobę…
przestrzeń.W czasie tych lat naukowcom udało się nawiązać kontakt z bytem który twierdził że pochodzi z innej równoległej rzeczywistości, przy czym nie do końca wiadomo czy chodzi o inny wymiar w czasie, w przestrzeni, czy też o “wszechistnienie”. Przez 5 lat naukowcy zadali mu serię 20 tys. pytań i w 95% otrzymali odpowiedź. Równolegle prowadzono tam inne projekty, takie jak:symulacje wytworzenia czasu i przestrzeni (Space Time Fabricating Simulation), holograficzne programowanie ciemnej materii (Holographic Programming of Dark Matter)."
W dalszej części artykułu są ciekawe przepowiednie owego " bytu" i informacje dotyczące Ziemi ( dlaczego w ich czasoprzestrzeni zlikwidowano księżyc , jaką rolę pełnią delfiny , dlaczego odjęto z tzw. Trójcy świętej pierwiastek żeński).
Link do artykułu : http://racjapolskiejlewicy.pl/co-sie-dz ... -cern/6057
Awatar użytkownika
Mariusz
Posty: 37
Rejestracja: 3 paź 2014, o 09:11

Ciekawe artykuły

Post autor: Mariusz »

Piąta Perspektywa – Wychodzenie poza Czas i Przestrzeń. :buja_w_oblokach
https://krystal28.wordpress.com/2015/07 ... rzestrzen/

Czy moja prawda jest najprawdziwsza?
https://krystal28.wordpress.com/2015/04 ... awdziwsza/

One People’s Public Trust wykluczyła w zgodzie z prawem z naszego świata korporacje, banki i rządy działające na rzecz niewolnictwa i prywatnych systemów pieniężnych.
https://soulowicz.wordpress.com/2013/03 ... lic-trust/

Papież Benedykt XVI skazany na 25 lat pozbawienia wolności
http://www.himavanti.org/pl/c/artykular ... a-wolnosci

http://www.sathyasai.org.pl/nauki.php?tekst=t10.1
Pomimo wykształcenia i inteligencji, głupiec nie rozpozna swojej prawdziwej jaźni, a niegodziwiec nie porzuci swoich złych cech. Współczesna edukacja prowadzi tylko do argumentacji, ale nie do prawdziwej mądrości. Jaki jest pożytek z doczesnego wykształcenia, jeśli nie wiedzie ono ku nieśmiertelności? Posiądź taką wiedzę, która uczyni cię nieśmiertelnym. Współczesny system kształcenia pomaga ci tylko zarabiać na życie. Służy zdobywaniu środków do życia, ale nie uczy, jak żyć. W rzeczywistości odpowiada za obecny upadek moralności w społeczeństwie. W dawnych czasach ludzie najwyżej cenili prawdę i prawość. Boską miłość uważali za swój prawdziwy oddech życia. Indyjskie niewiasty poświęcały swoje życie w imię prawdy. Kobiety muszą rozwijać bogactwo cnót, a także bronić honoru swoich mężów i rodzin. Zarówno mężczyźni jak i kobiety muszą mieć dobry charakter. Bez dobrego charakteru cała twoja nauka okaże się bezużyteczna. - Dyskurs z 19.11.2002 r.
Awatar użytkownika
Mariusz
Posty: 37
Rejestracja: 3 paź 2014, o 09:11

Re: Ciekawe artykuły

Post autor: Mariusz »

Witam,podaję link do ciekawego artykułu.
https://ranilight.wordpress.com/author/ranilight/

Dużo ciekawej wiedzy na temat medycyny.
http://germanska.pl/index.php/medycyna- ... 2ef8cada3d

Drzewoterapia – „Przyroda jest lekarzem dla wszelkich chorób”
https://gazetapowiatowa.pl/poradniki/zd ... woterapia/
ODPOWIEDZ