Plac na miejsce spotkań.

Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 243
Rejestracja: 26 lip 2014, o 20:47

Re: Plac na miejsce spotkań.

Post autor: Leszek » 24 wrz 2020, o 20:57

Witam wszystkich :hejka kochani dzieje się :slonko świeci opalamy się przy pracy. ostatnio naprawialiśmy traktor i dziś udało się go uruchomić i gotowy do działania :brawa dla pomocników Tomek Rafał pomagali :buzki . Zakupiliśmy 500 tuj i będziemy sadzić by zrobić żywopłot od strony drogi by gapie się nie gapili :oczko . Rafał robi schody na taras i inne. Chcemy zrobić monitoring terenu dla bezpieczeństwa i mamy prośbę do tych co by mogli i chcieli nas wesprzeć ponieważ porządny z wieloma kamerami i czujnikami jest potrzebny. Mamy dość dużo sprzętu i innych rzeczy wartościowych i jak sami nie zadbamy to na nikogo nie możemy liczyć. Zbliża się jesień i mamy dużo prać polowych by przygotować się na następny rok chętnych zapraszamy do pomocy. Zbliża się termin spotkania a po powrocie dalej działamy. :buzki

Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 243
Rejestracja: 26 lip 2014, o 20:47

Re: Plac na miejsce spotkań.

Post autor: Leszek » 30 paź 2020, o 21:01

Witam wszystkich, prace się posuwają jesiennym tempem. Zrobiliśmy bardzo dużo jednak mam prośbę jakby ktoś wiedział w swojej okolicy że ktoś ma spycha na gąsienicach do sprzedania to nam by się tu przydał, ponieważ ciągnik już kilka razy uszkodziłem koparka za bardzo się nie nadaje do równania. DT-75 lub podobny na gąsienicach problem by rozwiązał a mamy bardzo dużo ziemi którą przywieźli i jeszcze nawiozą a trzeba to rozprowadzić by było równo. Oczywiście proszę o namiary ja pojadę i ocenią pod kontem przydatności dla nas i zakupię. Okolicę do 150-200 km od Wrocławia. Błoto, glina i jesienne deszcze dla gąsienic nie są przeszkodą. Większość prac wykonuje sam więc sprzęt jest nieodzowny. :buzki

Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 243
Rejestracja: 26 lip 2014, o 20:47

Re: Plac na miejsce spotkań.

Post autor: Leszek » 10 gru 2020, o 00:31

:witam wszystkich. Deta już mamy i po polu śmigamy :buzki . Był tu Emil i jego kuzyn Przemek zrobili wiele prac w których był potrzebny fachowiec. Przemek jest super elektrykiem i poprawił po mnie elektrykę i działa. Mamy już praktycznie oświetlony ośrodek i monitorowany, jeszcze tylko drobne szlify i :okok . Skończyło się błoto teraz są przymrozki i dzień krótki mimo to prace się posuwają. Mamy Tygrysa na Ośrodku więc dodatkowo pilnuje :kotek :haha . Mieciu B. organizuje spotkanie od po świętach :toast :party :obiad :spioch :tort :kawa aż do po nowym roku info u niego lub u Piotrusia. Na razie tyle więcej na spotkaniu. :buzki

Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 243
Rejestracja: 26 lip 2014, o 20:47

Re: Plac na miejsce spotkań.

Post autor: Leszek » 21 maja 2021, o 23:33

Tradycyjnie :witam Wydarzyło się tak wiele że nie chce mi się pisać i myślę że najlepiej odwiedzić nas na Ośrodeczku :buzki

się jest
Posty: 1
Rejestracja: 10 lip 2021, o 21:34

Re: Plac na miejsce spotkań.

Post autor: się jest » 10 lip 2021, o 21:38

Sięmacie
czy organizujecie może w najbliższym czasie jakieś spotkania u Was ?
Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 243
Rejestracja: 26 lip 2014, o 20:47

Re: Plac na miejsce spotkań.

Post autor: Leszek » 12 lip 2021, o 21:58


Awatar użytkownika
Drzewo Kryształowe
Posty: 36
Rejestracja: 1 wrz 2014, o 12:26
Lokalizacja: Wszechświat

Re: Plac na miejsce spotkań.

Post autor: Drzewo Kryształowe » 16 cze 2022, o 19:48

WITAJCIE:-))))


Witam Was wszystkich, uczestniczących bezpośrednio i pośrednio w naszej społeczności. Chciałbym przekazać Wam dobre nowiny i poinformować o zakończonych etapach prac, jakie były zaplanowane i zostały zakończone, w związku z powstaniem naszego Ośrodka.

Troszeczkę wspomnień:-)
Pomysł na ośrodek powstał w 2014 roku jako miejsce spotkań

W 2016 roku nabyłem ziemię i rozpoczęliśmy prace związane z budową Ośrodka.

http://chomikuj.pl/sesjehipnotyczne/Gal ... mp4(video)

W 2017 roku zakupiliśmy pierwszy traktor bo brakło nam ludzi i narzędzi, a praca była ciężka i bardzo męcząca nie dali byśmy rady ogarnąć 4 hektarów ręcznie ponieważ teren był zaniedbany i zarośnięty krzewami i drzewami.

Obrazek

- rozpoczęliśmy grodzenie terenu

Obrazek

- zakupiliśmy koparkę bo wykopanie ponad 800 dołków pod słupki ogrodzeniowe zwalało z nóg. Do tego trzeba było rozplantować ziemię, zakupić i podłączyć media, hydraulikę, prąd itd.

Obrazek

- utwardziliśmy drogę

Obrazek

W 2018 roku zakupiliśmy pierwszy domek holenderski

Obrazek

-kupiliśmy drugi traktor, większy ponieważ mały nie dawał rady przy cięższych pracach, gromadziliśmy potrzebne narzędzia, które pozwoliły na przeprowadzanie kolejnych etapów prac

Obrazek

- zakupiliśmy kontener na narzędzia

Obrazek

- używaliśmy ten sprzęt do prac związanych z realizacją naszego projektu

Obrazek

I tak krok po kroku, aż do tej pory, dzięki naszej wspólnej pracy utwardziliśmy i ogrodziliśmy teren, mamy już 3 domki, altankę, garaże, ekologiczną uprawę i sami zobaczcie co stworzyliśmy:-)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

( Link do galerii prac wykonanych na ośrodku od podstaw do chwili obecnej :
https://chomikuj.pl/sesjehipnotyczne/Ga ... 9brodek,28 )

To Wy wszyscy Zosia Krysia Iwonka Janek Piotruś Mariusz Emil Tomek Leszek Jędruś Aguś Rafał Wanda Basia Darek Grzegorz Włodek Marzena Marek Elżbieta Szymon Martyna Aleksandra Zygmunt Renata Anna Hania Arkadiusz Ewa i Katarzyna Kasia Karolinka Natalia Artek Halinka Piotr Andrzej Agnieszka Iza Przemek i Ewelinka Przemo Krzyś Marcin Barbara Edytka Magda Monika Michał Beata i Edyta Wojtek Sylwester Izabela Dominika Urszula Kamila Diana Jacek Kacper Gabriela Ola Łukasz Joanna Justyna Daniel Robert Bartłomiej Paulina Kazimierz Sylwia Jarosław Emilia Ilona Igor Jakub Lidia Rachel Maja Monika Konrad Zuzanna Weronika Danka Grażyna Eugeniusz Agata Ireneusz Daniel Bożenka Gabriela Maciek Antoni Maciej i Dorota Aneta Bartek Jolanta Danuta…………. WY wszyscy przyczyniliście się do powstania tego pięknego miejsca. Ale i Inni nie wymienieni z imienia macie ogromny swój wkład w powstawanie i rozwój naszego (prawnie jeszcze mojego) Ośrodka.

Przyszedł czas na kolejne kroki, które umożliwią pełnię korzystania z tego miejsca przez wszystkich.

Rozważając wiele opcji, podjęliśmy decyzję o założeniu Związku Wyznaniowego i zmianę formy prawnej Ośrodka, jako najlepszą opcję dla zabezpieczenia naszych dóbr i ludzi.
Chcemy zarejestrować Związek Wyznaniowy by nasz główny cel: Człowiek, Wolność, Świadomość mogły zaistnieć na neutralnym gruncie, jaki wspólnie stworzyliśmy, by uniezależnić się maksymalnie od systemu (matriksa). Również po to, bym mógł prawnie przekazać ziemię Ośrodka wspólnocie wyznaniowej. Wtedy będzie to własnością osób które będą tu rezydowały.

Moim celem jest przekazanie i pozostawienie tego Miejsca stworzonego przez ludzi, ludziom chcącym dalszego rozwoju i zgłębiania siebie w jedności ducha. Ten Związek, to Wyznanie Świadomości i Wolności jako najwyższej formy Istnienia. WYZNANIE jako że wyznajemy to, co robimy, (nie wierzymy a wyznajemy) praktykujemy zgodnie z naszą wiedzą powstałą w trakcie obserwacji i badań jakie prowadzimy od lat.

Wiem, że dzięki temu każdy z nas będzie czuł się bezpiecznie, ponieważ będzie to ziemia wyznawców, tych którzy będą tu mieszkali lub przyjeżdżali. Prawnie Ośrodek będzie własnością wyznania i wyznawców. Wyznawcy (ludzie) muszą się czuć bezpiecznie, żeby nikt nie mógł ich mamić obietnicami lub lękami że ich ktoś stąd wyrzuci ponieważ właściciela nie można wyrzucić z jego terenu. Muszą mieć podstawę prawną do mieszkania lub przebywania na Ośrodku.

Z tych wszystkich ludzi zostało wyłonionych pięć osób jako założycieli jako wymóg bezwzględny do rejestracji (Art. 31. gwar. sum. i wyzw. ust. 3) Leszek jako główny pomysłodawca i realizator projektu, Agnieszka jako główna wykonawczyni merytoryczna projektu, Piotruś jak główne wsparcie i uzupełnienie, Wandzia jako koordynator, Emil jako główny praktyk tego projektu.
Wyłoniona piątka nie jest ważniejsza od pozostałych, którzy mają niejednokrotnie o wiele większy wkład i zasługi w powstanie tego ośrodka, ale na poziomie materii, pracy i środków jakie tu umieścili.
Niemniej jednak nie są w stanie poświęcić tyle czasu i uwagi by zebrać całą wiedzę i stworzyć z niej materiał dla wszystkich w związku z tym wyłoniliśmy ludzi którzy są w stanie poświecić swój czas gromadząc wiedzę i materiały potrzebne do do zarejestrowania wyznania dla wszystkich .

W momencie gdy dokonamy rejestracji, każdy będzie mógł do tego wyznania dołączyć jako wolna samo-stanowiąca o sobie Istota z którą ta doktryna będzie zgodna i będzie chciał ją poszerzać oraz zgłębiać dla swojego dobra i rozwoju osobistego.

Przynależność ta jest nieodpłatna, składki na utrzymanie ośrodka nie są wymagane, a darowizny wyłącznie dobrowolne. Idea utrzymywania się Związku oraz jego przejrzystość finansowa jest zawarta w udostępnionym na naszej stronie statucie. Celem pierwszorzędnym jest Świadomość Wolność i Społeczność o tym samym poglądzie, a utrzymanie Ośrodka to kwestia drugorzędna. Nie robimy tego dla korzyści materialnych, bo zaprzeczyło by to naszemu wyznaniu.

W obecnej chwili jesteśmy na etapie gromadzenia odpowiednich dokumentów do zarejestrowania związku wyznaniowego o nazwie Holistyczna Świadoma i Wolna Jedność w Duchowości. Nasz Statut i Doktryna są opublikowane na naszej stronie Hipnoza Świadomość i Wolność dla każdego do wglądu i zrozumienia co my tu robimy.

Zachęcamy do zapoznania się z dokumentami i wsparcia naszego projektu deklaracją poparcia wpisu do rejestru związków wyznaniowych. Zgodnie z konstytucyjnym prawem zawartym w Ustawie z dnia 17 maja 1989 r. o gwarancjach wolności sumienia i wyznania.
Art. 2. Korzystając z wolności sumienia i wyznania obywatele mogą w
szczególności:
1) tworzyć wspólnoty religijne, zwane dalej „kościołami i innymi związkami
wyznaniowymi”, zakładane w celu wyznawania i szerzenia wiary religijnej,
posiadające własny ustrój, doktrynę i obrzędy kultowe;
2) zgodnie z zasadami swojego wyznania uczestniczyć w czynnościach i obrzędach
religijnych oraz wypełniać obowiązki religijne i obchodzić święta religijne;
2a) należeć lub nie należeć do kościołów i innych związków wyznaniowych;
3) głosić swoją religię lub przekonania;
4) wychowywać dzieci zgodnie ze swoimi przekonaniami w sprawach religii;
5) zachowywać milczenie w sprawach swojej religii lub przekonań;
6) utrzymywać kontakty ze współwyznawcami, w tym uczestniczy……..

Jeżeli rozumiecie i popieracie nasz projekt wypełnijcie deklarację popierającą utworzenie takiego związku. Deklaracja ta do niczego Was nie zobowiązuje.
Jeżeli po uzyskaniu przez nas wpisu do rejestru będziecie chcieli przynależeć do Wyznania udostępnimy deklarację wstąpienia do naszego związku wyznaniowego.

PS.
Kilka słów od Leszka, Immanentnego Transcendentalisty (czyli - Obserwatora Iluzji):
Tą relację z powstania Ośrodka opracowała na moją intencję Agnieszka - Kapłanka Celebracji Jaźni ( Przewodniczka w duchowości poznania Istnienia), aby na faktach udokumentowanych przedstawić naszą historię powstania i dalszych planów (tego co my tutaj robimy). Tytuły duchownych w związku wyznaniowym dobraliśmy adekwatnie do tego czym się zajmujemy ( i jest to wymóg określający status duchownych w wyznaniu przy rejestracji związku).
Ponieważ są „ludzie” którzy z głupoty, zazdrości lub ukrywania swoich brudnych interesów rozsiewaną bzdury i kłamstwa o tym czym się zajmujemy. Oświadczam, że każdy kto zmyśla, kłamie i przekręca to, co jest w tej historii przedstawione, jest paszkwilem, który robi sobie złą karmę Ale co najgorsze mącąc innym w głowach wciąga ich w swoje nieświadome Bagno.
Przeczytaliśmy wiele różnych Statutów, Doktryn i znamy intencje ich twórców, dlatego też zdecydowaliśmy się na stworzenie czegoś, co będzie uczciwe i będzie służyło ludziom wolnym i rozumnym. Dzięki temu co robimy zrozumieliśmy, że ludzie mówią o przebudzeniu, wzrastaniu, rosnącej świadomości, a jedynie okłamują siebie i umysłowo są dalej w średniowieczu. Dlatego - że nie czytając, nie pytając, nie sięgając po informacje, wymyślają wyobrażenia w które sami wierzą i co gorsza zakłamują innych.

Jeśli są wśród Was osoby, które chciałyby uzyskać dodatkowe informacje, czy mają inne wspomnienia, wyobrażenia,pomysły – dzielcie się niemi z nami.
Naszym celem jest utworzenie związku wyznaniowego i wspieranie rozwoju każdej chętnej jednostki po tej stronie jak i po drugiej

Leszek
Agnieszka
Piotr
Wanda
Emil

Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 243
Rejestracja: 26 lip 2014, o 20:47

Re: Plac na miejsce spotkań.

Post autor: Leszek » 25 cze 2023, o 14:57

:witam na skype mamy wyodrębnioną grupę ludzi którzy uczynili taką z potrzeby bycia na bieżąco co się robi i co się dzieje na Ośrodku umieszczamy tak różne info i zdjęcia z życia i z tego co się tu dzieje. Każdy kto chciałby należeć do tej grupy i być na bieżąco niech zgłasza się na skype ja dołączę. Pozdrawiam. :buzki

ODPOWIEDZ