WIRTUALNA KAWIARENKA Odcinek 10

WIRTUALNA KAWIARENKA
Odcinek 10
Temat Billy Maier
– przekazy od Plejadian
– podróż Billiego dookoła świata
– pochodzenie Plejadian
– przepowiednie dotyczące przyszłości
– luźna rozmowa

 

 

Kontakt do nas:
skype: wirtualna.kawiarenka
email: wirtualna.kawiarenka@yahoo.com

Kawiarenka zawiesza działalność na czas wakacji.
Dziękujemy wszystkim którzy nas słuchali, dziękujemy za komentarze, wpisy i sugestie.
Do usłyszenia po wakacjach:)
Agnieszka C i Aga

3 thoughts on “WIRTUALNA KAWIARENKA Odcinek 10

  1. Planetnik z Kalgar pisze:

    Niestety z nieznanych mi bliżej przyczyn ,, WIRTUALNA KAWIARENKA” nie zadziałała. A szkoda. Gdybym miał lepszy sprzęt i większą umiejętność obsługi takiego sprzętu, oraz obróbki materiału zapewne sam dalej pociągnąłbym taką kawiarenkę. Może kiedyś zrobię coś podobnego. Na razie mam inne rzeczy do roboty. Pozdrawiam obie Agnieszki i wszystkich bywalców Kawiarenki. Jutro są Walentynki. Może jacyś zakochani do szaleństwa zabiorą głos?

  2. Paweł pisze:

    Myślę że Billy miał początkowo kontakt z istotami powiązanymi z konstelacją Plejad, ale potem już nie bo Billy jednak za bardzo lubił pieniądze, Billy nie mógł przeboleć że nie ma żadnych dowodów więc zaczął oszukiwać :D. ale mogę się mylić 😉

  3. Planetnik z Kalgar pisze:

    Wielka szkoda, ale każdy człowiek ma prawo do letniego wypoczynku, po wielkich wakacjach znowu kawiarenka zadziała. A nuż ktoś zobaczy, albo sfotografuje jakieś latające UFO. Ja sam mimo wielu lat łażenia po dzikich ostępach żadnego takiego obiektu nie zauważyłem. Za wyjątkiem latających talerzy kuchennych w jednej z reklam telewizyjnych. Jeśli chodzi o sesje p. Barbary M. to znalazłem fakt, że ci ,,Plejadianie” vel ,,Plejarianie” powiedzieli, że najlepszym przewodnikiem elektryczności jest złoto. Niestety mylą się, bo jest nim srebro, po nim miedź, a samo złoto jest dopiero na trzecim miejscu. Wystarczy zajrzeć do podręcznika fizyki, lub do odpowiednich tablic.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *