WIRTUALNA KAWIARENKA Odcinek 4

WIRTUALNA KAWIARENKA Odcinek 4

GOŚCINNIE: Viola
Temat: Elektryczność, która jest w nas i nas otacza”
– pozbycie się leku
– pioruny Bogów”, Krzysztof Michalik, Dan Winter
– zjawiska burzy, pioruny, elektrostatyczność
– świadome umieranie (przenoszenie pamięci)
– Nicola Tesla
– promieniowanie kształtów
– elektryczna dusza, elektrosmog
– Fulguryt , bursztyn, złoto
– książka „Światło faraonów”
– kula plazmowa
– energia seksualna, energia słoneczna

7 thoughts on “WIRTUALNA KAWIARENKA Odcinek 4

 1. Ella pisze:

  http://www.janosh.com/work/art
  http://www.janosh.com/nl/

  Dla zainteresowanych podaje linka na hologramy Janosha. Hologramy te maja jakis okreslony wplyw na czlowieka , oparte sa na figurach geometrycznych. Janosh ma w Holandii w miejscowosci Broek op Langedijk galerie swoich hologramow i robi seanse z muzyka. Kazdy hologram ma swoja nazwe i i tworzony jest pod wplywem z gory otrzymywanych wizji. Drugi link jest na jego strone i mozna sobie wybrac jezyk angielski. Jezeli ktos jednak ma potrzebe prztlumaczenia wiadomosci z holenderskiego , to moge to zrobic.

  1. Aga pisze:

   Piękne …dzięki Ella 🙂

 2. Planetnik z Kalgar pisze:

  Jest rzeczą charakterystyczną dla wielu dyktatur, aby obrzydzić ludziom sam akt seksualny. Pisze o tym Orwell w ,,Rok 1984″. Używane są wyrażenia typu ,,spełnić partyjny obowiązek”. Sam stosunek ma przy tym koniecznym do rozpłodu związku być rzeczą mało znaczącą, banalną, ma przestać sprawiać ludziom jakąkolwiek przyjemność. Podobnie dzieje się w KRK i w pochodnych od niego religiach. Dziś z kolei natłokiem informacji również dąży się do banalizacji i trywializacji seksu. Promuje się rozmaite zboczenia seksualne nazywając je normą. Nie potępiam, nie oceniam tych nieszczęśliwych ludzi realizujących owe zboczenia. Nie pochwalam natomiast promowania ich jako normy obyczajowej. Ludziom z taką przypadłością należy udzielić stosownej pomocy, duchowej, psychologicznej, medycznej i paramedycznej. Ale na Boga, nie nazywajmy normą tego, co do normy nie należy. Jeśli chodzi o bardziej wyrafinowany seks taoistyczny, czy seks tantryczny wymagana jest tu wzajemna miłość, ale i odpowiedni dobór partnerów. Kobieta nie powinna być traktowana tylko i wyłącznie jako obiekt potencjalnego użycia seksualnego. Ani być jak lalka do zaspokojenia głodu i rozładowania napięcia seksualnego. Seks bez uczuć można znaleźć w każdym burdelu, przepraszam w agencji towarzyskiej. Ale chyba nie o to nam tu chodzi? Tylko doskonaląc się duchowo możemy doprowadzić nasz seks aż pod samą bramę niebios i oboje wkroczyć przez rajskie wrota w niebiańską krainę rozkoszy. Wiecznych obiecywanych przez pewne religie amorów.

 3. Agnieszka C pisze:

  Witajcie:)
  Bardzo się ciesze , że nasza kawiarenka wam się spodobała.
  Staramy się, by tematy naszych odcinków były rozmaite, oczywiscie przez godzinę nie można przekazać całej wiedzy, ale myslę ze naswietlamy najważniejsze naszym zdaniem punkty, a jesli ktos ma ochotę poszerzać wiedzę w danym temacie to zawsze można gdzies doczytać czy dooglądac:)
  Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i zapraszam do odsłuchiwania kolejnych audycji.
  Wszystkiego dobrego:)

 4. Turkus pisze:

  Bardzo dziękuję za kolejny odcinek Kawiarenki.Super dialog, wiedza przekazywana w sposób relaksacyjny.A dla osób chcących rozszerzyć wiedzę na temat Tesli i Alexandersona polecam http://www.radionafali.com/2013/10/hiperprzestrzen-elektryczna-tajemnica-07-10-2013/.
  Serdecznie wszystkich pozdrawiam .

  1. Planetnik z Kalgar pisze:

   Przy okazji na stronie wskazanej przez link Turks znajduje się Coral Castle near Miami, Florida, USA.

 5. Mariusz pisze:

  Układanka z wieloma kawałkami film zaproponowany przez blogera nawiązujący do tematu rozmowy PIORUNY BOGÓW – Thunderbolts of the Gods https://www.youtube.com/watch?v=4XjG5rJ9h88

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *