Zarejestruj

Plac na miejsce spotkań.

Re: Plac na miejsce spotkań.

Postprzez Leszek » 20 sty 2019, o 20:42

Witam dziś zacząłem kopać wymarzony staw :buja_w_oblokach Staw ma mieć trzy wyspy będą połączone mostkami, będzie molo, będzie plaża. Chciałbym by można było się w nim kąpać :wanna opalać :slonko wypoczywać :leze i się dobrze bawić :party :haha Zapraszam do pomagania. :buzki Zdjęcia jak zwykle na chomisiu.

Postprzez Leszek » 23 sty 2019, o 20:00

Dziś zacząłem wozić ziemię, ponieważ ziemia zamarzła i nie ma błota. Zdjęcia jak zwykle. Jak zwiozę dokończę staw. :buzki

Postprzez Leszek » 25 sty 2019, o 21:39

Wczoraj zajechałem na Ośrodek a tu koło kapeć, zmieniłem na zapasowe i jeszcze 3 kursy zrobiłem (6 przyczep). Dziś zrobiłem tylko 2 kursy (4 przyczepy) bo popękała łyżka która już była naprawiana i wzmacniana prze zemnie kilka razy, jednak nie wytrzymuje. Jutro jak będzie sprzyjająca aura to przyjadę do domu by ją naprawić i pospawać, bo zrobiłbym to na polu ale nie mamy jeszcze prądu. Rozebrałem koło i nie wiem dlaczego dziura jest za duża by można było ją zakleić więc zakupiłem nową, po niedzieli naprawie koło. Najpierw było bardzo ślisko i błoto porobiły się głębokie koleiny, przyszedł mróz i teraz garby bruzdy i muszę bardzo powoli jeździć by sprzętu nie połamać. Sprzęt wiekowy właściwie zabytek ale kiedyś robili dość prosto więc większość sam naprawiam. :buzki

Postprzez Leszek » 5 lut 2019, o 19:55

Witam dziś zrobiłem jeden kurs po słupy elektryczne, użyje się ich do oświetlenia nawet do ogrodzenia jako słupki gdy się go potnie na 3 m odcinki i inne kreacje :haha . Jutro pojadę po resztę. :buzki

Postprzez Leszek » 13 lut 2019, o 23:29

Witam dziś pojechałem na pole by wozić ziemię i jest takie błoto że po polu nie mogłem jechać koparką bo się ślizgała i tylko dlatego wróciłem na miejsce bo koparką można się wyciągnąć z błota. Za to przywiozłem dwie łyżki ładnych kamieni i zrównałem drogę dojazdową. Już za parę dni wejdą z rurociągiem na pole nasze to po przekopaniu prace będę miał na tamtej stronie zablokowane. Wszystko komplikuje mi się z powodu deszczy a woda stoi na polu więc będę robił co się da by nie tracić czasu. :buzki

Postprzez Leszek » 16 lut 2019, o 21:05

Skoro jest błoto to zacząłem zwozić kamienie i przywiozłem kilkadziesiąt ton, również na drogę dojazdową ponieważ jeszcze nie skończyłem to umówiłem się na poniedziałek by dokończyć. Pracę posuwały się że aż miło i gdy wziąłem na łyżkę duży głaz pękło mocowanie główne wysięgnika koparki. Jutro spróbuję coś wymyślić bo kupienie takiej części jest prawie nie możliwe ( bo trzeba by było ściągnąć z Niemiec a to stara koparka). Spróbuję pospawać ale nie wiem czy będzie to trzymało bo ty są bardzo duże przeciążenia i może ciągle pękać. Kupienie drugiej to znowu koszt kilkudziesięciu tysięcy a bez koparki mowy nie ma że coś się zrobi. Jednak jestem dobrej myśli bo jest jeszcze dużo do wykreowania :haha . Zdjęcia w " Zdjęcia z prac na ośrodku" na głównej stronie. :buzki

Poprzednia strona

Powrót do Informacje o ośrodku duchowym