Zarejestruj

Głodówka,głodowanie,oczyszczenie - Pytania

Posty: 15
Dołączył(a): 27 lip 2017, o 10:02

Głodówka,głodowanie,oczyszczenie - Pytania

Postprzez Andrzej » 11 paź 2018, o 12:50

Dzień dobry wszystkim

Pytanie kieruję do tych, którzy na drodze oczyszczania doświadczyli zrozumienia i przeszli poprzez tzw. głodówkę.

Obecnie dość często nie jem. Przyszło to naturalnie, zauważając, że większość elementów jakie dostarczam ciału ono odrzuca. Próbowałem różnych technik gotowania i pomimo smaku i walorów bogactwa mikro/makroelementów wciąż pożywienie materialne przelatuje przeze mnie.

Psychicznie czuję się lepiej, wyostrzyły się zmysły. Fizycznie, dając sobie jakiś wysiłek szybko się męczę i mam ochotę spać wielokrotnie. Wspomagam się kawą, lekkimi waflami ryżowymi, naparami z mieszanek ziół.

Wszystko czuję idzie w dobrym kierunku oczyszczenia, lecz często czuję rozdrażnienie(staram się dociekać skąd i uleczać) i pociąg do "tamtego, normalnego" stanu z przed tej drogi.

Przyszedłem tu, ponieważ mam coś do zrobienia i widzę swój kierunek. Jednak ostatnio ta walka we mnie hamuje klarowność i przełożenie na załatwianie spraw w materii do których jestem stworzony(znak ziemski Byk).

Wiem, że potrafię wykorzystać swoją inwencje do wspomagania wielu ciekawych projektów. Jednak z drugiej strony moje ciało blokuje budowanie mojego uziemienia dla fundamentów projektów, które od dawna czuje jako właściwe.

Wszelkie odzewy z waszej strony będą dla mnie korzystne.

Andrzej

Avatar użytkownika
Posty: 234
Dołączył(a): 26 lip 2014, o 20:47

Re: Głodówka,głodowanie,oczyszczenie - Pytania

Postprzez Leszek » 25 sty 2019, o 21:53

Witaj Andrzeju. Twoje rozdrażnienie wynika z tego że zmniejszasz ilość jedzenia i brak u Ciebie zdecydowania, umysł tą słabość wykorzystuje by Ci mieszać, więc miesza w emocjach bo inaczej nic nie może. Słuchaj ciała ono mówi co dla niego ważne i czego chce i słuchaj go. Różnica jest wyraźna kiedy mówi umysł a kiedy ciało, umysł podaje informację z emocją( strach obawa itp.) ciało bez emocji (czyli takie odczucie z ciała). Dobrze przy takim procesie wspomagać się codziennie literaturą i informacjami w tym temacie to podnosi odporność na zniechęcenie i wątpliwości. t:ak

Powrót do Nasze doświadczenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości