Oczyszczanie organizmu

Awatar użytkownika
Drzewo Kryształowe
Posty: 51
Rejestracja: 1 wrz 2014, o 12:26
Lokalizacja: Wszechświat

Re: Oczyszczanie organizmu

Post autor: Drzewo Kryształowe »

Od miesiąca stosuję moczenie nóg w zwykłej sodzie kuchennej + ewentualnie chlorek magnezu lub sól Kłodawską. Przez pierwszych kilka dni stosowania pojawiały się osady, które były najprawdopodobniej chemikaliami usuniętymi z ciała. Z czasem się woda wyklarowała ale i tak dalej moczę profilaktycznie, no i moczenie nóg jest bardzo przyjemne. Polecam każdemu. No i dla tych co posiadają wanny można moczyć całe ciało w wodzie z dodatkiem sody, choć słyszałem iż najlepiej jest moczyć się w ziołach, które rosną wokół nas - Leszek może potwierdzić.
Doswiadczenie
Posty: 18
Rejestracja: 6 gru 2018, o 23:27

Re: Oczyszczanie organizmu

Post autor: Doswiadczenie »

Apropo mocznia się w wannie. Kiedyś ułożyłem podobne połączenie - 0,5 kg soli kamiennej, 0,2 kg chlorku magnezu i 2 saszetki sody oczyszczonej. Wcierałem w wodzie za pomocą szczotki od stóp w kierunku serca - jak w automasażach ajurwedyjskich - baaaaardzo powoli.

Po tym wizualizowałem sobie siebie jak ściągam z siebie cały brud(w formie ubrania) przy ognisku - gdzieś na pięknej plaży :bec .
Wrzucałem go do niego i czekałem, aż cały spłonie. Ciekawe było to, że trochę potrwało zanim spłonął, wręcz musiałem przegrzebać jak w piecu :haha , żeby dobrze spalić. Wiatr, końcowo, rozdmuchał popiół. Wtedy wchodziłem do czyściutkiej wody, obmywałem resztki. Wysuszałem się na słońcu, które dodatkowo mnie doenergetyzowało.

Cała operacja trwała z pół godziny.

Wodę spuszczałem, spokojnie czekając, aż wszystko zleci i szybko zmywałem resztki z siebie lodowatą wodą.
Piękna medytacja. Najlepiej na mnie działała na wieczór, bo od razu zasypiałem jak niemowle i sny miałem z górnej PÓŁKI :hejka
Doswiadczenie
Posty: 18
Rejestracja: 6 gru 2018, o 23:27

Świadome podejście

Post autor: Doswiadczenie »

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=W7Jujwk ... 9&index=47[/youtube]

W końcu normalne wytłumaczenie jak funkcjonuje ciało ludzkie :bec
ODPOWIEDZ