Zarejestruj

Plac na miejsce spotkań.

Re: Plac na miejsce spotkań.

Postprzez Leszek » 17 lis 2017, o 21:31

Witam wszystkich którzy współpracują z nami ale i tych którzy obserwują. Mam 66 ary koło Szklarki Myśliniewskiej miejscowość Gęstwa graniczy z ośrodkiem rekreacji Cegiełka, piękny teren lasy cisza i spokój teren posiada klimat jak w Rabce na co są dokumenty w gminie do której ten teren należy. Teren ma status dzierżawy wieczystej i opłata za całość rocznie to około 400 zł (za całość) co jest wygodne. Można się budować na pozwolenie bo graniczy z terenem zabudowanym. Sprzedam całość lub na działki jest 5 x 10 arów i 1x 16 ary. Kupiłem jako lokatę ale teraz chce to spieniężyć by szybko wyposażyć ośrodek również mogę dać jako zabezpieczenie gdyby ktoś chciał pożyczyć mi na ten cel większe pieniądze. Proszę proszę o propozycje i pomoc w znalezieniu zainteresowanych dla naszego dobrego celu. Chciałbym by Ośrodek od wiosny funkcjonował normalnie dlatego szukam rozwiązań.

Re: Plac na miejsce spotkań.

Postprzez Leszek » 21 lis 2017, o 18:56

Kochani w sobotę 25-11-2017r przyjeżdżają Mariusz i Piotruś na tydzień do mnie i będziemy pracować na Ośrodku. Kaziu S. też przyjedzie i jakby ktoś jeszcze chciał pomóc jakkolwiek to bardzo prosimy. Chcemy zrobić jak najwięcej korzystając z tego co mamy, ponieważ 05-11-2017r wyjeżdżamy z Zosią do sanatorium do Świnoujścia. Bardzo dziękuję i pozdrawiam.

Poprzednia strona

Powrót do Informacje o ośrodku duchowym