Sny

Awatar użytkownika
Drzewo Kryształowe
Posty: 51
Rejestracja: 1 wrz 2014, o 12:26
Lokalizacja: Wszechświat

Re: Sny

Post autor: Drzewo Kryształowe »

Dzisiejsza podroż: Byłem koło kobiety, która właśnie miała mieć przesłuchanie/kasting ale jakoś byłem pewien że da se radę więc poleciałem do jakiegoś pomieszczenia chyba poczekalni, za mną były uchylone drzwi i widziałem jakąś postać przy komputerze, odczekałem pewną ilość czasu i wróciłem do tej kobiety, byłem zaskoczony gdyż okazało się iż w ogóle nie zaśpiewała, chciałem wiedzieć dlaczego a ona mi powiedziała iż ta piosenka mówiła o tym o czym ona zawsze marzyła o górach, o przyrodzie i nie była w stanie zaśpiewać jej komercyjnie, ale jak to zrozumiała to zaśpiewała ją dla siebie z wielką radością i wyszło jej to tak wspaniale jak nigdy dotąd i ci którzy jej wtedy posłuchali zrobiło to na nich niezapomniane wrażenie.
Gienia
Posty: 2
Rejestracja: 11 wrz 2016, o 22:44

Re: Sny

Post autor: Gienia »

Witam, jestem tu pierwszy raz. Od niedawna słucham sesji.
Również miewam różne, przedziwne sny. Mam pytanie, czy śniło się komuś, że jest zwierzęciem?
W ogóle moje sny są bardzo szczegółowe, mam w nich bardzo wiele odczuć, trudno przelać to wszystko potem na papier. Zapisuję sny od dłuższego czasu i są to bardzo rozbudowane historie.
Może ktoś ma podobnie?
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 247
Rejestracja: 26 lip 2014, o 20:47

Re: Sny

Post autor: Leszek »

Sny mnie interesowały więc badałem je na różne sposoby bo nie wiedziałem o co chodzi, inaczej by gdzieś iść trzeba wiedzieć gdzie i wtedy można wytyczyć drogę a tą drogę można obserwować i poznawać jej aspekty. A więc co to są sny ?. I tu przedstawię coś o czym nigdy nie słyszałem. To co my nazywamy SNEM to nic innego jak przebywanie na poziomach naszych bytowań. Dlatego ludzie tego nie rozumieli i nie rozumieją ponieważ tego nikt nie badał jako swoje BYTOWANIE. I tak jak jesteśmy tu na tej płaszczyźnie co nazywamy "życiem" tak istniejemy na poziomach niższych i wyższych. Warunkiem rozumienia jest bycie świadomym tego faktu "tu i teraz" co to znaczy ?, że tam gdzie jesteśmy mamy uważać że to rzeczywistość (dokładnie tak jak tą postrzegamy). Będąc całą świadomą świadomością na każdym poziomie na którym w danej chwili jesteśmy mamy wrażenie że to rzeczywistość rzeczywista. Ponieważ jesteśmy ograniczeni przyjętymi prawami prawdami z tej rzeczywistości jednostkowej to nasz umysł blokuje wymazuje dla naszego bezpieczeństwa informacje obrazy które wykraczają poza jego wiedzę. Dlatego też jedne sny pamiętamy bardzo dobrze wręcz jak rzeczywiste a inne wcale nie pamiętamy a niektóre miszmasz. W zależności ile w nich jest informacji zaakceptowanych przez umysł. Ponieważ wszystko dzieje się tu i teraz a tyko my to rozdzielamy i nadajemy temu znaczenia według naszej wiedzy jak to robi też umysł, to zrozumienie tego fenomenu bardziej komplikuje. Jednaj nie jest to aż tak skomplikowane, jeśli nie jesteśmy bezwolni w snach. Myślę że kwestie realności i nie pamiętania snów wyjaśniłem to przejdę do snów miszmasz-owych. Gdy jesteśmy np., na poziomie równoległym możemy potraktować go jako proroczy a z czasem doświadczyć tych zdarzeń. Jeśli przeskakujemy z poziomu na wyższy i jeszcze wyższy sen jest rwany i albo traci sens albo jest pomieszany. Np., "śnimy" że jesteśmy w 16 wieku i zauważamy że nie mamy komórki ze sobą i nawet w tym śnie będziemy się zastanawiać nad logiką ale wtedy umysł szybko nam przeszkodzi a my jako świadomość która sobie cały czas podróżuje przeskoczymy gdzieś indziej. Sen jest podróżą po poziomach naszego BYTOWANIA (życia), (czyi doświadczania epizodów wybranych przez Istnienie którym jesteśmy, tylko że nie świadomym) i wie że wszędzie jest tu gdzie jest. Im bardziej jesteśmy przekonani że ten poziom jest jedyny tym bardziej jest nam trudniej być świadomym wszędzie.
Awatar użytkownika
Drzewo Kryształowe
Posty: 51
Rejestracja: 1 wrz 2014, o 12:26
Lokalizacja: Wszechświat

Re: Sny

Post autor: Drzewo Kryształowe »

Apropo snów, bardzo ciekawy punkt spojrzenia na nie jest przedstawiony w książce Tybetańska Joga Snu i Śnienia - Tenzin Wangyal Rinpocze.
ODPOWIEDZ