Końcik uduchowionych serduszek.

napisz coś o sobie
Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 247
Rejestracja: 26 lip 2014, o 20:47

Końcik uduchowionych serduszek.

Post autor: Leszek »

Witajcie zakładam taki temat ponieważ jest wiele samotnych ludzi z powodu wyższej świadomości którzy nie chcą być takimi jakimi kiedyś byli a nie mają znajomego lub przyjaciela by rozmawiać o sprawach duchowych. Proszę tu przedstawiać się i nawiązywać kontakty duchowe, wymieniać się poglądami czy rozmawiać choćby o swoich przeżyciach. Zapraszam bez względu na wiek i poziom uduchowienia. :heej
Feniks Arkant
Posty: 4
Rejestracja: 18 kwie 2015, o 11:05

Re: Końcik uduchowionych serduszek.

Post autor: Feniks Arkant »

Każdy z nas ma jakąś cząstkę ducha, jakąś cząstkę Jedności. Każdy z nas jest taką małą cząstką. Piszę małą, bo rozmiary są tu względne, a sam mikroprocesor w komputerze jest również niewielki. Każdy z nas jest zatem cząsteczką tej samej świadomości, jesteś każdym, jesteś wszystkim, każdy jest tobą, wszystko jest tobą. Każde Istnienie jest tobą, ty jesteś każdym Istnieniem. Każde istnienie jest energią, każda energia jest Istnieniem. Co o tym sądzicie forumowicze?http://hipnozaswiadomosciwolnosc.pl/for ... &f=6&t=142#
Pawik
Posty: 10
Rejestracja: 4 lis 2015, o 19:37

Re: Końcik uduchowionych serduszek.

Post autor: Pawik »

Myślę że każda cząstka, każdy przejaw istnienia jest nieskończonością z tym że wybrało aby o tym nie wiedzieć. Nie jesteśmy częścią nieskończoności, jesteśmy nieskończonością, nie wiem jak tu wytłumaczyć ale tak czuję, nie wiem czy dobrze :)
An.
Posty: 2
Rejestracja: 3 sty 2016, o 18:44

Re: Końcik uduchowionych serduszek.

Post autor: An. »

Dziwne, ale coś mnie tu do Was ciągnie i ciągnie...Marzę o Makowie..(niech mi się spełni do wiosny)Myślę że zostanę tu z Wami na zawsze - hihi..pozdrawiam cieplutko.. :buzki .
ODPOWIEDZ