O co chodzi ?.

Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 247
Rejestracja: 26 lip 2014, o 20:47

O co chodzi ?.

Post autor: Leszek »

Dzisiaj miała się odbyć przełomowa sesja, na nic przydało się świetne przygotowanie opracowane przeze mnie i Marka. Ponieważ po wprowadzeniu i dostrojeniu Marka do zamierzonych operacji rozłączył się internet, mimo że nic na to nie wskazywało i do teraz nic nie mogłem zrobić. Kasia W czekała jako ważne wsparcie i o 12 godz., miała dołączyć, czy to jest przypadek, bo wcześniejsze umówienie się nasze na tą sesje było na 12 godz. Później doszedłem do wniosku, że mogę zacząć z Markiem 1 godz. wcześniej by go wprowadzić w wyższe wibracje. Może dla tego 1 godzinę mieliśmy bez zakłóceń a gdy przyszła 12 godz. to system się rozłączyłbyśmy tego nie zrobili, co chcieliśmy zrobić?. Zastanawia mnie czy jest to możliwe by 5 różnych kart do internetu mogły przestać działać, jest tylko jedno wytłumaczenie piorun uderzył w satelitę lub jakiś duży ptaszek. :?:
Awatar użytkownika
Aga
Posty: 19
Rejestracja: 31 lip 2014, o 10:06

Re: O co chodzi ?.

Post autor: Aga »

taaa...albo psy Donalda :witam
Awatar użytkownika
ISLE
Posty: 46
Rejestracja: 22 wrz 2014, o 21:46

Re: O co chodzi ?.

Post autor: ISLE »

Witam Leszku
Może było tak jak sądzisz, ale o ile dobrze rozumuję, to korzystasz z internentu mobilnego (tak sadzę, bo kiedyś obiecałeś na forum sesję dla RAD gdy będziesz miał stałe łącze interentu). Te łącza są niestabilne i dużo zależy od operatora (zasięg). Piszesz, że 5 kart nie zadziałało, ale czy te wszystkie karty czasem ni są tego samego operatora, który akurat zaszwankował? Zbiegi okoliczności się zdarzają. Ot złośliwość rzeczy martwych! :mysli

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Maja
Posty: 26
Rejestracja: 26 lip 2014, o 17:07

Re: O co chodzi ?.

Post autor: Maja »

Można sobie to tłumaczyć racjonalnie na różne sposoby, ale skoro nie doszło do spotkania, to widocznie tak miało być i zadziałały czynniki uniemożliwiające spotkanie. :zezradny
Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 247
Rejestracja: 26 lip 2014, o 20:47

Re: O co chodzi ?.

Post autor: Leszek »

ISLE często tak racjonalnie myślę, że głowa boli. Chodzi o to, że coś jest nie tak, ponieważ zakłócenia i przerwy są tylko w określonych sytuacjach i zbyt często jak na przypadek. Piszę o tym tylko dla tego, że inni biorą w tym dziwnym zdarzeniu udział i sami się dziwią. Jednak wierze, że wszyscy chcą dobrze i są uczciwi a ta mnogość przypadków to przypadek :oczko . Albo jak Maja pisze „tak miało być”. :oczko
Awatar użytkownika
Mariusz
Posty: 37
Rejestracja: 3 paź 2014, o 09:11

O co chodzi ?. Ano być może o to aby trwać :)

Post autor: Mariusz »

Leszku proponuje porozmawiać z naszym osobistym nawigatorem (Duszą, Źródłem) aby wytłumaczył na "chłopski rozum"(dla glucika :)) co się tak naprawdę stało?(z tym internetem i przełomową sesją) i jak temu na przyszłość zaradzić. Według powiedzenia "Jeśli masz problem sięgnij do jego źródła, tam znajdziesz rozwiązanie" i będzie po problemie. Może się to wydawać trudne ale chyba nie w tym wypadku. :) Z tego co czytałem, internet powstał nieprzypadkowo a jego głównym celem jest poszerzanie świadomości a nie grzęźnięcie w dwoistości. :buzki :)
Astre
Posty: 34
Rejestracja: 26 sie 2014, o 21:39

Re: O co chodzi ?.

Post autor: Astre »

Leszek pisze: Chodzi o to, że coś jest nie tak, ponieważ zakłócenia i przerwy są tylko w określonych sytuacjach i zbyt często jak na przypadek.
Chodzi o to, że to nie pierwszy, nie drugi, a nawet nie trzeci raz....?
A, skoro tak, to jaki jest problem, aby to sprawdzić, a nie narzekać, czy gdybać, co to może być ?

Jak można sprawdzić jakie cywilizacje stacjonują na Marsie i co tam robią, to nie można
sprawdzić faktycznej przyczyny tych zakłóceń, czy przerw...?

Oczywiście, że można. I to w każdej chwili...
Więc o co chodzi ...?
Bo jak czegoś nie można, to znaczy, że niczego nie można...
A, to czego nie można, to wyłącznie klatki ''umysłu''.
Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 247
Rejestracja: 26 lip 2014, o 20:47

Re: O co chodzi ?.

Post autor: Leszek »

No właśnie i zaczyna się problem jak chcę to sprawdzić :beczy
Awatar użytkownika
Mariusz
Posty: 37
Rejestracja: 3 paź 2014, o 09:11

Re: O co chodzi ?.

Post autor: Mariusz »

I to prawdopodobnie będzie przełomowa sesja (ta która pozwoli sprawdzić co się tak naprawdę stało). Jak mawiał awatar "Po to są trudności aby je pokonywać, jest to elementem twego rozwoju. Nigdy przed tobą nie postawie takiej trudności, której nie mógłbyś pokonać! Leszku poza tym jesteś Polakiem, a Polak potrafi! :pytajnik :czarodziej
Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 247
Rejestracja: 26 lip 2014, o 20:47

Re: O co chodzi ?.

Post autor: Leszek »

Mariusz ja wiem, że to zrobię jednak wydaje mi się, że tu chodzi o coś innego a mianowicie my sami ze sobą się zmagamy. To wygląda na to, że my sami tworzymy trudności i próbujemy je rozwiązać innymi trudnościami i kręcimy się jak kot za swoim ogonem. Chyba chodzi o to by to zrozumieć, że nie ma wroga dopóki go nie stworzymy i dopóty go sami nie unicestwimy, bo wszystko dzieje się w nas i „dzięki” nam. Marny dowód:, jeśli zakładamy, że się coś nam nie uda lub będzie problem to najczęściej się tak wydarza, marny, ale dowód. Może ja stworzyłem wokół siebie pole, które sam zakłócam coś jak poltergeist. :czarodziej
Awatar użytkownika
Mariusz
Posty: 37
Rejestracja: 3 paź 2014, o 09:11

Re: O co chodzi ?.

Post autor: Mariusz »

Bingo! (Jak mawiają gracze). A teraz Leszku porównaj to z wypowiedzią Baszara(jest szybki ale perfekcyjny w swych spostrzeżeniach :bec )
http://www.youtube.com/watch?v=9FE4T_NwKIE
Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 247
Rejestracja: 26 lip 2014, o 20:47

Re: O co chodzi ?.

Post autor: Leszek »

:oklasky potwierdza się przysłowie" widzicie pod lasem a nie widzicie pod nosem" ciągle szykamy winnych naszych myśli i przekonań :lol:
Astre
Posty: 34
Rejestracja: 26 sie 2014, o 21:39

Re: O co chodzi ?.

Post autor: Astre »

Leszek pisze:No właśnie i zaczyna się problem jak chcę to sprawdzić :beczy
Leszek trzeba uwolnić się od programu o nazwie problem. c:isza

Bo nasze życie jest tym, czym czynią je nasze myśli. A, rozczarowania trzeba palić, a nie balsamować.
Nie żałuj tego, czego pragniesz......
Żałuj marzeń, których bałeś się spełniać.....
ODPOWIEDZ