zapoznanie

napisz coś o sobie
Marta
Posty: 1
Rejestracja: 2 gru 2016, o 15:19

zapoznanie

Post autor: Marta »

Witam

Bardzo serdecznie pozdrawiam na wstępie. Na publikowane sesje Leszka natrafiłam przypadkiem, przesłuchując publikacje Calogero. Dokopałam się, że organizujecie spotkanie w grudniu na Uroczysku, jak czas i środki pozwolą to wybiorę się. Jesteście też w trakcie tworzenia ośrodka, tu aż serce mi mocniej zabiło. Jestem ciekawa, w jakim miejscu on powstaje, sądząc po filmie to może gdzieś na nizinach w pn.wsch Polsce? Jak można zostać rezydentem, jeżeli jeszcze nie za późno? serdecznie pozdrawiam
Marta z podlasia :)
Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 247
Rejestracja: 26 lip 2014, o 20:47

Re: zapoznanie

Post autor: Leszek »

Witaj Marto miło by było Cię widzieć na spotkaniu. Ośrodek powstaje blisko Wrocławia jednak jest to bardzo spokojne i oddalone miejsce od dróg i zabudów. Rezydentem można się stać po wpłaceniu pewnej kwoty która jest przeznaczana na dalszy rozwój i rozbudowę Ośrodka. Więcej szczegółów możesz się dowiedzieć już rozmawiając ze mną osobiście. A ponieważ mamy prawie 5 ha to jest miejsca, jednak będą brane pod uwagę osoby które zgłaszały swój akces według kolejności, jednak ilość miejsc jest ograniczona chyba że dokupimy jeszcze ziemi .
ODPOWIEDZ