Witam ciepło i serdecznie

napisz coś o sobie
Awatar użytkownika
Zosia
Posty: 5
Rejestracja: 26 paź 2016, o 19:15

Witam ciepło i serdecznie

Post autor: Zosia »

Witam
Znalazłam w internecie wykład Leszka we Wrocławiu z września tego roku , robił ludziom krótką sesje i ja weszłam w nią i postanowiłam napisać.Pierwszą sesję miałam z Leszkiem,drugą z Leszkiem i Piotrusiem,trzecią z Leszkiem i Kasią i stał się cud ... :bec tak to nazwę ...bo byłam już tak zmęczona poszukiwaniem pomocy,wydawaniem wielkich sum pieniędzy by uzyskać spokój,równowagę .Owszem uzyskiwałam to ale na chwile by znów powróciło i mnie męczyło i dręczyło ...myślę,że byłam już na granicy wytrzymałości psychicznej tego co doznawałam .Cieszę się bardzo,ze odzyskałam radość ,chęć do życia , planów i marzeń.Moim marzeniem jest zamieszkać w domku holenderskim we wspólnocie ,która realizuje Leszek,zgodnie z jego sugestią poszła intencja i pewnie znowu stanie jakiś :party cud...Jestem bardzo wdzięczna i zadowolona z tego ,ze dostałam pomoc , Leszek mi dużo wyjaśnił i dostałam fajne ,jasne sugestie .Fajnie ,że mogę być z Wami miłego dnia życzę Wszystkim :aniolek
Awatar użytkownika
Drzewo Kryształowe
Posty: 51
Rejestracja: 1 wrz 2014, o 12:26
Lokalizacja: Wszechświat

Re: Witam ciepło i serdecznie

Post autor: Drzewo Kryształowe »

Witaj Zosiu, fajnie że z nami jesteś :spoko
Turkus
Posty: 22
Rejestracja: 31 sty 2015, o 11:47

Re: Witam ciepło i serdecznie

Post autor: Turkus »

Witamy Cie serdecznie Zosiu.My sie bardzo cieszymy ze Leszek zrealizował swój zamiar.Mamy. miejsce jak widziałaś na wideo ze aż dech zapiera cud nad cudami .Mnie aż rwie do pomocy .Jak moje zamiary sie urzeczywistnia to latem sie zgłosimy z łopatami Juz sie nie mogę doczekac.Do zobaczenia na Nowej Ziemi.Pozdrawiam ekipę Turkus
Awatar użytkownika
Zosia
Posty: 5
Rejestracja: 26 paź 2016, o 19:15

Re: Witam ciepło i serdecznie

Post autor: Zosia »

Witajcie Kochani dzięki za ciepłe słowa powitania.
I mnie serce ciągnie do tego cudu,który będzie.Napisałam do Leszka w czym ja mogę się przydać do pomocy.
Na ten czas cieszę się ,że jadę do Makowa na majówkę to moje pierwsze spotkanie z Wami.
Miłego dnia Wszystkim :dresiarz
Awatar użytkownika
Zosia
Posty: 5
Rejestracja: 26 paź 2016, o 19:15

Re: Witam ciepło i serdecznie

Post autor: Zosia »

Czy mogę prosić link do tego wideo?
Turkus
Posty: 22
Rejestracja: 31 sty 2015, o 11:47

Re: Witam ciepło i serdecznie

Post autor: Turkus »

Awatar użytkownika
Zosia
Posty: 5
Rejestracja: 26 paź 2016, o 19:15

Re: Witam ciepło i serdecznie

Post autor: Zosia »

Pięknie dziękuje zaraz obejrze pozdrawiam :emotikony :emotikony
Awatar użytkownika
Zosia
Posty: 5
Rejestracja: 26 paź 2016, o 19:15

Re: Witam ciepło i serdecznie

Post autor: Zosia »

Jestem wzruszona takie to swojskie,dziewicze .Dziękuję Leszku za pomysł i tym,którzy uczestniczą w tworzeniu i ja sie pewnie na coś przydam. :aniolek :aniolek
ODPOWIEDZ