Witajcie forumowicze!

napisz coś o sobie
Feniks Arkant
Posty: 4
Rejestracja: 18 kwie 2015, o 11:05

Witajcie forumowicze!

Post autor: Feniks Arkant »

Jestem Jan. Mieszkam w Polska. Jestem emerytem. Od wielu lat zajmuję się niekiedy parapsychologią. W ostatnich czasach przez stronę Jarka Kefira dotarłem pośrednio do strony HŚW. Po wysłuchaniu wielu sesji prowadzonych przez naszego Nauczyciela zdecydowałem się sam wziąć udział w takiej sesji, tak się złożyło, że już jestem po dwóch sesjach. Leszek i Kasia zrobili wszystko -- więcej niż mogli i więcej niż tego oczekiwałem. Rozwiązali praktycznie wszystkie aktualnie dręczące mnie problemy. Pomogli przy tej okazji wielu ludziom z tego i tamtego świata. To na razie tyle o mnie. Jakieś pytania? Postaram się na nie odpowiedzieć na miarę moich skromnych możliwości. Urodziłem się i wychowałem na Dzikim Wschodzie Polski, gdzie już rano diabeł mówi dobranoc. Nawet dziś różnica cywilizacyjna wschodniej Polski wobec zachodniej jest jak niebo i ziemia. Niby mamy już telewizornie, radia, kina 3D, internet i te same gazety, ale do ideału wciąż nam tu daleko. Wszystkie rządy przed wyborami obiecują nam tu raj i Eldorado, nową Ziemię Obiecaną, a po zwycięstwie mamy tu czyściec i piekło na ziemi. Na tej polskiej wschodniej ziemi. 30% młodzieży siedzi tu i świruje. Reszta pojechała na saksy na Zachód RP i na zagraniczne wojaże. To na wstępie tyle o mnie i o miejscu w którym mieszkam. :buja_w_oblokach :buja_w_oblokach
Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 247
Rejestracja: 26 lip 2014, o 20:47

Re: Witajcie forumowicze!

Post autor: Leszek »

Jan dobrze że to napisałeś bo chodzi o to by ludzie widzieli różnicę i przyczynę Polskiej rzeczywistości i umieli się do niej odnieść. Chodzi o to by łączyć się wspierać czyli jedność na wszystkich poziomach a nie tylko mówić o niej, nawiązywać kontakty rozmawiać by jutro było lepsze i radośniejsze. :kwiatuszek
ODPOWIEDZ