Witam :)

napisz coś o sobie
Oliwia
Posty: 2
Rejestracja: 12 lut 2015, o 18:25

Witam :)

Post autor: Oliwia »

Witajcie.
Znalazłam Leszka kiedy był jeszcze na stronie Alexa. W zeszłym roku we wrześniu poddałam się sesji, na której po raz pierwszy odczułam i zobaczyłam Coś, czego jeszcze wtedy kompletnie nie rozumiałam. W ogóle w temacie duchowości byłam wtedy kompletnym „oseskiem”.
Zobaczyłam Coś (zupełnie nieprawdopodobnego) i poczułam, że Tam mogę improwizować, dopiero niemalże pod koniec hipnozy, ale to przeżycie umożliwiło mi później niejako samodzielne i bardziej świadome wygenerowanie obrazów w medytacji. Przed doświadczeniem z sesji medytacje przechodziłam bardziej technicznie, niż świadomie. Zatem użycie słowa medytacja, było wtedy jednak „na wyrost”.
Dzięki tym doświadczeniom, zapoznawaniu się z ogromną masą informacji z sieci i książkom, oraz rozmowom z innymi bardziej świadomymi niż ja sama, dociera do mnie mnóstwo zaskakujących wniosków i odczuć. A dzisiejszy dzień, jest generalnie wyjątkowy, jakby podsumowujący na ten czas wszystko, co do tej pory zebrałam.
A tak ogólnie, to mieszkam w Warszawie, przede mną kilka egzaminów życiowych związanych z pracą, oraz co najważniejsze, bardziej świadome życie :)
Pozdrawiam serdecznie.
ODPOWIEDZ