internet/prośba.

Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 247
Rejestracja: 26 lip 2014, o 20:47

internet/prośba.

Post autor: Leszek »

Witam, mam od jakiegoś czasu usterki internetowe i by temu zaradzić zamówiłem nową usługę, która wydaje się być dobrą, więc proszę o cierpliwość. Wszyscy wcześniej czy później będą mieli sesje. I też sesje zaczną się ukazywać nowe jednak proszę o zgłaszanie się chętnych do obróbki sesji choćby pojedynczych. W myśl zasady chce dostawać powinienem dawać i gdyby wcześniej nie było osób dających siebie swój czas to by żadnej sesji nie było w sieci.
Awatar użytkownika
ISLE
Posty: 46
Rejestracja: 22 wrz 2014, o 21:46

Re: internet/prośba.

Post autor: ISLE »

Witam Leszku

Sadzę, że są osoby zainteresowane pomocą w obróbce sesji. Jednak pojęcie "obróbka sesji" dla wielu może wydać się zbyt tajemnicze, dlatego może warto określić (podać) co wchodzić powinno w zakres takiej obróbki, jakie są oczekiwania. Na tej podstawie chętni będą mogli ocenić, czy posiadane przez nich narzędzia w ich komputerze (programy), wystarczą aby tego dokonać. Sądzę, że wtedy będzie dużo łatwiej i niebawem będzie już "z górki". :soczek

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 247
Rejestracja: 26 lip 2014, o 20:47

Re: internet/prośba.

Post autor: Leszek »

Mam już od wczoraj nowy internet jak mówi Zosia D nie urywa, mimo że naj naj jak usługodawca się reklamuje, ale jest :hura . Myślę, że ruszamy z miejsca będzie to powoli przyśpieszać aż nabierzemy wprawy dziękuję tym, co już się zgłosili :buzki . Więc co trzeba zrobić: wyciąć wszystkie przerwy, szumy, wydawane dźwięki słowa bezsensu ładu i składu, wprowadzenie i zakończenie(nie zawsze jest, ale niekiedy są jakieś części tego). To w mp3, jeśli ktoś może robić jak dziewczyny ze zdjęciami jakimś krótkim muzycznym wstępem to by było świetnie tu daję wolną rękę w pomysłowości, ponieważ każdy się podpisuje jako autor opracowania. Więcej szczegółów będziemy ustalać przez skype. Zapraszam innych chętnych, ponieważ sesji jest dużo a ludzi jeszcze więcej, którym może to pomóc i sprawić np. przyjemność. Ja używam B prostego programu Audacity, ale jest wiele innych w sieci na forach można dużo się dowiedzieć o takich programach i korzystaniu z nich. Jednak mam za mało czasu by robić sesje i je obrabiać po prostu jest to niemożliwe, ponieważ już mi :czas brakuje.
Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 247
Rejestracja: 26 lip 2014, o 20:47

Re: internet/prośba.

Post autor: Leszek »

No tak Internet jest, jaki jest i byłoby dobrze gdyby było. Laptopy szwankowały, ale w końcu padły, więc od paru dni jestem prawie nie dostępny i jeszcze to trochę potrwa. Tak, że nie mogę na razie wysyłać sesji do Jędrusia i Piotra i wszystko leży do czasu skonfigurowania komp. Dobrze by było jakby się ktoś chętny zgłosił na Moderatora. Myślę, że są to jakieś dziwne zbiegi okoliczności. I to jest sprawka tego :diabelek albo tego :czarodziej . :lol: .
Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 247
Rejestracja: 26 lip 2014, o 20:47

Re: internet/prośba.

Post autor: Leszek »

Witam wszystkich chciałbym poinformować że skończyły się problemy sprzętowo-internetowe wreszcie dzięki wspaniałym ludziom którzy poświęcają czas tej stronce i mi. Proszę o odezwanie się osób które się zgłosiły na sesje przez maila ja wyślę kontakt skype, ponieważ chciałbym w tym roku wywiązać się ze zobowiązań.
ODPOWIEDZ