Archiwum

dryf
Posty: 39
Rejestracja: 27 lip 2014, o 11:04

Archiwum

Post autor: dryf »

Ze strony "Porozmawiajmy TV, zniknęły wszystkie sesje Leszka!
Czy możliwe jest, aby tu się pojawiły?
Wiele z nich było naprawdę interesujących.

dryf

.
Awatar użytkownika
Agnieszka C
Posty: 19
Rejestracja: 25 lip 2014, o 15:28

Re: Archiwum

Post autor: Agnieszka C »

Witaj dryf.
Stopniowo będe dodawała te materiały do naszego archiwum, jednak mam ograniczoną ilosc czasu i mimo pomocy Irenki wciaz mam jeszcze zaległe sesje do publikacji. Staramy się najpierw umieszczać te najświeższe, Jak będzie wolniejsza chwila to zamiescimy również te z archiwum.
Pozdrawiam serdecznie:)
Agnieszka C
Awatar użytkownika
kuleczka
Posty: 2
Rejestracja: 26 lip 2014, o 17:14

Re: Archiwum

Post autor: kuleczka »

Witam cieplutko, a propos starszych sesji to są nadal dostępne na wrzucie i można odsłuchać, tylko dobrze jest najpierw poczekać na pauzie aż się cała załaduje bo inaczej przerywa, tak jest przynajmniej u mnie :kwiatuszek
Awatar użytkownika
ISLE
Posty: 46
Rejestracja: 22 wrz 2014, o 21:46

Re: Archiwum

Post autor: ISLE »

Witam
Jeszcze raz o sesjach ze strony Porozmawiajmy.tv.
Wszystkie sesje Leszka, są dostępne w moich zbiorach na chomikuj.pl. Od początku ich gromadziłem, pomimo braku ich na Youtube. Mam wiele innych video o hipnozie, którą wykorzystuje się w różnych celach, także estradowych, ale używana przez Leszka jest rewelacją.
W moich zbiorach, archiwalnych brakuje często opisów (streszczeń) konkretnych sesji Leszka, które niestety zniknęły ze strony po jej blokadzie. Poza tym jest ok, no oczywiście bez wspaniałej grafiki, która jest w obecnych plikach z sesji.
A oto link do archiwalnych sesji: http://chomikuj.pl/isla2/FILMY+DOKUMENT ... Z+LESZKIEM

Miłego odsłuchania
Pozdrawiam wszystkich fanów skrywanych tajemnic.
Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 247
Rejestracja: 26 lip 2014, o 20:47

Re: Archiwum

Post autor: Leszek »

:brawa Dziękuje wszystkim za przyczynianie się do istnienia tych sesji one mają jedną niepodważalną wartość, a mianowicie informacje wypływają z człowieka śpiącego, ale świadomego i nie są tworem wymuszania przez zemnie. Pokazują fragment powiązań życia tu i tam jako całość w ciągłości, ale i konsekwencji. Nie jest prawdą, że każda sesja jest taka sama, zaczyna się podobnie, ale wnętrze, które otwiera jest każde inne. Te sesje mają wielką wartość edukacyjną dla uważnie słuchających, przekazują jak należy przeżyć życie by nie powielać błędów, ponieważ życie trwa nieprzerywalnie. A :czas to tylko umowny :idea: na doświadczanie :!: .
Awatar użytkownika
Mariusz
Posty: 37
Rejestracja: 3 paź 2014, o 09:11

Re: Archiwum

Post autor: Mariusz »

Archiwum jest sukcesywnie uzupełniane na chomiku w miarę czasu i chęci. :)
Obrazek
ODPOWIEDZ