naturoterapie

Renia
Posty: 50
Rejestracja: 3 sie 2014, o 11:26

naturoterapie

Post autor: Renia »

Witam wszystkich,
Proponuje w tym dziale wpisywać informacje dotyczące różnych środków naturalnych,pomagających w leczeniu roznych.
schorzeń ,dolegliwości czyli farmacja ale z natury.
Temat rzeka ,proponujcie podpowiadajcie :buzki

1.Pierwsza sprawa polecam masc Biszolin na dolegliwości reumatyczne i schorzenia skorne.
Masc pochodzi z Rosji z jeziora prehistorycznego zawiera dużo minerałów.
Można znalezc w internecie.
2.witamina c lewsoskretna ,czy macie pewne miejsca gdzie można kupić i jak dawkowac.
3.czy ktoś używa aceroli.
Renia
Awatar użytkownika
tanietz
Posty: 23
Rejestracja: 19 sie 2014, o 17:20

Re: naturoterapie

Post autor: tanietz »

Reniu ,

najlepsza terapia na wszystko jest glodowka. Wiem to z doswiadczenia. Przeprowadzilam ( uczestniczylam ) 3 glodowki 14 dniowe w odstepie dwoch lat. Rewelacja.
Wybieram sie w listopadzie na czwarta. Jesli ktos ma ochote mi towarzyszyc to zapraszam ( www.discimus.pl ).
Po kazdym takimm turnusie mijaly mi : bole w kregoslupie , rwanie w stawach i w kosciach , cisnienie tetnicze wracalo do normy, ubytek wagi o ok. 6 kg ( ludzie z nadwaga tracili duzo wiecej ). Skora i oczy nabieraly blasku. Ogolne samopoczucie - super.

Po takiej terapii przez dwa lata nie czulam zadnych dolegliwosci. OGOLNIE JESTEM ZDROWA JAK RYBA a mam juz swoje lata.

Polecam rowniez 1raz w tygodniu saune. Odmladza , oczyszcza , hartuje. Od 17 lat systematycznie ja odwiedzam. Od 17 lat nie mialam grypy ani przeziebienia, a mam juz swoje lata.

Nie zawsze trzeba w siebie i na siebie cos wlozyc. Czasami trzeba cos wyjac.


Pozdrawiam
Kasia
Renia
Posty: 50
Rejestracja: 3 sie 2014, o 11:26

Re: naturoterapie

Post autor: Renia »

Kasiu głodówki robię sobie sama co jakiś czas.
Ale dzięki za informacje może ktoś skorzysta.
Powodzenia :okok
ODPOWIEDZ