Moja mama.

Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 247
Rejestracja: 26 lip 2014, o 20:47

Moja mama.

Post autor: Leszek »

Moją pasją jest sprawiać przyjemność więc dziś u mnie była tzn., przywiozłem do siebie moją mamę a dla tego że chciała zrobić kotlety tak jak dawniej. Więc zrobiłem zakupy i zaczęło się aż miło było patrzeć ile ona miała radości z tego że może sama sobie przyrządzić to co lubi i że wróciła do swego żywiołu jakim było całe życie gotowanie. Mimo 98 lat teraz w marcu poruszała się lepiej niż Magda G. :haha i co najważniejsze że kotleciki wyszły super ileż szczęścia jej sprawiło to co wydawałoby się błahym powodem jak przyrządzanie i jeszcze jak zajadała się ze smakiem. Zosia jak wróci z pracy spróbuje i oceni kotleciki bo ja nie mam smaku. :mniam
Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 247
Rejestracja: 26 lip 2014, o 20:47

Re: Moja mama.

Post autor: Leszek »

Nie zauważyłem że tu nie napisałem nic od czasu 2015 r. od marca tego roku moja mama jest tzw., 100 latkiem co prawda jest jej sprawność ograniczona ale jeszcze sama koło siebie "wszystko" zrobi jest sprawna. Bez wątpienia jest jednym z fenomenów tzw., życia. Myślę że żyje dla tego że powtarza że jeszcze chce pożyć, bo jest jej dobrze ale i jest w dużej mierze nie zależna. Zastanawiałem się nad jej historią a jest niesamowita i doszedłem do wniosku że zawsze była pogodna, zrównoważona. Bardzo rzadko widziałem by się złościła, lub by robiła różnicę między dziećmi. Pamiętam że zawsze była lubiana w swoim środowisku, ale też była bezstronna, unikała plotkowania osądzania i nie wtrącała się w cudze życia ale i w życia własnych dorosłych dzieci. Tak piszę była bo już nikt z jej środowiska nie żyje tylko najbliżsi. A gdy miała nadkwasotę z powodu jedzenia to zawsze piła sodę oczyszczoną co sprawiało że jej organizm był w zasadowości. Myślę że to może być wskazówką na życie ponad 100 lat. :serducho
Turkus
Posty: 22
Rejestracja: 31 sty 2015, o 11:47

Re: Moja mama.

Post autor: Turkus »

Leszku,zdrowie,szczescie,milosc,mądrość ,pieniadze sa zawsze z Twoją mamą ,Tobą i nami wszystkimi.
Serdecznie pozdrawiam Turkus
Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 247
Rejestracja: 26 lip 2014, o 20:47

Re: Moja mama.

Post autor: Leszek »

Turkus dokładnie tak jest :hura
Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 247
Rejestracja: 26 lip 2014, o 20:47

Re: Moja mama.

Post autor: Leszek »

Dziś moja mama w wieku 102 i 16 dni opuściła ciało i przeniosła się do innej przestrzeni by wrócić do Domu porostu zasnęła, miała tzw., najlepszą "śmierć" czyli przejście i jest już :aniolek .
ODPOWIEDZ