Książki

Awatar użytkownika
Agnieszka C
Posty: 19
Rejestracja: 25 lip 2014, o 15:28

Książki

Post autor: Agnieszka C »

Jak już pisałam w innym wątku , uwielbiam czytać.
Od zawsze kocham Sherlocka Holmesa. Wszystkie jego przygody, lubię też Władce pierscieni i o dziwo podoba mi się również film nakręcony na podstawie tej powiesci. Z reguły kiedy przeczytam ksiażke i zbuduje sobie własny swiat w oparciu na niej i bohaterów , wtedy już nie oglądam filmu bo wiem ,ze bedzie bardzo różny od moich wyobrażeń i nie będzie mi pasował:)
Bardzo lubię i mam spora kolekcie książek Paulo Coelho.
Sporo czytałam kiedys i polskiej fantastyki jak np powiesci Sapkowskiego, ale lubię tez od czasu do czasu poczytać cos dla odprężenia i wtedy niezawodna dla mnie jest Monika Szwaja której mam wszystkie książki:)
Jesli podzielacie moja pasje to zapraszam na dzielenie się waszymi ulubionymi książkami w tym wątku:)
RAD
Posty: 52
Rejestracja: 9 sie 2014, o 15:12

Re: Książki

Post autor: RAD »

Ja przeczytałem książkę Tajemnica kryształowych czaszek autorzy to Chris Morton i Ceri Louise Thomas Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Maja
Posty: 26
Rejestracja: 26 lip 2014, o 17:07

Re: Książki

Post autor: Maja »

Tematyką senną zainteresowałam się od kiedy zaczęłam doświadczać świadomych i klarownych snów, zakupywałam każdą książkę o tematyce sennej, chciałam zrozumieć istotę snów, co prawda przeczytałam ich trochę, ale powiedzieć, że zgłębiłam tę tematykę niestety nie mogę i chyba mi się nie uda :(
Moje sny są bardzo dziwne i czasami nie z tego świata, ciężko jest je ogarnąć, moim ziemskim umysłem ;)


Zrozumieć sen, Świadome sny, Istota snów, Siła snów, Potęga snów, Panować nad snem itd :)
Awatar użytkownika
Agnieszka C
Posty: 19
Rejestracja: 25 lip 2014, o 15:28

Re: Książki

Post autor: Agnieszka C »

Maju i to jest super temat na kolejny wątek Sny. co myslisz?
Awatar użytkownika
Maja
Posty: 26
Rejestracja: 26 lip 2014, o 17:07

Re: Książki

Post autor: Maja »

Agnieszko oczywiście, że dobry pomysł na temat, bo ludziom ciągle coś się śni i to nieraz całkiem ciekawie, i może będą chcieli się z nami podzielić swoimi nocnymi wrażeniami ze snu, opisując je w temacie. :)
Renia
Posty: 50
Rejestracja: 3 sie 2014, o 11:26

Re: Książki

Post autor: Renia »

Witajcie,
Podzielam wasze zainteresowanie snami mogłaby pisać godzinami .
A co do ksiazek polecam Jonathana Corolla.
Dużo się w nich zaczytywalam.Zawsze ktoś ma zdolności nadprzyrodzone,ktoś jest z zaswiatow,
Są tez czule śmieszne no i pełne miłości.
Odnajdywalam tam siebie.
:D :D
Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 247
Rejestracja: 26 lip 2014, o 20:47

Re: Książki

Post autor: Leszek »

Autor tej książki napisał do mnie i podesłał mi ją więc przeczytałem i chciałbym polecić wszystkim jako uzupełnienie wiedzy rozbudzenia własnych przemyśleń jest naprawdę warta przeczytania i dyskusji ponieważ widzę pewne korelacje z tym co robię.

Piotr Arkadiusz Kociszewski – Za kulisami u Boga :czytaj
johanna
Posty: 1
Rejestracja: 24 lut 2016, o 17:20

Re: Książki

Post autor: johanna »

Polecam ksiazke Davida Icke "Iluzja percepcji " , wszystkim tym ktorzy probuja zrozumiec nie tylko siebie jako " istnienie "ale rowniez ogolnie Swiat ;-) :buzki
ODPOWIEDZ