takie moje ''filozofie''

Dominik
Posty: 19
Rejestracja: 11 sie 2014, o 14:38

takie moje ''filozofie''

Post autor: Dominik »

Dostrzegaj, podążaj za najwyższą świętością (Poziomem rozumienia z serca, percepcji postrzegania) prawd twych Bliźnich, bo prawdy te, wszystkie nalezą do domu jedności, wszystkiego co jest, i ostatecznie wszystkie biorą udział w wiecznej kreacji, i pozostają świętością najwyższą, danych lekcji, doświadczeń !!!
Dominik Przybyłek

Prawda istnieje i nie istnieje ostatecznie, bo każdy wymiar (poziom wibracji) tworzy pewien zestaw prawd jemu przypisujący, otwiera to pewnego rodzaju doświadczenia (lekcje) które na swój subtelny sposób są unikalne, kiedy swą wibracje podniesiemy na najwyższy poziom czystego istnienia (ja jestem) wszystko powyższe staje się jasne i klarowne, bo obejmujemy swoją świadomością wszystko co jest, dla tego wszystkie prawdy ostatecznie otwierane są przez, w Ja Jestem (teraz), dla tego prawda ostatecznie oznacza, podążanie za najwyższa wibracją, i słowo prawda, istnieje na poziomach iluzji Zbadaj zatem swoją najwyższą prawdę, a ona pchnie cie wyżej, aż do wieczności Jam Jest

Dominik Przybyłek

Miłość bezwarunkowa, twym najwyższym drogowskazem, poszukuj z wnętrza siebie i ostatecznie wchodź w tą wibracje, A mury skończoności ostatecznie legną

Dominik Przybyłek

Nieśmiertelne Anioły bawią się w grę zwaną śmiertelnością, Bo ten niski, z tego niskiego poziomu jest, było to dopuszczalne, lecz teraz nastał najwyższy czas na wielkie powroty do domu domów wszystkiego co jest, powroty w najwyższe znane, zwane czystym nie zmąconym istnieniem w którym cała śmiertelność jest postrzegana jako iluzja, która bezpowrotnie trzymała nieśmiertelnych w ucisku śmiertelności

Dominik Przybyłek

Nie musimy mieć mapy do domu, bo my sami w sobie jesteśmy mapą,domem pamiętaj o tym !!!

Dominik Przybyłek
ODPOWIEDZ