Karma/Inkarnacja.

Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 247
Rejestracja: 26 lip 2014, o 20:47

Re: Karma/Inkarnacja.

Post autor: Leszek »

Radku nie wiem, ale też mi dusza podpowiada by być a nawet integrować się z przyrodą/naturą widocznie jest to bardzo ważne, więc trzeba to robić a reszta sama przyjdzie.
Astre
Posty: 34
Rejestracja: 26 sie 2014, o 21:39

Re: Karma/Inkarnacja.

Post autor: Astre »

Aga pisze:Astre - Kosmiczny Bracie :aniolek
Kosmiczna Siostro...
Istnieć, to promieniować prawdą i pięknem...

Lecz, to nie jest prawda jaką zna racjonalny umysł
To nie nie jest piękno, jakie znają oczy

To coś jakby wyłania się z zakamarków serca...
Wyłania się w zupełnej ciszy.Ciszy umysłu.Ciszy, gdzie ma pytań, gdzie ma trosk, gdzie nie ma zmartwień, gdzie nie ma nic co było i nie ma nic co będzie, gdzie nie ma nic co człowiecze....
Jest jak zupełna Cisza... Jakby wszystko się zatrzymało....
I to coś zaczyna promieniować, zaczyna się wyłaniać. Nie jest takie, ani inne, nie ma jakby początku i nie ma końca...

Można to określić jako wieczna radość, jako prawda, jako piękno...
Jest jakby wszystko razem połączone, jest jakby jednym, jest jakby oczekiwaniem co się wydarzy......


I nie jest to od niczego lepsze...
I nie jest to od niczego gorsze....

Jest inne ...... :)

I My też Wszyscy razem nie jesteśmy od siebie, ani lepsi, ani gorsi, ani mądrzejsi, ani głupsi, ani piękniejsi, ani mniej piękni.

Jesteśmy tylko inni....
Gdyby ludzie to zrozumieli miliony ludzi wstało by ze szpitalnych łóżek, ustały by walki, niepokoje społeczne, rywalizacje manipulacje, znikła by nienawiść, podziały, rozwody i osierocone dzieci...
Znikły by ścieżki zalane łzami...

Wystarczy zrozumieć, że jesteśmy - tylko inni .....
Awatar użytkownika
Aga
Posty: 19
Rejestracja: 31 lip 2014, o 10:06

Re: Karma/Inkarnacja.

Post autor: Aga »

Pieknie powiedziane/napisane Krzysiu :)

Znow w piekny obrazek wkracza Iluzja.
Krzysiu czymze jest innosc jak nie jedna z najwiekszych Iluzji ?
Wszyscy jestesmy tacy sami - a w iluzji wlasnie inni , w matrixie inni....inni w swiecie fizycznym :)

Ale na taka przygode wyruszylismy I kroczek po kroczku odkrywamy to co zakryte.
Pieknie jest jak zda sie z tego sprawe I fascynujace staje sie zycie gdy cieszysz sie tym odkrywaniem zupelnie jak dziecko tylko na innej plaszczyznie .

Jest tyle niesmowitych rzeczy wokol nas a z wierzchu tak zwyczajnych.Odkrywam je na nowo I mam wielka frajde ! haha :)

Ps. Chcialabym cos jeszcze napisac ale nie pozwala mi pewien obrazek z Makowa - strasznie mnie rozprasza I nie moge sie skupic - siedze I sie smieje.
Krzysiu -ognisko -kielbaska -WIELKA ILUZJA - i sms do meza ktory jest tez tylko iluzja....hahaha
Astre
Posty: 34
Rejestracja: 26 sie 2014, o 21:39

Re: Karma/Inkarnacja.

Post autor: Astre »

Aga pisze:
WIELKA ILUZJA - i sms do meza ktory jest tez tylko iluzja....hahaha
TAK.WIELKA ILUZJA.
A, skoro tak, to twórzmy i zmieniajmy. Dlatego, więc napisałem powyższy tekst.
A, czy Twój mąż wie, że jest Iluzją...? :)
RAD
Posty: 52
Rejestracja: 9 sie 2014, o 15:12

Re: Karma/Inkarnacja.

Post autor: RAD »

Leszku w kościele mówią a światłość wiekuista niechaj mu jej świeci księża wiedza o reinkarnacji?Czy zwykły ksiądz wie o tym ? ii Oszukują lud boży jak oni mówią ...Pozdrawiam
RAD
Posty: 52
Rejestracja: 9 sie 2014, o 15:12

Re: Karma/Inkarnacja.

Post autor: RAD »

Swerdlow mówił że Jezus wyruszył ze swoim bratem na wschód Tybet Indie Syberia i umarł w Japonii Maria Magdalena wyruszyła na południe obecnej Francji Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Aga
Posty: 19
Rejestracja: 31 lip 2014, o 10:06

Re: Karma/Inkarnacja.

Post autor: Aga »

Astre pisze: A, czy Twój mąż wie, że jest Iluzją...? :)
Krzysiu o moim duzo by mowic :) ale sms o ktorym mowa u gory byl do meza Justynki :)
Astre
Posty: 34
Rejestracja: 26 sie 2014, o 21:39

Re: Karma/Inkarnacja.

Post autor: Astre »

Aga pisze:
(...) sms o ktorym mowa u gory byl do meza Justynki
Aha....

W tym tygodniu robię jeszcze porządki ze swoją Iluzją, ale na drugi tydzień wpraszam się na Skype.....

:buziak
RAD
Posty: 52
Rejestracja: 9 sie 2014, o 15:12

Re: Karma/Inkarnacja.

Post autor: RAD »

Czy możecie mi pomóc komuś bardzo się nie podoba że wyszedłem z Matriksa i próbują mnie straszyć piekłem ...ale wiem że to program kontroli umysłów iluminatów strach przed sądem i wiecznym potępieniem ... Leszku masz jakieś rady ? Pozdrawiam
RAD
Posty: 52
Rejestracja: 9 sie 2014, o 15:12

Re: Karma/Inkarnacja.

Post autor: RAD »

Żyjemy wiele razy są religie to kontrola umysłu np w starożytnym Egipcie też był sąd http://tajemnice-egiptu.blog.onet.pl/20 ... esliwosci/ Czym to się różni od sądu w trzech religiach księgi ? pozdrawiam
Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 247
Rejestracja: 26 lip 2014, o 20:47

Re: Karma/Inkarnacja.

Post autor: Leszek »

RAD zrobie Ci sesje ale dopiero jak będę miał stałe łącze i internet nie będzie się rwał a myślę że to już niedługo.
RAD
Posty: 52
Rejestracja: 9 sie 2014, o 15:12

Re: Karma/Inkarnacja.

Post autor: RAD »

Nie wiem czy znajdę czas bo praca... czy może być krótkie badanie i jakieś np oczyszczenie ? Pozdrawiam
RAD
Posty: 52
Rejestracja: 9 sie 2014, o 15:12

Re: Karma/Inkarnacja.

Post autor: RAD »

Boja przez 20 lat życia żyłem w Matriksie ale wyszedłem z niego w Lipcu rok temu ...próbują ale się mnie daję myślę w tedy że nigdy nie wrócę do Matriksa to ich denerwuje i i coś kombinują z myślami żebym myślał o piekle Mam nadzieję że odpuszczą bo t o nie wrócę do roli ich niewolnika ... pozdrawiam
RAD
Posty: 52
Rejestracja: 9 sie 2014, o 15:12

Re: Karma/Inkarnacja.

Post autor: RAD »

Leszku coś ważnego wydarzyło się dzisiaj w nocy w moim życiu...we śnie ktoś mi powiedział walka o moją duszę trwa wiele tysięcy lat nie tylko w tym wcieleniu...Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 247
Rejestracja: 26 lip 2014, o 20:47

Re: Karma/Inkarnacja.

Post autor: Leszek »

Spoko oczyszczę Cię a przy okazji zbadamy dlaczego jest walka o Twoją Duszę może jesteś kimś ważnym.
RAD
Posty: 52
Rejestracja: 9 sie 2014, o 15:12

Re: Karma/Inkarnacja.

Post autor: RAD »

A czy możesz zapytać moją duszę dlaczego chce by blisko przyrody i natury i czy można pytać duszę np o przyszłe życie jak by mnie dusza uspokoiła np przy moim wyborze przyszłego życia Ale iluminatom się nie uda nie wrócę do Matriksa.. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 247
Rejestracja: 26 lip 2014, o 20:47

Re: Karma/Inkarnacja.

Post autor: Leszek »

To ciekawe, ale dusza Twoja pokazała mi obraz, który interpretuje, jako że przyroda/natura to rozległy zbiornik energii czystej. Ale Radku nie używaj mnie jako remedium na każde pytanie, są materiały posłuchaj poczytaj i sam wyciągnij wnioski, rozwój musi być przez zrozumienie podnoszony na wyższe poziomy a nie na zadawaniu pytań. Twoje pytania muszą dostać odpowiedź od Ciebie po to byś rozumiał, w czym bierzesz udział.
Awatar użytkownika
ISLE
Posty: 46
Rejestracja: 22 wrz 2014, o 21:46

Re: Karma/Inkarnacja.

Post autor: ISLE »

Witaj RAD

W Twoich wpisach widać wielką determinację odszyfrowania symboli i znaków pojawiających się w Twoich snach oraz spostrzeżeniach.
Leszek dobrze radzi. Każdy wyłącznie sam jako decydent i właściciel swojego JA, może rozwiązywać swoje problemy, angażując się w pracę nad sobą. Oczywiście może i powinien szukać pomocy u tych co potrafią dobrze doradzić, ale osobiste zaangażowanie duchowe jest niezbędne. U zaangażowanych rezultaty bywają zwykle nadzwyczajne. Na początek przykładowo zobacz poniży 5-cio częściowy film, będący instrukcją do medytacji. Po otwarciu 1-szej części na youtube, obok po prawej stronie znajdziesz kolejne części. :paker

Wiary w siebie i Powodzenia
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ksLnbmSa6TM[quote][/quote][/youtube]
RAD
Posty: 52
Rejestracja: 9 sie 2014, o 15:12

Re: Karma/Inkarnacja.

Post autor: RAD »

https://www.youtube.com/watch?v=2v4b1m0 ... h5iLSwXjCw Tak szukam to jest ciekawe o snach ... pozdrawiam
RAD
Posty: 52
Rejestracja: 9 sie 2014, o 15:12

Re: Karma/Inkarnacja.

Post autor: RAD »

Słucham duszy i mówi mi żeby być blisko przyrody i nie zmieniać sposobu myślenia po wyjściu z matrixa mówi też że będzie dobrze w przyszłym wcieleniu...Pozdriawiam
ODPOWIEDZ