Dusza

Awatar użytkownika
Agnieszka C
Posty: 19
Rejestracja: 25 lip 2014, o 15:28

Dusza

Post autor: Agnieszka C »

Witam:)
ponieważ zauważyłam podczas odsłuchiwania sesji , że temat duszy wywołuje duże zainteresowanie, postanowiłam podjąć ten wątek tutaj i dać możliowsć wypowiedzenia się wszystkim którym ten temat leży na sercu.
Moim zdaniem dusza to taka odrębna cząstka nas samych pozbawiona programów , dlatego wie zawsze co dla nas najlepsze , czym powinnismy się kierować, jak ma wyglądać nasza droga życiowa . Bardzo ważne jest by poznać głos własnej duszy i zacząć jej słuchać , bo to niesamowicie ułatwia życie .
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 6
Rejestracja: 26 lip 2014, o 20:12

Re: Dusza

Post autor: Kasia »

Zgadzam się z Tobą Agnieszko, mogę jeszcze dodać, że dusza daje nam promienną miłość, wyciąga do nas ręce aby nam pomóc się uwolnić od wyzwań i programów, których trzymaliśmy się kurczowo. Otwiera nam serce abyśmy mogli przyjąć jej miłość i pomoc.
Awatar użytkownika
Agnieszka C
Posty: 19
Rejestracja: 25 lip 2014, o 15:28

Re: Dusza

Post autor: Agnieszka C »

Tak Kasiu:)
problem polega na tym , ze nie zawsze chcemy i umiemy ja usłyszeć. Bo czasem jestesmy za leniwi, czasem się boimy a czasem jestesmy tacy pozamykani ,ze nawet nie potrafimy jej usłyszeć niestety. Jednak praca nad soba i własnym umysłem moze uwolnic nas od wszystkiego i pomóc zintegrować się z dusza ponownie.
Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 247
Rejestracja: 26 lip 2014, o 20:47

Re: Dusza

Post autor: Leszek »

Tak na poparcie tego mamy dzisiejszą sesje, w której rozmawiamy ja i Kasia ze Źródłem i Źródło wiele wyjaśnia w mówiąc o Duszy. Zapraszam do posłuchania jak Agnieszka opracuje.
Awatar użytkownika
Agnieszka C
Posty: 19
Rejestracja: 25 lip 2014, o 15:28

Re: Dusza

Post autor: Agnieszka C »

Postaram się byscie nie czekali na to długo, jednak narazie mam ogrom pracy , wiec napewno chwilkę to potrwa:)
dryf
Posty: 39
Rejestracja: 27 lip 2014, o 11:04

Re: Dusza

Post autor: dryf »

Jeśli życie człowieka przebiega w miarą normalnie i spokojnie, to słuchanie się podszeptów duszy, może być korzystne.
Wiemy jednak, że dusze mogą się umawiać na doświadczanie różnych przeżyć, czasami traumatycznych a nawet pełnych cierpienia i bólu. Co wtedy?
Ja, jako osoba fizyczna, posiadająca świadomość, niekoniecznie mogę mieć na to ochotę.
My, niby tacy głupi, potrafiliśmy wypracować systemy edukacyjne. Gdzie doświadczanie np. pływania, nie polega na wrzucaniu dziecka na głęboką wodę, tylko na stopniowej nauce technik pływania.

.
Awatar użytkownika
Maja
Posty: 26
Rejestracja: 26 lip 2014, o 17:07

Re: Dusza

Post autor: Maja »

Ostatnio przeczytałam dość ciekawą pozycję książkową :)

" Odważne dusze. Poznaj plan swojej duszy" Robert Schwartz


To pierwsza książka Roberta Schwartza podejmująca tematykę planowanych przed narodzeniami doświadczeń. Decyzja o każdym cierpieniu, jakiego doznajemy, została podjęta przez duszę na długo przed naszym narodzeniem. Bolesne przeżycie ma na celu umożliwienie dalszego rozwoju oraz uzdrowienie, a zwłaszcza uzdrowienie „negatywnych” energii, jakie pozostają z nierozwiązanych kwestii z poprzednich wcieleń, dlatego tak ważne jest zrozumienie istnienia głębokiego sensu we wszelkich przykrych zdarzeniach.

"Odważne dusze" to zbiór historii opowiedzianych przez osoby, które odkryły sens w spotykających je doświadczeniach i zdecydowały się podzielić z innymi własnymi przeżyciami. Każdą historię poprzedza wywiad z daną osobą, wprowadzający w temat konkretnego wyzwania życiowego. Po rozmowie następują sesje z mediami, mające na celu znalezienie odpowiedzi na pytanie „Czy to wyzwanie zostało zaplanowane przed narodzinami i jeśli tak, to dlaczego?”.

Zawarte w niniejszej książce opowieści pomogą zrozumieć, dlaczego dane wydarzenie miało miejsce. Uświadomisz sobie, że to Ty sam jesteś autorem tego, co Cię spotkało i spotka w przyszłości. Twoja dusza na długo przed urodzeniem zaplanowała wydarzenia, które mają na celu wypełnienie Twego istnienia miłością i zrozumieniem.

Poznanie odpowiedzi na pytania o sens i przyczynę spotykających nas cierpień może wywołać smutek, jednak doprowadzi do wyzwolenia i zrozumienia. Dzięki opisanym przez Roberta Schwartza odważnym duszom i ich doświadczeniom dostrzeżesz własne przeżycia w innym świetle.

Ta książka pozwoli Ci spojrzeć na życiowe doświadczenia z odmiennej perspektywy.



Jak dla mnie, to warto się z nią zapoznać, polecam :)
Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 247
Rejestracja: 26 lip 2014, o 20:47

Re: Dusza

Post autor: Leszek »

Maja oczywiście, że to prawda w sesjach niektórych ja specjalnie przenoszę osobę do planów tzw., przednarodzeniowych by poznała swoje plany. To często daje zrozumienie danej osobie, że to, co jej się teraz przydarzyło to jest konsekwencja z życia poprzedniego. Najlepsze jest to, że taka osoba już nie cierpi z powodu niezrozumienia i rozumie swojego kata.
Awatar użytkownika
Violla
Posty: 2
Rejestracja: 4 sie 2014, o 21:58

Re: Dusza

Post autor: Violla »

Dryf czytając Twój komentarz nasunęła mi się taka myśl: kiedy podczas sesji z Leszkiem miała kontakt z Boską Inteligencją doznałam takiego olśnienia, że najważniejszą rzeczą jest wybaczenie sobie i zaakceptowanie własnych słabości i niedoskonałości oraz wybaczenie innym. To jest bardzo ważne ponieważ Dusza jest doskonała a wybaczenie daje uwolnienie od doświadczeń i kiedy zrozumiemy to sercem to podnosimy nie tylko wibracje własne ale i świata który nas otacza i jak za dotknięciem czarodziejskiej różyczki powoli nie gwałtownie wszystko zaczyna się zmieniać. Wybaczanie potęguje naszą miłość bezwarunkową. Pozdrawiam
hannah
Posty: 3
Rejestracja: 10 sie 2014, o 21:15

Re: Dusza

Post autor: hannah »

Leszek pisze:Tak na poparcie tego mamy dzisiejszą sesje, w której rozmawiamy ja i Kasia ze Źródłem i Źródło wiele wyjaśnia w mówiąc o Duszy. Zapraszam do posłuchania jak Agnieszka opracuje.
To będzie napewno bardzo ciekawa sesja, już nie mogę się doczekać, bo po ostatniej mojej sesji, kiedy dusza prosiła mnie żebym sie z nią częściej kontaktowała jestem bardzo tym tematem zainteresowana, zwłaszcza jak ja usłyszeć, bo gadam do niej i gadam ale nie ma odzewu!!!! :lol:
hannah
Posty: 3
Rejestracja: 10 sie 2014, o 21:15

Re: Dusza

Post autor: hannah »

Violla pisze:Dryf czytając Twój komentarz nasunęła mi się taka myśl: kiedy podczas sesji z Leszkiem miała kontakt z Boską Inteligencją doznałam takiego olśnienia, że najważniejszą rzeczą jest wybaczenie sobie i zaakceptowanie własnych słabości i niedoskonałości oraz wybaczenie innym. To jest bardzo ważne ponieważ Dusza jest doskonała a wybaczenie daje uwolnienie od doświadczeń i kiedy zrozumiemy to sercem to podnosimy nie tylko wibracje własne ale i świata który nas otacza i jak za dotknięciem czarodziejskiej różyczki powoli nie gwałtownie wszystko zaczyna się zmieniać. Wybaczanie potęguje naszą miłość bezwarunkową. Pozdrawiam
To bardzo ciekawe co piszesz Viollu, czyli wybaczenie sobie i innym uwalnia nas z karmy? tak to zrozumiałam skoro uwalnia nas od doświadczeń. pozdrawiam
RAD
Posty: 52
Rejestracja: 9 sie 2014, o 15:12

Re: Dusza

Post autor: RAD »

Moim zdaniem dusza ma na każde życie wcielenie ma plan Lekcje które musi się nauczyć doświadczyć Pozdrawiam
dryf
Posty: 39
Rejestracja: 27 lip 2014, o 11:04

Re: Dusza

Post autor: dryf »

Tak Leszku. Wiem, że robisz dobrą robotę, jeśli chodzi o uwarunkowania w jakich przyszło nam egzystować i organizacji ogólnie pojętego wszechświata. Ale zwykle a właściwie wyłącznie doprowadzasz do planów przedurodzeniowych ofiarę. Nie kata.
Ciekawe jakby się zachował kat, znając swój plan przedurodzeniowy? Katowałby swoją ofiarę z premedytacją, albo z poczuciem, że załatwia dobrą sprawę? Miałbym swojej ofierze
z lubością łamać ręce i nogi. Zrobić z niej kalekę na całe życie, a później oczekiwać wdzięczności i być z siebie w pełni zadowolony?

Mam jeszcze taką sprawę. W wielu sesjach doprowadzasz uczestnika do spotkania z duszą. Dopytujesz się czy dusza jest zadowolona itd. Natomiast unicestwiasz ( w sensie odprowadzania do światła ) lub wręcz niszczysz, całe zastępy ogólnie mówiąc „obcych”. Nie wzywasz ich dusz. Nie pytasz czy są zadowolone?

Maja napisała:
Poznanie odpowiedzi na pytania o sens i przyczynę spotykających nas cierpień może wywołać smutek, jednak doprowadzi do wyzwolenia i zrozumienia.
Moim zdaniem. Cierpienie nie wyzwala, nie rozwija i nie daje zrozumienia. Wręcz odwrotnie.

Nie dam rady przeczytać wszystkich książek na świecie. Sesje Leszka są lepsze od nie jednej książki.
Ale niech już będzie, że dusze się umawiają i później doświadczają. Czy to coś zmienia? Do Leszka trafia niewielka liczba osób. Wręcz jednostki. A co z resztą?
Dusze, przez miliony a może nawet miliardy lat istnienia, nie potrafiły wypracować mechanizmów (narzędzi) do bardziej skutecznej komunikacji ze świadomością człowieka.

Napiszę teraz coś, co może się wydać zbyt kontrowersyjne. Ale myślę, że po to jest to forum i ten temat, żeby wymieniać się przemyśleniami i prostować swoje krzywe ścieżki.

Jeśli dusze chcą doświadczać, to niech tam u siebie w ogólnie pojętych zaświatach, biorą się za łby, organizują sobie wojenki, szczują jedna na drugą itd.

Wiolla
Jeśli ktoś da mi po pysku
oddam z nawiązką.
Ja, nie Chrystus.

Czemu dusza duszy nie wybaczy, tylko Leszek musi ciągać ludzi po Atlantydach?

dryf
.
Awatar użytkownika
Maja
Posty: 26
Rejestracja: 26 lip 2014, o 17:07

Re: Dusza

Post autor: Maja »

Z tym katem, to nawet ciekawe jest, ale myślę, że my wszyscy jesteśmy po części "katami" dla siebie, np. tak urzędniczka która odprawia nas z kwitkiem, współmałżonek/ka, który/a podnosi nam ciśnienie, dzieci które nie chcą się słuchać itp itd.

Z takim typowym sadystycznym katem mogłaby taka sesja wyglądać ciekawie, chociaż jeśli już by się taka odbyła, to myślę, że przyjąć taką rolę kata, chyba jest bardzo ciężko.
Z książki którą poleciłam, "Odważne dusze", można się dowiedzieć, że role takie przyjmują dla dobra drugiej osoby i robią to z miłości, trochę ciężko jest nam to zrozumieć z pozycji umysłu fizycznego, z pozycji duszy, wygląda, to całkiem inaczej.
Renia
Posty: 50
Rejestracja: 3 sie 2014, o 11:26

Re: Dusza

Post autor: Renia »

Witam
Zadań pytanie może przewrotne, nie będę pytać o doznania duchowe.
,interesuje mnie czy odczuwacie dusze w sposob fizyczny.
W trakcie ,,rozmowy z nią,, np.dreszcze.
Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 247
Rejestracja: 26 lip 2014, o 20:47

Re: Dusza

Post autor: Leszek »

Hannah zwróć uwagę na ten aspekt, kiedy właściciel słyszy duszę a kiedy nie i przyczyną jest coś, co dusza chce byś wyczyściła a wtedy ją usłyszysz inaczej będziesz wołać, ale nie do niej. Viollu teraz mnie olśniło, że Ciebie też, właśnie by się nasze wibracje podniosły to musimy wybaczyć wszystkim, ale najważniejsze by wybaczyć SOBIE. Brawo dla Ciebie za czujność i głęboką analizę. Dryf to są tylko doświadczenia i z tamtego punktu doświadczania nie mają takiego brzmienia jak z tego i dla tego piszesz właśnie z tego nie pamiętając o tamtym, wygląda jak masło maślane, ale z badań wygląda, że tak jest. Teraźniejsza sesja Casilda-Cynthia mówi o tym, że była kapo w czasie II wojny, Piotr był katem itd., Więc są i tacy. Maja Brawo widzę, że też to czujesz. Renia swoją Duszę można tylko odczuć jako pełną miłości i bez emocji, jeśli są jakiekolwiek emocje odczuwane od niej to z badań wynika, że to ktoś/coś się pod nią podszywa. Przepraszam, że odp. hurtowo, ale mam mało czasu. :D
RAD
Posty: 52
Rejestracja: 9 sie 2014, o 15:12

Re: Dusza

Post autor: RAD »

Jędruś ciekawe dlaczego coś ciągnie mnie do Indian Majów z Gwatemali jakiś Matki Lud Ziemi ...Tajemnica Kryształowych Czaszek jak przeczytałem to od razu wiedziałem https://www.youtube.com/watch?v=3upFduL90GQ a to mnie przekonało do reszty ... następne wcielenie tam może to potrzebne do duchowego rozwoju duszy kto wie ...Pozdrawiam
dryf
Posty: 39
Rejestracja: 27 lip 2014, o 11:04

Re: Dusza

Post autor: dryf »

Jeśli chodzi o wybaczanie sobie, to jestem do tego pierwszy. :lol:
Natomiast żeby wybaczać innym, to nie jestem taki wyrywny. Zależy komu i za co?

Z sesji pn.”Źródło”, dowiadujemy się, że owe Źródło wysyła swoje cząstki aby doświadczać?
No ile można doświadczać umierania, chorób, kalectwa itd? Czy to może jakiś narkotyk jest?
I co to znaczy wybaczać? Właściwie kto, komu wybacza? Wszystko pochodzi od „Źródła”. Owe Źródło wybacza same sobie!?

Człowiek jest istotą przekorną. Kiedy egzystuje, jako świadomość, to pcha się do materii żeby jej doświadczać. A kiedy jest już w tej materii, to będzie się rozwijał duchowo!?

Leszek napisał:
Dryf to są tylko doświadczenia i z tamtego punktu doświadczania nie mają takiego brzmienia jak z tego i dla tego piszesz właśnie z tego nie pamiętając o tamtym
Ale ja żyję tu i teraz. Jak będę tam i wtedy, to być może będę miał inne myślenie.

Tak się zastanawiam, do czego duszy potrzebne jest doświadczanie w materii? Przecież Jej miejscem egzystencji jest zaświat - świat nie materialny. Co dusza zrobi z doświadczaniem odkurzania? Na czym tam osadza się kurz?

Kiedy Leszek wysyła świadomość człowieka do Wyższego Ja, człowiek staje się czystą świadomością! Podkreślam -„czystą”. A co z duszą?

Pytania:

Czy najpierw powstał człowiek, jako jednostka ludzka obdarzona świadomością, a dopiero później dusze?
Czy najpierw powstały dusze i One ukształtowały jednostkę ludzką?

Bo jeśli najpierw był człowiek, to dusze są obcymi elementami wszczepianymi człowiekowi, lub wykorzystującymi człowieka do swoich celów.
Jeśli najpierw były dusze, to niewykluczone, że to właśnie one ukształtowały człowieka jako swoje narzędzie do doświadczania.
A może było całkiem inaczej?
Może to świadomości ukształtowały człowieka i dusze, jako swoje narzędzia do doświadczania?

dryf

.
Awatar użytkownika
ISLE
Posty: 46
Rejestracja: 22 wrz 2014, o 21:46

Re: Dusza

Post autor: ISLE »

Witam
Mimo ogromnej informacji z wielu sesji - istota duszy nadal nie jest taka oczywista. Cannon Delores amerykańska hipnoterapeutka zajmuje się regresją hipnotyczną od 50 lat (była w Polsce). Ona duszę określa w różny sposób, także jako podświadomość. Jej naśladowczyni w Polsce Dorota Ziemba-Miłek - sprawczyni zaproszenia D. Cannon - skłania się do określania duszy jako nadświadomość. Poniżej zamieszczam wywiad przez NTNS z panią Dorotą o prowadzonych przez nią regresjach i doświadczeniach (po ok. 36 minucie emisji mówi o duszy). Jej wiedza jest także imponująca. Wiele doświadczeń z sesji z Leszkiem są zbieżne. Jest to bardzo merytoryczny i ciekawy, długi wywiad. Zapraszam do odsłuchania: :oklasky
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=IPfi0sN0T08[/youtube]
Awatar użytkownika
ISLE
Posty: 46
Rejestracja: 22 wrz 2014, o 21:46

Re: Dusza

Post autor: ISLE »

Miłego dnia :papa
ODPOWIEDZ