Wchodzenie w czystą świadomość- refleksje

Astre
Posty: 34
Rejestracja: 26 sie 2014, o 21:39

Wchodzenie w czystą świadomość- refleksje

Post autor: Astre »

Tak sobie poczytałem co piszą ludzie w społecznych przestrzeniach na temat
tego co nazywamy pracą naszej własnej czystej świadomości w hiperprzestrzeni Wszechświata i odnoszę wrażenie, że mamy do czynienia z grupą pożytecznych idiotów zamieszkujących Planetę Ziemię. Nie chodzi, o to, aby kogoś obrażać, lecz chodzi o to, aby pokazać jakie postawy ludzie sobą reprezentują. Wydaje się czasmi, wręcz niewyobrażalne, aby po tylu tysiącach, a może nawet setkach tysięcy lat swojej ewolucji
nie rozumieć tak prostych w zrozumieniu rzeczy ?...!
Pytanie gdzie ta ewolucja ? Na, czym ona polega i w czym właściwie jest wyrażona ?

Wyrażona jest w tym, że istoty na podstawie jakichś wyrywkowych, zdawkowych oderwanych w ogóle od kontekstu treści,
wchodzą w społeczne przestrzenie i wypisują bez jakiejkolwiek odpowiedzialności dyrdymały. Tymbardziej wydaje się to smutne, gdy ''użyteczni idioci'' wchodzą w tak ważne społeczne przestrzenie jak POROZMAWIAJMY.TV i wypisują żywcem co im ślina na język przyniesie.
I zamiast popychać ten świat jakoś do przodu, to mącą, a inni czytają, bezwolnie kupują i nabierają przekonań o sobie, o świecie, o Wszechswiecie, i o innych ludziach...

To zdziwiający system ewolucji świadomości, w którym istoty nie potrafią odróżnić prawdy od kłamstawa, zamieszania i chaosu...

Miałem napisać kilka drobnych słów od siebie samego na temat tego, co możemy rozumieć pod różnymi określeniami pracy swojej świadomości z nieograniczonym polem informacyjnym Wszechświata, ale akurat znalazłem doskonały materiał na ten temat - wypowiedź Pani Moniki Jakubczak :

https://www.youtube.com/watch?v=_5JWdX0wj5M

Pozdrawiam Wszystkich gorąco i słonecznie jak również osobiście mojego ''kosmicznego brata'' Leszka.
Z Leszkiem rozumiemy się bez słów..... Bo zbędne są słowa, jeżeli nastepuje pomiędzy istotami - interakcja świadomości.......


Krzysiek
Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 247
Rejestracja: 26 lip 2014, o 20:47

Re: Wchodzenie w czystą świadomość- refleksje

Post autor: Leszek »

Świadoma świadomość równa się ORME. ORME to świadoma świadomość i wszystko JEST.
ODPOWIEDZ