Anastazja

dryf
Posty: 39
Rejestracja: 27 lip 2014, o 11:04

Anastazja

Post autor: dryf »

W jednej z sesji (chyba pierwsza sesja z Agnieszką) Leszek doprowadził do spotkania medium z duszą Anastazji, bohaterką książek z cyklu „Dzwoniące Cedry Rosji” napisanych przez Władimira Megre.
Z tego spotkania dowiadujemy się, że zawarte w książkach treści są programami i zawierają około 40% prawdy!?
Jestem sympatykiem idei głoszonych przez Anastazję za pośrednictwem W.Megre, dlatego informacja ta mnie zaskoczyła.
Po pierwsze. Nie jest na sto procent pewne, że taka osoba jak Anastazja w ogóle istnieje, czy też jest to postać literacka. A Wy od razu z duszą? A jeśli jest to postać literacka - to co? Spotkaliście się z duszą postaci literackiej? Chyba że, wcześniej było sprawdzone, że Anastazja istnieje.
Ale niech już będzie, że Anastazja jest faktycznie żyjącą istotą.
Ona sama nie ukrywa, że specjalnie tak dobiera wyrazy i układa w zdania, żeby programować czytelników. Projektuje wizje przyszłości, aby te obrazy zakodować w ludziach.
Wiele treści tych książek stanowią opisy przeżyć Pana Megre i Jego przemyśleń, co może stanowić 60% całości i wtedy pozostaje owe 40% o których wspominała Jej Dusza.
Jest jeszcze jedno „ale”. Anastazja kategorycznie stwierdziła, że z nikim się nie kontaktuje, choć wielu ludzi twierdzi, że się z Nią kontaktowało i kontaktować się nie zamierza. Po prostu nie dali by Jej spokoju.
Dlatego proponuję, jeśli można, doprowadzić do spotkania z duszą Władimira Megier i wtedy dowiedzieć się, co i jak.

dryf

.
Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 247
Rejestracja: 26 lip 2014, o 20:47

Re: Anastazja

Post autor: Leszek »

dryf właśnie Twoja propozycja została spełniona :D oczywiście nie wiem czy Cię to zadowoli, ale zrobiłem, co mogłem. Agnieszka opracuje to badanie i opublikuje, napisz po wysłuchaniu, jakie są Twoje wnioski z tej rozmowy z nim i(?).
dryf
Posty: 39
Rejestracja: 27 lip 2014, o 11:04

Re: Anastazja

Post autor: dryf »

Chodzi wyłącznie o prawdę. Niezależnie jaka by ona nie była.
Anastazją zajmuję się już od wielu lat. Jej idee są dla mnie i zapewne dla wielu ludzi ważne. Wielu ludzi zmieniło tryb życia i myślenia. Ja też!

Wielkie dzięki za zajęcie się tematem. Czekam z niecierpliwością.

dryf

.
Awatar użytkownika
Admin
Administrator
Posty: 16
Rejestracja: 24 lip 2014, o 23:36

Re: Anastazja

Post autor: Admin »

Sesja badawcza Kasi J. sierpień 2014
1.Badanie światła i koloru fioletowego
-kierowanie się wibracją
-kolor fioletowy- inny wymiar
-kolorowe wymiary
2. Badanie Arkaim
-struktura miasta
-rozmowa z mieszkańcem tego miasta
- tunel czasu
-teleportacja
-telepatia
-piramidy
3. Jak powstała książka Anastazja. Autor Wladimir Megre
- istota przekazująca treść książki.
-rozmowa z Wladimirem
4. Badanie kuli i piramidki
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=V-KrDhqrDTk[/youtube]
dryf
Posty: 39
Rejestracja: 27 lip 2014, o 11:04

Re: Anastazja

Post autor: dryf »

Pewnie się nie zdziwisz Leszku, jak napiszę, że badanie było, moim zdaniem, wysoce niewystarczające. Rozumiem, że nie chciałeś narażać Kasi na jakiekolwiek niebezpieczeństwo.
No cóż. Jeśli faktycznie jest to channeling pisma automatycznego, to jest kilka spraw z tym związanych.
Megre, w ciągu roku, przebywał raz lub dwa razy u Anastazji w Tajdze na Jej polance. Tam uzyskiwał od Niej informacje, które następnie spisywał. Spłodził z Nią dwójkę dzieci.
Anastazji bardzo zależało na tym, aby tekst był dokładnie taki sam jak Ona Mu przekazywała. Słowo w słowo. Ponieważ miała/ma bezpośredni kontakt z istotami wysoko postawionymi w hierarchii Świata, nie wykluczone, że posyłała którąś z tych istot do prowadzenia ręki Władimira. Tym bardziej, że On słabo orientował się w sprawach ogólnie pojętej ezoteryki. Trudno pogodzić się z tym, że fakty z życia Megre, również były channelingowane.

Wygląd Tej istoty akurat nie ma znaczenia, bo nie wszystkie istoty muszą wyglądać tak jak my.
Zapoznałem się z kilkoma przekazami spisanymi pismem automatycznym, ale w tym przypadku mamy zupełnie inną jakość. Inteligencja tej istoty, co zresztą stwierdziła Kasia, znacznie przewyższa nasze wyobrażenie.
Książki, a jest ich 10 tomów, stanowią spójną opowieść. W treści wplecione są wątki z życie Władimira Megre i są to fakty, ponieważ były sprawdzane, a jest On osobą znaną na Syberii.
Jeśli faktycznie miałby to być channeling, to istota która to robi, posiada kompletną wiedzę na temat naszej historii, naszej mentalności, nawyków i przyzwyczajeń. Nie obce są Jej niuanse polityczne, nasze podejście do seksu, wychowywania dzieci, technik zniewalania, miłości, zatruwania środowiska, wojen i zbrojeń, zwyczajów żywieniowych, religii, podszeptów istot nam wrogich itd.
Nie mogłem się doszukać w tych książkach, ani jednego aspektu negatywnego. A mnóstwo informacji o tym, jak się wyzwolić ze zniewolenia w jakim tkwi aktualnie ludzkość.

Oczywiście, niektóre informacje zapodane w tych książkach, są graniczące z fantazją a umiejętności i siła psychiczna Anastazji ( chociażby teleportacja, lub natychmiastowe rozkładanie materii na atomy, lub tworzenie hologramów w przestrzeni ) wręcz niewiarygodne. To nie wykluczone, że są to informacje opisujące potencjalne zdolności człowieka, które utracił..

dryf

.
dryf
Posty: 39
Rejestracja: 27 lip 2014, o 11:04

Re: Anastazja

Post autor: dryf »

Znać słowa i wiedzieć, to nie to samo. Ponieważ "Wiedzieć", oznacza więcej niż znać. :tiaa
Anastazja

.
dryf
Posty: 39
Rejestracja: 27 lip 2014, o 11:04

Re: Anastazja

Post autor: dryf »

Arkaim
który był przedmiotem sesji badawczej z Kasią, według dziadka Anastazji. Albo istoty robiącej przekaz.

Arkaim, to nie jest miasto, ani świątynia. Co zaś dotyczy obserwatorium – to prawda, jednak wcale nie to jest najważniejsze. Arkaim – to akademia, tak można określić to współczesnym terminem. W Arkaimie mieszkali i pracowali nauczyciele wołchwów. Tutaj zajmowali się studiowaniem Wszechświata.
Arkaim miał kształt koła o zewnętrznej średnicy około160m. Otaczała go dwumetrowa fosa wypełniona wodą. Mury, przy wysokości 5.50m miały grubość pięciu metrów. W murach znajdowały się cztery wejścia, usytuowane po przeciwległych stronach.
Wchodzący do Arkaimu trafiał od razu na jedyną ulicę w kształcie pierścienia, szerokości około pięciu metrów., oddzielającą mieszkania przylegające do zewnętrznego muru od wewnętrznego pierścienia. Ulicę stanowił zbudowany z okrągłych belek pomost., pod którym na całej długości były wydrążony dwumetrowy kanał, stykający się z fosą okalającą „miasto”. Tak więc Arkaim posiadał prostą kanalizację.
Wszystkie mieszkania przylegające do zewnętrznego muru, miały wyjścia na główna ulicę.
W sumie było 35 mieszkań w kręgu zewnętrznym.
Był też pierścień murów wewnętrznych. Przy szerokości trzech metrów, jego wysokość sięgała siedmiu metrów. 25 mieszkań znajdowało się w kręgu wewnętrznym.
Środek Arkaim zajmował centralny plac w kształcie kwadratu. Tak więc widzimy schemat mandali – kwadrat wpisany w kolo.
Arkaim wzniesiony był według wcześniej przygotowanych dokładnych planów i zorientowany według obiektów astronomicznych.

To tak w duuuuużym skrócie.

.
dryf
Posty: 39
Rejestracja: 27 lip 2014, o 11:04

Re: Anastazja

Post autor: dryf »

Ufffff.
Ucieszyła mnie ta sesja z DAKINI. :brawa
Nie dlatego, że wyszło na moje, ale dlatego, że przeczucie mnie nie zawiodło.

Zastanawiając się jednak nad tymi trzema badaniami nad Anastazją (Agnieszki, Kasi i DAKINI ( to jest imię, czy pseudonim? ) Można przyjąć, że wszystkie trzy informacje mogą być po części prawdziwe.

dryf

.
dryf
Posty: 39
Rejestracja: 27 lip 2014, o 11:04

Re: Anastazja

Post autor: dryf »

Czego szukasz wędrowcze - wszystko w sobie niesiesz, więc nie znajdując nowego, tracisz z każdym krokiem.

Anastazja

.
Dominik
Posty: 19
Rejestracja: 11 sie 2014, o 14:38

Re: Anastazja

Post autor: Dominik »

Spotkałem się w poza z Anastazją, wyraziłem taką intencje przed zaśnięciem, choć wiele nie pamiętam, z tego co przekazała, pamiętam tylko to ze powiedziałem udało się tobie Anastazjo, a ona do mnie, teraz twoja kolej.. mówiła tez o tym ''byśmy zaczęli marzyc'' o pięknym życiu w harmonii, bo nadal paplamy w bagnie walki egzystencjalnej, i pamiętam ze wzruszenia się popłakałem, ze wreszcie mi sie udało z nią spotkać, to było świadome śnienie, teraz pracuje nad oobe, czasem uda mi sie świadomie wyjść z ciała, przeważnie mam podróże mentalne ... Namaste
:) :) ta sesja nic nie wyjaśniła co do kwestii Anastazji :) :)
Dominik
Posty: 19
Rejestracja: 11 sie 2014, o 14:38

Re: Anastazja

Post autor: Dominik »

dryf pisze:Ufffff.
Ucieszyła mnie ta sesja z DAKINI. :brawa
Nie dlatego, że wyszło na moje, ale dlatego, że przeczucie mnie nie zawiodło.

Zastanawiając się jednak nad tymi trzema badaniami nad Anastazją (Agnieszki, Kasi i DAKINI ( to jest imię, czy pseudonim? ) Można przyjąć, że wszystkie trzy informacje mogą być po części prawdziwe.

dryf

.
Jest w internecie sesja, Agnieszki i Dakini dotycząca badania Anastazji, chętnie bym wysłuchał ? z góry dziękuję za odpowiedz Namaste :) :)
Dominik
Posty: 19
Rejestracja: 11 sie 2014, o 14:38

Re: Anastazja

Post autor: Dominik »

Mam przekaz Dakini, dotyzcący Anastazji, i wysuwam wnioski, źródło naszym zadaniem jest nieść wszędzie, nasz torus do tego służy, wtedy nic negatywnego żadna informacja, byt o niższej wibracji nie możne do nas wpłynąć, wejść, niezależnie od tego na jakim poziomie wibracji się znajdujemy, nasz ''Balon'' pozostanie nie tknięty tego cały czas się uczę, uczymy, nie potrzeba udawać się do źródła, by nieść je ze sobą, nawet na tym poziomie doświadczeń w którym się znajdujemy, pozdrawiam Namaste :) :)
skurg
Posty: 1
Rejestracja: 17 gru 2019, o 21:20

Re: Anastazja

Post autor: skurg »

Czy moze ktos powiedziec w ktorych sesjach byla mowa o anastazji i megre?
Awatar użytkownika
Drzewo Kryształowe
Posty: 51
Rejestracja: 1 wrz 2014, o 12:26
Lokalizacja: Wszechświat

Re: Anastazja

Post autor: Drzewo Kryształowe »

O Anastazji mówi się tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=V-KrDhqrDTk
ODPOWIEDZ