New Age

Andrzej
Posty: 15
Rejestracja: 27 lip 2017, o 10:02

New Age

Post autor: Andrzej »

Pytam jak widzicie wciągnięcie się w tego typu informację. Nie mogę znaleźć informacji na temat dokładnych pułapek tego ruchu.
Słucham czasami ludzi obudzonych, często hindusów. Podoba mi się, że nawołują do medytacji, wglądu w siebie, wyłączanie nadmiaru myśli. Znajduję też takich, którzy mówią, że tutaj wszystko to iluzja. Do takiego poziomu, że końcowo powinniśmy siedzieć, uśmiechać się i patrzeć w siną dal. Czekać na powrót z Źródła.
Jeśli byśmy przyspieszyli zdarzenia i już teraz znaleźli się w nim. Sądzę, że "posiedzielibyśmy" w nim, byłoby nam błogo, ale po pewnym czasie zachciałoby nam się coś stworzyć z nudów.
Materia jest namacalnym aktem stworzenia, więc dlaczego nie robić tego tu i teraz? Może i robić to również do znudzenia. Później znaleźć się w kolejnej przestrzeni zagadce po to, aby znów powiedzieć "aha".
Czy według was nie jest to jakieś rodzaju New Age, który w obecnych czasach nawołuje do bierności? Mówi się, że mało jest obudzonych. To znaczy, że mamy zostawić te dusze, żeby zostały uprowadzone na inne planety do hodowli? Według mnie powinniśmy dążyć do własnej mocy, która będzie zagadkowym przykładem dla nich.

Jak ogólnie to postrzegacie i jak odniesiecie się do tego co napisałem
ODPOWIEDZ