Nadświadomość, podświadomość, umysł i słowa/programy.

Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 247
Rejestracja: 26 lip 2014, o 20:47

Nadświadomość, podświadomość, umysł i słowa/programy.

Post autor: Leszek »

Kochani doszedłem do „przerażających” wniosków jak sami sobie robimy „kuku”, połączenie tych terminów powstaje samoczynnie z formy powiązań(jedność). Moim zdaniem podświadomość to system operacyjny umysł to twardy dysk na początku czysty i tu wchodzą słowa/programy. I w zależności od ilości i jakości programów umysł pracuje z adekwatną skutecznością, dlatego też cały czas się zmieniamy całościowo. I to jest oczywista oczywistość gdyby nie skutki i o nich chcę wspomnieć. Nadświadomość to jest proces, w którym bierzemy udział i nie wiele o tym naszym udziale wiemy i to na razie zostawię w spokoju. Podświadomość jest łącznikiem między nadświadomością a świadomością(umysł i słowa/programy). Gdy świadomość ma zbyt dużo programów przejmuje kontrolę i oddziela się od podświadomości. Brak tego kontaktu powoduje tworzenie się nowych rzeczywistości, które w rzeczywistości są nową kreacją konfabulacji programów/słów, łącząc się z traumatycznymi przeżyciami z poprzednich żyć, ale i z obecnego( szczególnie z dzieciństwa tworzy nowe teorie, zdarzenia, wydarzenia, byty, emocje itp.. Innym słowem: jest nasze wyższe JA i stwarza sobie w twardej materii ciało z częścią siebie kontroluje je i zbiera doświadczenia przy pomocy tzw., życia. Potrzebne jest to jej do wznoszenia się w rozwoju duchowym, w którym nie ma końca. Wygląda to jakbyśmy byli pacynką sterowana przez kogoś, ale w rzeczy samej to się dzieje za naszą zgodą i wiedzą. W pewnym momencie ciało się odłącza i zaczyna próbować być samodzielne z ograniczoną ilością informacji. Średnia wiedzy poszukuje wiedzy, która będzie dla niej wsparciem i przystępnie zrozumiała(podobne przyciąga podobne) w ten sposób znajdując te inf., wzmacnia się i popada w paranoje z powodu braku wiedzy ogólnej, tak powstają fanatycy. Dlatego wielu ludzi myśli, że odkryli wiedzę i że tylko oni są jedyni a tak naprawdę to ich wiedza trzyma w swojej klatce. Wniosek jest jeden: otwartość na każdą wiedzę nie uznawanie jakiejkolwiek teorii za właściwą lub jedyną i że prawda jest w Nadświadomości tylko kontakt z nią daje nam wolność wewnętrzną/zewnętrzną i nie robimy sobie krzywdy.
RAD
Posty: 52
Rejestracja: 9 sie 2014, o 15:12

Re: Nadświadomość, podświadomość, umysł i słowa/programy.

Post autor: RAD »

Leszku jak wiesz jestem niepełnosprawny ale po wyjściu z matriksa w Lipcu rok temu się nie martwię Mimo że mam ADHD skoliozę kręgosłupa 45 stopni to tylko doświadczenia które uczą mnie cierpliwości w pokonywaniu kolejnych trudności ; Czy to prawda że wybieramy miejsce wcielenia i czy dla rozwoju mojej duszy Powinienem się zdecydować na wcielenie na Ziemi bo ciągnie mnie do Indian https://www.youtube.com/watch?v=3upFduL90GQ http://wiadomosci.onet.pl/swiat/nagrani ... atem/02l1j czy dla mojej duszy dobre było by życie wśród ludu Matki Ziemi co o tym sądzisz ? Pozdrawiam
Dominik
Posty: 19
Rejestracja: 11 sie 2014, o 14:38

Re: Nadświadomość, podświadomość, umysł i słowa/programy.

Post autor: Dominik »

:) :)
RAD
Posty: 52
Rejestracja: 9 sie 2014, o 15:12

Re: Nadświadomość, podświadomość, umysł i słowa/programy.

Post autor: RAD »

Leszku bardzo dziękuję że znalazłeś czas muszę otworzyć serce i będę starać się to robić . Dziękuję Pozdrawiam serdecznie
ODPOWIEDZ