Powroty czy....

soto
Posty: 1
Rejestracja: 11 sty 2015, o 03:12

Powroty czy....

Post autor: soto »

Chciałbym zapytać czy w jakiejś sesji zdarzyła się taka sytuacja że przywołane z jakiś powodów istoty dusze (np. ostatnio w jakiejś sesji wszyscy ci co mieli wpływ na zapisanie pewnych programów) po odwołaniu ich przez Leszka i odprowadzeniu części przez opiekunów duchowych-tych którzy są po tamtej stronie, zostało kilka istot-tych które żyją, a wśród nich istota która powinna być po tamtej stronie, a z jakiś powodów została. Czy może więc być tak, że np. prababci-dusza która zmarła zdążyła przyjść po nowe doświadczenie tu na Ziemi(choć nie tylko). Ze dusza którą mogliśmy pamiętać, znać z dotychczasowego wcielenia jest TU(dlatego nie dała się odprowadzić). Mam takie odczucie że dusza mojego ojca który zmarł 20 lat temu wcieliła się gdzieś tu na Ziemi i żyje sobie OBOK. Miałem nawet sen w którym śnił mi się ojciec mówiąc mi że często przyjeżdża TU nazwał miasto do którego przyjeżdża tj. Siedlce. Zapytałem to dlaczego mnie nie odwiedzi to już tak niedaleko, a on się tylko uśmiechnął znacząco.
ODPOWIEDZ