Podróż w nieznane

Awatar użytkownika
impuls2003
Posty: 32
Rejestracja: 18 sie 2014, o 13:22
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Podróż w nieznane

Post autor: impuls2003 »

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=NYWVLZkFLtc[/youtube]

Podróż w nieznane

Wszyscy jesteśmy jednością. Jednym i tym samym. Jesteśmy jedna zbiorcza świadomością. To co nazywamy sobą, duszą, itd jest tak naprawdę cząstką tej nadświadomości. Wszystko jest ze sobą powiązane, Wszystko jest zależne od wszystkiego.

Wszystko co może istnieć juz istnieje, każda wersja "rzeczywistości". Jedynie co to cząstka obserwując wybiera stan który chce obserwować. Żyjemy na wielu równoległych płaszczyznach na raz. Doświadczamy w danej chwili na każdym poziomie, nawet jeśli nie jesteśmy tego świadomi. Nawet pozornie niemiłe doświadczenia są potrzebne. To właśnie one prowadzą nas do celu, wskazują drogę.

Największe ograniczenia narzuca nam sam umysł. Wystarczy usunąć/oczyścić całkowicie umysł i stać sie ciszą, wszystkim, wolnym. Należy oczywiście zebrać się na odwagę i wiedzieć że "poza strefą komfortu też jest strefa komfortu".

Jesteśmy pięknem, czystością, wolnością, radością, euforia, zrozumieniem, pięknym białym światłem, miłością. Jesteśmy wszystkim co istnieje, ziarenkiem piasku na plaży, wiatrem w chmurach, sąsiadem, trawą na trawniku. Po prostu wszystkim.

W momencie gdy człowiek doświadczy tej jedności, dzieją sie cuda. Znika gdzieś cała fizyczność, czas , przestrzeń, umysł, oddzielenie, ograniczenia. Wtedy to zaczyna sie dziać cos cudownego. Zaczynamy "tworzyć" piękno wokół siebie, które rozpływa sie na całość.

CDN.... :)
agnes
Posty: 1
Rejestracja: 3 sty 2015, o 18:25

Re: Podróż w nieznane

Post autor: agnes »

Jestem po raz pierwszy na forum i czuję drżenie serca .Wczoraj ,,wybrałam się w podróż,, z uczestnikami sesji i w pewnym momencie poczułam że niektóre poruszane wątki dotyczą też mnie.Brałam udział sercem i czułam silną tęsknotę za połączeniem z moją bliżniaczą połówką.Niespełna rok temu brałam udział w spotkaniu medytacyjnym i tam stało się coś niesamowitego!umysł próbuje to zanegować momentami ale mam poczucie że spotkałam swoją blizniaczą połówkę...zaczęła się budzić moja świadomość i choć dużo pracy mam ze sobą TO czuję że zaczął się ważny proces.Przypomniałam sobie częściowo czym jest TAKA PIERWOTNA czysta miłość, taka zupełnie nie znana mi z życia na Ziemii.chyba powoli zaczynam się ,,budzić,,.Cieszę się, że znalazłam stronę Leszka i Was.ciepło pozdrawiam i dziękuję za to że dzielicie się SOBĄ!
Awatar użytkownika
Elżbieta
Posty: 8
Rejestracja: 13 mar 2015, o 23:29

Re: Podróż w nieznane

Post autor: Elżbieta »

Fajnie, wpadaj tu częściej! t:ak
ODPOWIEDZ