wyższe ja

Dominik
Posty: 19
Rejestracja: 11 sie 2014, o 14:38

wyższe ja

Post autor: Dominik »

Nocne doświadczenie, we śnie poziom jam jest (wyższe ja) wnika w moje ciało, czuje jak ''palą sie'' wszelkie programy pochodzenia dualistycznego, gdy wstaje rano, czuje się lekki, pusty ... do prawdy gdy umysł zacznie nad tym dziwować się, zaczynam się tylko śmiać, w głębi siebie natomiast czuje cenność tego doświadczenia, i tego gdzie mnie ono prowadzi !!! :aniolek
Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 247
Rejestracja: 26 lip 2014, o 20:47

Re: wyższe ja

Post autor: Leszek »

Cieszę się że tego doświadczyłeś ale bardziej że zrozumiałeś ponieważ ten tekst wskazuje na to. Jednak to jest pierwszy kroczek do przodu i on pokazuje Ci że wyszedłeś poza własne ograniczenia na razie tylko masz szczęście to doświadczyć ale to dopiero początek trzeba byś za sobą pozamiatał na dobre. Zobaczyć to nie znaczy że uwolniłeś się całkiem ze starych programów i pozbyć na zawsze nad tym trzeba pracować. Jednak już zaliczasz się do szczęściarzy. :ok życzę wytrwania.
RAD
Posty: 52
Rejestracja: 9 sie 2014, o 15:12

Re: wyższe ja

Post autor: RAD »

Leszku w poniedziałek byłem u lekarza na kontroli i poprawił mi się wzrok :bec Lekarz był zdziwiony... To po tym badaniu jak było kilka mięsiecy temu zrobiłeś z Kasia Leszku jak chodzę na rechabilitację kręgosłupa to rechabilitator mówił dwa ostatnie razy ostatecznie uratowałeś się od operacji i tydzień temu bardzo ładnie... Dziękuję teraz czuję że trzeba zadbać o duszę... i sposób myślenia bo pani Barbara promatorka nauk Swerdlowa mówiła że wcielenie zależy od sposobu myślenia Pozdrawiam
Dominik
Posty: 19
Rejestracja: 11 sie 2014, o 14:38

Re: wyższe ja

Post autor: Dominik »

Dodam jeszcze, ze wyższe ja, wpuściło jeżeli tak to mogę nazwać, a bardziej zaktywowało w moje pole auryczne, pewne, moje głębsze zlecenia, do których realizacji będę się przygotowywał, dostrajał ... :) :) nie chciał bym niczego nazywać bo tego unikam, ale dla zobrazowania czasem to koniecznym jest zrobić, czuje ze dostrajam się do objęcia sobą wszystkich żyć, powoli objawia mi się to ze tak to ujmę ''mapa'' wtedy zmiana hologramu to jest pikuś ... choć wiem to ze przede mną jeszcze więcej wew pracy ... :aniolek
Dominik
Posty: 19
Rejestracja: 11 sie 2014, o 14:38

Re: wyższe ja

Post autor: Dominik »

Dziękuję :aniolek
ODPOWIEDZ