Doswiadczenia po spotkaniach z Leszkiem

Awatar użytkownika
Agnieszka C
Posty: 19
Rejestracja: 25 lip 2014, o 15:28

Doswiadczenia po spotkaniach z Leszkiem

Post autor: Agnieszka C »

Zapraszamy wszystkich którzy byli na spotkaniu z Leszkiem w Makowie do wpisywania własnych odczuć, przemyśleń i spostrzeżeń wiążących się z tym spotkaniem.
Awatar użytkownika
Aga
Posty: 19
Rejestracja: 31 lip 2014, o 10:06

Re: Doswiadczenia po spotkaniach z Leszkiem

Post autor: Aga »

Dziekuje Wszystkim uczestnikom warsztatow za cieplo ktore od Was otrzymalam , za wszystkie przepiekne chwile ktore moglam z Wami spedzic , za serdecznosc , za smiech – szczegolnie Krzyskowi i Ryskowi
Wielka przyjemnoscia bylo przebywanie wsrod Was.
Pozdrawiam i sciskam kazdego z osobna i wszystkich na raz . Jestescie niesamowici , braknie slow by opisac jak bardzo…
Aga
Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 247
Rejestracja: 26 lip 2014, o 20:47

Re: Doswiadczenia po spotkaniach z Leszkiem

Post autor: Leszek »

Ja wam muszę powiedzieć, że te spotkania są dla mnie najważniejsze i dają mi takie lekcje, że milionów lat trzeba by to w normalnym tempie doświadczyć. Dziękuję wam wszystkim, że się mogę uczyć na was i od was i odczuwać jedność. Niesamowite jest to też, że gdy przyjeżdżam na spotkanie to mam wrażenie, że już was wszystkich znam i to z wyglądu nawet. :D
Renia
Posty: 50
Rejestracja: 3 sie 2014, o 11:26

Re: Doswiadczenia po spotkaniach z Leszkiem

Post autor: Renia »

Witam wszystkich z całego serca.
Pisze juz drugi raz bo nacisnelam cos i skasowalam tekst ech te chochliki...
Byłam w Makowie dwukrotnie,i za każdym razem chciałabym będąc tam zatrzymać czas.
W pierwszy dzień poznajemy się w następny rozmawiamy jak starzy znajomi
,a gdy wyjezdzamy to tak jakby znalismy się cale wieki.utrzymujemy kontakty.
Willa Marysin jest położona na wzgórzu , dookoła jest las .Wszyscy czują się tam swobodnie.
No i najważniejsze. Leszek i Zosia,cudownie ludzie ,z ogromnym poczuciem chumoru.
Leszek jest osoba bardzo ciepła,cierpliwa przez to majac tysiące pytań odpowiada na wszystkie.-cierpliwie
Poprzez swoja wiedzę ,badania i doświadczenia,pomógł mi znaleźć odpowiedzi na pytania,
po co tu jestem,kim jestem, jak drogę iść.
To jest bardzo ciekawe doswiadczenie,trudno opisać,trzeba to przeżyć samemu ,każdy na swój sposób .
Zawsze mowilam do siebie ,aby na mojej, ,drodze stawali ludzie do szczęśliwego pokonywania przeszkod
jakie mnie spotkaja.
Wszystkich ,których spotkałam w Makowie wnieśli jakąś cząstkę zmian ,jakie zachodzą we mnie.
A przede wszystkim Leszek.JESTES NIESAMOWITY
Moglabym tak pisać bez końca,ale koncze.
Pozdrawiam wszystkich i przesylam uścisku anielskie
ODPOWIEDZ