Telepatia czy elektromagnetyczna kontrola myśli

nowaZiemia
Posty: 10
Rejestracja: 19 lis 2015, o 21:26

Telepatia czy elektromagnetyczna kontrola myśli

Post autor: nowaZiemia »

Witam serdecznie

Od dłuższego czasu zauważyłem u siebie częste roztrojenia bez żadnego powodu. Jestem istotą coraz bardziej świadomą. Często mam doświadczenia negatywne, kiedy tylko idę w górę. Tak jakbym 'coś' znało mnie bardzo dobrze i wiedziało co ma się zdarzyć w odpowiednim czasie, żeby ten rozwój zastopować lub przerwać w danym kierunku. Nie noszę w sobie depresji i rzadko się poddaje. Staram się utrzymać wysokie wibracje.

Słyszałem parę sesji z Tobą Leszku i osobami pod hipnozą i dzięki treści w nich zawartych, często oświecały mnie do lepszego zrozumienia. Jestem coraz bliższy odcięcia się od nałożonego sztucznie systemu. Mam dużo potencjału w sobie i znajduje rozwiązania, żeby nadal mnie prowadził. Wczoraj wydażyła się rzecz dziwna dla mnie.
Usłyszałem Twój głos w mojej głowie, tak jakbyś rozmawiał ze mną telepatycznie. To co mi przekazywałeś prowadziło mnie przez cały dzień i harmonizowało moje działanie do postępu. Te prace, które odkładałem na potem - od tak - bez zastanowienia głębszego wykonywałem i bardzo mnie to uskrzydlało. Jednak dzisiaj po obudzeniu cały potencjał odszedł w niepamięć i zobaczyłem nagły bezsens dalszego działania.

Pytanie: Czy kontaktowałeś się ze mną czy mam tu do czynienia(czuję to od dłuższego czasu) z techniką opisaną w tytule?
Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 247
Rejestracja: 26 lip 2014, o 20:47

Re: Telepatia czy elektromagnetyczna kontrola myśli

Post autor: Leszek »

Myślę że to jakaś część Ciebie podała Ci info a że jesteśmy jednością wszystko możliwe jednak bądź zawsze obserwatorem. Ja zbadam to co Ci się przytrafiło, z medium przy okazji.
nowaZiemia
Posty: 10
Rejestracja: 19 lis 2015, o 21:26

Re: Telepatia czy elektromagnetyczna kontrola myśli

Post autor: nowaZiemia »

Dziękuje za delikatne podejście do sprawy. Intuicja podpowiada mi, że mogę Ci zaufać. Pozwalam na wejście w moją strefę komfortu dla badania.
ODPOWIEDZ