Sesje badawcze

dryf
Posty: 39
Rejestracja: 27 lip 2014, o 11:04

Re: Sesje badawcze

Post autor: dryf »

Widzę, że wszyscy wszystko wiedzą i pojmują. Dlatego pewnie nie ma pytań ani wątpliwości!?

Proponuję, jeśli można, zbadanie obiektu zwanego „Nibiru”
Według jednych, jest to dodatkowa planeta Układu Słonecznego, okrążająca Słońce w ciągu 3600lat po wydłużonej, eliptycznej orbicie.
Według innych ( i z tymi jestem skłonny się zgodzić ) jest to statek bojowy jednego z odłamów Anunnaki. Pojazd potężnych rozmiarów ( wielkości niewielkiej planety ). Z tego właśnie pojazdu następują ataki na Ziemię w postaci fal częstotliwości ( cokolwiek by to miało znaczyć )zmieniających strukturę energetyczną planety Ziemi. Fal dźwiękowych o niskiej częstotliwości mających wpływ na nasze geny. Ustawiane są blokady pomiędzy ego, a Wyższym Ja. Manipulowany jest astral, a tam właśnie trafiają dusze.

Jeśli byś się zgodził Leszku na takie badanie, to proponuję zachować najwyższą ostrożność. Z tymi kolesiami nic nie wiadomo.

dryf

.
Awatar użytkownika
ametyst
Posty: 3
Rejestracja: 29 gru 2014, o 14:01

Re: Sesje badawcze

Post autor: ametyst »

Moja propozycja dotycząca propozycji co mozna jeszce zbadać dotyczy bardziej przyziemnego problemu.
Od dośc dawna zajmuje się badaniem orgonu i orgonitów, szczególnie w kpontekscie manipulacji/kontroli umysłu ludzkiego poprzez promieniowanie EM.
Propozycja moja dotyczy notorycznych ataków nocnych.
Po krótce opiszę problem.
Systematycznie w nocy pomiędzy godziną 2:00 a godziną 3:30 dochodzi do emisji destrukcyjnych programów na częstotliwosciach pracy naszego mózgu. Z tego co się już zdążłem zorientować wszystkie takie przekazy dotycza wywoływania strachu i stanów depresyjnych u ludzi. Transmisje takie pojawiają się w naszych snach jako "nocne koszmary".
Jak ja to to odczówam: od pwewnego czasu a właściwe od kiedy problem zacząłem zgłebiać zauwarzyłem że, osoby świadome budzą się regularnie i nie sa tak podatne na przekaz. Ja stosuje róznego rodzaju zabezpieczenia, i musze przyznać że są one skuteczne, ale i tak jak transmija jet silna to i tak coś się przebija przez moją ochrone.
Wiem że można z tym skutecznie walczyć, mentalnie i mechanicznie, lecz od pewnego czsu przekazy "ataki", sa jakieś inne, a mianowicie jakby miały jakieś inne dno, lub posiadały jakąś dziwna fale nośną, i to prawdopodobnie to właśnie ta fala nopśna s%ę przebija przez zabezpieczenia.
Leszku, chciałbym Cię prosić abyś oczywiscie jeśli to si e okarze możliwe, sprawdził:
- czy takie przekazy wogóle mają miejsce (być może jest to tylko mioje urojenie-jakieś dziowne oprogramowanie)
-jeśli opkarze się, że jednak mam rację kto i dlaczegop to robi
- jaka jest struktura sygnału nadawanego bezpośrednio do ludzkiego mózgu
Leszku jesli podejmiesz decyzję o zrobieniu takiego badania, a bedziesz potrzebował wiecej informacji na proponowany przezemnie temat prosze pytaj na fgorum i jestem do Twojej dyspozycji o każdej porze.
pamiętaj, wszystko to co Cię otacza jest Twoim nauczycielem... .
hannah
Posty: 3
Rejestracja: 10 sie 2014, o 21:15

Re: Sesje badawcze

Post autor: hannah »

Witam! proponuję zbadać temat niebocentryzmu. Bardzo ciekawy temat, podobno ma wyjść na światło dzienne jakieś najwieksze kłamstwo w historii, które zszokuje wszystkich, być może chodzi właśnie o ten niebocentryzm. pozdrawiam
Turkus
Posty: 22
Rejestracja: 31 sty 2015, o 11:47

Re: Sesje badawcze

Post autor: Turkus »

Kochani,w którejś z sesji Leszek mówił o zmysłach psa ok.125 (kurzcze chyba się przesłyszałam) i delfina.W kolejnej o mocy kamieni tj.tygrysiego oka.
Ostatnio doświadczam mocy wody w której umieściłam kilka kamieni i kryształów.
Ale najbardziej interesuje mnie świat roślin i ich moc w przekazie i w kontakcie z człowiekiem i nie tylko bo przecież zwierzęta leczą się instynktownie roślinami.
Leszku ,czy miałbyś ochotę zbadać co się kryje a może bardziej kto w świętych roślinach np.w rucie stepowej
P.S. Z tego co przeczytałam to większość tych roślin jest zakazana .....

Serdecznie pozdrawiam Turkus
Mateusz
Posty: 12
Rejestracja: 12 maja 2015, o 13:00

Darek Sugier

Post autor: Mateusz »

Większość pewnie zna osobę Darka Sugiera.

1. Kim jest istota, która podaje się m.in. jako Jahwe? Czy jest to coś w stylu zbiorowej jaźni wszystkich ludzi jako gatunku?
A jeśli nie, to czy istnieje w ogóle coś takiego?
2. Czy Jezus, który objawia się Darkowi jest rzeczywiście tą wysoką świadomością czy może jest to jakaś atrapa, manipulacja, itd.?
Mateusz
Posty: 12
Rejestracja: 12 maja 2015, o 13:00

Księga Urantii

Post autor: Mateusz »

Księga Urantii.
1. Jakie istoty przekazały wiedzę zawartą w książce? ..i czy jest ona prawdą? :)
Mateusz
Posty: 12
Rejestracja: 12 maja 2015, o 13:00

Anunnaki, Bóg Anu

Post autor: Mateusz »

1. Kim jest Bóg Anu?
2. Do jakiego stopnia jesteśmy zniewoleni, do jakich poziomów gęstości, wymiarów materii fizycznych i niefizycznych; kiedy można mówić o wyzwoleniu spod kontroli tego Bóstwa?

Źródło: http://wingmakers.pl/index.php?option=c ... 3&Itemid=1
Mateusz
Posty: 12
Rejestracja: 12 maja 2015, o 13:00

Podróż w czasie?

Post autor: Mateusz »

https://www.youtube.com/watch?v=5zYHpU9FC8g

Ciekawa opowieść o człowieku, który przeniósł się w czasie. Ostatnią rzecz jaką zaobserwował to niezrozumiałe zjawisko na niebie..
Może warte zbadania :)
Mateusz
Posty: 12
Rejestracja: 12 maja 2015, o 13:00

Sananda

Post autor: Mateusz »

Jest wiele przekazów channelingowych od Jezusa w internecie
i tak, natrafiłem póki co na 3 opcje
a) Jezus to Sananda i nie umarł na krzyżu
b) Jezus to Sandana i umarł na krzyżu
c) Jezus to nie Sananda
Po prostu zwracam się do specjalisty, który pochłania iluzje jak leci :D Chociaż ja wiem, że pewnie nie zajmujecie się pierdołami, ale ta sprawa mnie wyjątkowo interesuje i myślę, że wiele osób też doznałoby wewnętrznego spokoju.
Czyli kim była ta istota, która chodziła po Ziemi ponad 2000 lat temu i czy jego imię rzeczywiście brzmi Sananda
A jeśli nie, to kim jest Sananda?

Z góry dziękuje :)
Ania
Posty: 3
Rejestracja: 23 lip 2015, o 12:07

Re: Sesje badawcze

Post autor: Ania »

Witam wszystkich.
Mnie bardzo interesują sprawy związane z postrzeganiem świata duchowego przez dzieci.
Mam doświadczenia z dziećmi ,które widzą anioły, wróżki,słyszą co mówią ptaki.
Moja mała kochana sąsiadka przedstawiała mnie swoim koleżankom jako swoja mamę, podczas gdy jej mama siedziała na ławce.
Mam głębokie przeczucie ,że zamanifestowało się jakieś poprzednie wcielenie.
Chciałabym się dowiedzieć jak rozumieć te dzieci i jak pomóc im rodzicom w zrozumieniu ich.
Mateusz
Posty: 12
Rejestracja: 12 maja 2015, o 13:00

Sesje badawcze

Post autor: Mateusz »

Witam ponownie :)
Wczoraj był 9/11. To już 14 lat jak doszło do tej tragedii. Zastanawiam się czy możliwe byłoby zbadanie tej sprawy.. Przeniesienie się na miejsce zdarzenia i sprawdzenie czy rzeczywiści jakiś samolot uderzył w budynki czy to jednak wybuch. Teorie spiskowe teoriami, ale jeśliby się okazało to prawdą.. Może ludzie otworzą w końcu oczy..
Mateusz
Posty: 12
Rejestracja: 12 maja 2015, o 13:00

Radiestezja

Post autor: Mateusz »

Może temat radiestezji. Na czym to polega, czy jest to skuteczne, skąd płyną odpowiedzi do radiestety, itd.
Turkus
Posty: 22
Rejestracja: 31 sty 2015, o 11:47

Re: Sesje badawcze

Post autor: Turkus »

Kochani ,proszę Was o zrobienie wnikliwej sesji badawczej na temat dzisiejszych czasów.
Jak mamy dzialać ,w ostatnich sesjach badawczych są informacje o łączeniu się .Jest wiele grup jednomyślących tj.Wiedza dla wszystkich czy Ariowie.com i nasza grupa.
Co możemy zrobić sami od siebie w celu kreacji harmonii w Jedni.

Serdecznie pozdrawiam Ekipę Turkus

Kochany Leszku dziękuję bardzo za wywiady udzielone dla Wiedzy dla wszystkich niesamowity wiedza w pigółce.
:hejka
Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 247
Rejestracja: 26 lip 2014, o 20:47

Re: Sesje badawcze

Post autor: Leszek »

Ok super pomysł. :brawa
indyg0srebrny
Posty: 2
Rejestracja: 18 cze 2022, o 13:04

Re: Sesje badawcze

Post autor: indyg0srebrny »

W związku z intensywnymi zmianami zachodzącymi w nas i szybko manifestującymi się sytuacjami w naszych życiach w tym czasie proponuję sesję badawczą - instruktaż.

Odczuwam po sobie, że praktycznie, codziennie muszę dochodzić do siebie po nocy, dostrajać się, wyciszyć, aby działać we właściwym tonie.
Natłok informacyjny jest tak gęsty, że odczuwam tzw. 'przeciąganie liny' w sobie - mam możliwości realizacji w materii obecnie na tak wysokim poziomie, że czasami wciągam się w coś co mi nie służy. To tak jakby 'stary świat' się sypał i tamte puzzle już nie pasują do nowego.

Pytanie - którymi puzzlami teraz się zająć? Póki co mam mgłę.
Insomnia
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2022, o 11:01

Re: Sesje badawcze

Post autor: Insomnia »

Hej,
prosiłabym o zbadanie tematu jakim jest Księga Wiedzy. Nie będę podawać więcej informacji, żeby niczego nie sugerować. Chciałabym się dowiedzieć o intencji z jaką została przekazana planecie, jakie istoty są za nią odpowiedzialne, jaki mają cel. Czy jesteśmy na nią skazani, tzn. czy każdy na końcu czasów będzie ją rozdawał i przepisywał (to jeden z programów Księgi)? ;)

Pozdrawiam,
Insomnia
ODPOWIEDZ