Zarejestruj

Plac na miejsce spotkań.

Re: Plac na miejsce spotkań.

Postprzez Leszek » 30 cze 2019, o 21:33

Z powodu upałów i pogorszenia się stanu mojego zdrowia i innych stresów prace bardzo spowolniły u nas i ruszą jak się wszystko unormuje :buzki .

Postprzez Leszek » 7 wrz 2019, o 13:15

:witam wiele się zmieniło Tomek Piotruś stali już bywalcy naszych kreacji ale i dołączył Piotr który spędza urlop z nami. Dostaliśmy kontener przerobimy go na hotel tylu gwiazdkowy i le jest ich na niebie :haha Robimy z Piotrem i Piotrusiem półki wieszamy szafki itp., w kontenerze układamy wszystko na miejsca by był ład i porządek. Dostaliśmy od Beatki i Edytki dużo różnych rzeczy do naszego warsztatu który tworzymy, za co im dziękujemy w imieniu wspólnoty :buzki . jutro znów przyjeżdża Tomek i będziemy w 4-kę działać. Susza spowodowała że jest twardo i nawożą nam ziemię by podnieść teren, są opóźnienia dziwne które trudno zrozumieć :diabelek jakby ktoś albo coś przeszkadzało. My robimy swoje i wiem że jest zabawa będzie zabawa. Dzięki za wsparcia :serducho :buziak .

Postprzez Leszek » 7 wrz 2019, o 13:16

:witam wiele się zmieniło Tomek Piotruś stali już bywalcy naszych kreacji ale i dołączył Piotr który spędza urlop z nami. Dostaliśmy kontener przerobimy go na hotel tylu gwiazdkowy ile jest ich na niebie :haha Robimy z Piotrem i Piotrusiem półki wieszamy szafki itp., w kontenerze układamy wszystko na miejsca by był ład i porządek. Dostaliśmy od Beatki i Edytki dużo różnych rzeczy do naszego warsztatu który tworzymy, za co im dziękujemy w imieniu wspólnoty :buzki . jutro znów przyjeżdża Tomek i będziemy w 4-kę działać. Susza spowodowała że jest twardo i nawożą nam ziemię by podnieść teren, są opóźnienia dziwne które trudno zrozumieć :diabelek jakby ktoś albo coś przeszkadzało. My robimy swoje i wiem że jest zabawa będzie zabawa. Dzięki za wsparcia :serducho :buziak .[/quote]

Postprzez Leszek » 16 wrz 2019, o 16:43

:witam tradycyjnie bo tak się rodzi tradycja przez kilkukrotne powtórzenie "lol. Byli u nas na Ośrodku Krysia i Kaziu w odwiedzinach, spędziliśmy miło czas na rozmowach i podróżach mentalnych :haha . Mamy ogólnie zastój mimo że prace się posuwają, ale jesień i zima będzie piękna ciepła i słoneczna to nadrobimy zaległości. Zrobiliśmy regały i prawie wszystko żeśmy poustawiali, dostaliśmy mebelki dość dobre więc umeblowaliśmy kontener mieszkalny. :buzki

Postprzez Leszek » 28 paź 2019, o 20:25

:witam. Byli u mnie Ewelinka Przemek z synkiem Oskarkiem, popracowaliśmy i spędziliśmy fajnie czas. Wreszcie się doczekałem i jest skrzynka elektryczna na Ośrodku za 2 tygodnie powinna być energia elektryczna, więc będzie można ruszyć z wieloma pracami. Dzieje się bardzo dużo i myślę że nie długo będę mógł pochwalić się rezultatami. Dzień coraz krótszy i samemu nie wiele mogę. Pozdrawiam wszystkich :buzki

Poprzednia strona

Powrót do Informacje o ośrodku duchowym