Plac na miejsce spotkań.

Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 247
Rejestracja: 26 lip 2014, o 20:47

Re: Plac na miejsce spotkań.

Post autor: Leszek »

Z powodu upałów i pogorszenia się stanu mojego zdrowia i innych stresów prace bardzo spowolniły u nas i ruszą jak się wszystko unormuje :buzki .
Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 247
Rejestracja: 26 lip 2014, o 20:47

Re: Plac na miejsce spotkań.

Post autor: Leszek »

:witam wiele się zmieniło Tomek Piotruś stali już bywalcy naszych kreacji ale i dołączył Piotr który spędza urlop z nami. Dostaliśmy kontener przerobimy go na hotel tylu gwiazdkowy i le jest ich na niebie :haha Robimy z Piotrem i Piotrusiem półki wieszamy szafki itp., w kontenerze układamy wszystko na miejsca by był ład i porządek. Dostaliśmy od Beatki i Edytki dużo różnych rzeczy do naszego warsztatu który tworzymy, za co im dziękujemy w imieniu wspólnoty :buzki . jutro znów przyjeżdża Tomek i będziemy w 4-kę działać. Susza spowodowała że jest twardo i nawożą nam ziemię by podnieść teren, są opóźnienia dziwne które trudno zrozumieć :diabelek jakby ktoś albo coś przeszkadzało. My robimy swoje i wiem że jest zabawa będzie zabawa. Dzięki za wsparcia :serducho :buziak .
Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 247
Rejestracja: 26 lip 2014, o 20:47

Re: Plac na miejsce spotkań.

Post autor: Leszek »

:witam wiele się zmieniło Tomek Piotruś stali już bywalcy naszych kreacji ale i dołączył Piotr który spędza urlop z nami. Dostaliśmy kontener przerobimy go na hotel tylu gwiazdkowy ile jest ich na niebie :haha Robimy z Piotrem i Piotrusiem półki wieszamy szafki itp., w kontenerze układamy wszystko na miejsca by był ład i porządek. Dostaliśmy od Beatki i Edytki dużo różnych rzeczy do naszego warsztatu który tworzymy, za co im dziękujemy w imieniu wspólnoty :buzki . jutro znów przyjeżdża Tomek i będziemy w 4-kę działać. Susza spowodowała że jest twardo i nawożą nam ziemię by podnieść teren, są opóźnienia dziwne które trudno zrozumieć :diabelek jakby ktoś albo coś przeszkadzało. My robimy swoje i wiem że jest zabawa będzie zabawa. Dzięki za wsparcia :serducho :buziak .[/quote]
Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 247
Rejestracja: 26 lip 2014, o 20:47

Re: Plac na miejsce spotkań.

Post autor: Leszek »

:witam tradycyjnie bo tak się rodzi tradycja przez kilkukrotne powtórzenie "lol. Byli u nas na Ośrodku Krysia i Kaziu w odwiedzinach, spędziliśmy miło czas na rozmowach i podróżach mentalnych :haha . Mamy ogólnie zastój mimo że prace się posuwają, ale jesień i zima będzie piękna ciepła i słoneczna to nadrobimy zaległości. Zrobiliśmy regały i prawie wszystko żeśmy poustawiali, dostaliśmy mebelki dość dobre więc umeblowaliśmy kontener mieszkalny. :buzki
Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 247
Rejestracja: 26 lip 2014, o 20:47

Re: Plac na miejsce spotkań.

Post autor: Leszek »

:witam. Byli u mnie Ewelinka Przemek z synkiem Oskarkiem, popracowaliśmy i spędziliśmy fajnie czas. Wreszcie się doczekałem i jest skrzynka elektryczna na Ośrodku za 2 tygodnie powinna być energia elektryczna, więc będzie można ruszyć z wieloma pracami. Dzieje się bardzo dużo i myślę że nie długo będę mógł pochwalić się rezultatami. Dzień coraz krótszy i samemu nie wiele mogę. Pozdrawiam wszystkich :buzki
Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 247
Rejestracja: 26 lip 2014, o 20:47

Re: Plac na miejsce spotkań.

Post autor: Leszek »

:witam Prace się posuwają. Zrobiłem instalacje elektryczną w kontenerze tak że jak wstawią licznik i popłynie prąd to będzie światłość :slonko
Przywiozłem jeszcze jeden kręg bo zbieram na studnię. I wiele innych rzeczy mamy na dalsze prace. Dzisiaj byłem na polu i Ośrodku Firma wykonywająca budowę rurociągu zmierza ku końcowi z pracami tak że myślę do końca roku opuszczą nasz teren. Na chomisiu zdjęcia wstawiam jak się dzieje coś znaczącego. No i od nowego roku zaczniemy zamykać teren ogrodzeniem i wreszcie uzbrajać pod nasze potrzeby. :buja_w_oblokach :buzki
Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 247
Rejestracja: 26 lip 2014, o 20:47

Re: Plac na miejsce spotkań.

Post autor: Leszek »

:witam prąd już jest na Ośrodku :hura . Chciałem załatwić 200 słupków betonowych na ogrodzenie ale dopiero po nowym roku bo chcemy ogrodzić całość. Też chcemy kupić 25 rolek x 50 m siatki leśnej takiej: https://allegro.pl/oferta/siatka-lesna- ... 4291fbf951 to będzie już ogrodzenie stałe. Rozrzuciłem około 30 ton obornika na część pod uprawę EKO. Jest coraz bliżej końca naszych planów ale jeszcze dużo do zrobienia potrzebuję wsparcia i pomocy. Ten rok zakańczamy z bardzo dobrym wynikiem jak na nasze możliwości dzięki pomocy Piotrusia Tomka Janka Leszka Krysi ale i wielu innym za co wszystkim Bardzo Dziękuję :buzki . W nowym roku 2020 będziemy grodzić (czyli wkopywać około 200 słupów betonowych założenie siatki około 1000 m wykopanie i dokończenie stawu, wyrównanie terenu. Nasadzenie dookoła ogrodzenia drzew i krzewów, odtworzenie sadu bo został zniszczony w 60% z powodu budowy rurociągu (czyli też dokupienie drzew i krzewów owocowych ogrodzenie by zwierzęta nie niszczyły) zające zniszczyły wszystkie młode drzewka obgryzając ze skóry ponieważ budowniczowie rozgrodzili i zające dziki a nawet sarny dewastowały jak chciały. Też chcemy utwardzić plac Ośrodka czymś co będzie w naszej możliwości chyba to będzie kamień a z czasem będziemy przebudowywać. Potrzebny już będzie namiot spotkań 12x8 m coś takiego: https://allegro.pl/oferta/8x12m-namiot- ... 7978628906 przykładowy. Dokończenie studni bo jeszcze brakuje nam kręgów. I inne potrzebne ale nie będę na razie pisał. Więc z starymi planami i nowymi nadziejami w rok 2020 :buzki :toast Zdjęcia jak zwykle staram się wklejać na bieżąco tu: http://chomikuj.pl/sesjehipnotyczne/Gal ... c5*9brodek Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 247
Rejestracja: 26 lip 2014, o 20:47

Re: Plac na miejsce spotkań.

Post autor: Leszek »

:witam :zacieszacz dostaliśmy następny kontener co prawda do remontu ale zrobimy go i będzie stolarnia by majsterkowicze mogli tworzyć różne :kwiatuszek :mruga . Przyjedzie Tomek to będziemy go remontować, jakby ktoś chciał pomóc to by było miło. Zdjęcia naszych cudów na chomisiu :buzki . :roza
Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 247
Rejestracja: 26 lip 2014, o 20:47

Re: Plac na miejsce spotkań.

Post autor: Leszek »

Witam wszystkich dobra nowina w końcu udało się kupić 200 szt podkładów kolejowych które używamy jako wieczne słupki ogrodzeniowe. Również przywiozłem kostkę brukową i kostkę betonową kolorową około 20 ton będziemy wykładki nią chodniki i ścieżki. Przyjechał do mnie Tomek który teraz akurat jest bezrobotny by mi pomóc dopóki nie podejmie pracy i tu mam prośbę jakby ktoś chciał darować dla niego jakąś kwotę to on by dłużej mógł mi pomagać bo z czegoś musi żyć to byłbym wdzięczny bo robię sam ale idzie to zbyt wolno i mozolnie. Dzisiaj pomógł mi naprawić samochód i jeszcze razem wkopaliśmy 25 szt słupów a mam ich wkopać wszystkich około 200 szt. :zezradny Jest ładna słoneczna pogoda jednak dzień jest jeszcze zbyt krótki więc potrzebuję chętnych do pomocy. Zdjęcia wklejam na bieżąco. Pozdrawiam :buzki
Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 247
Rejestracja: 26 lip 2014, o 20:47

Re: Plac na miejsce spotkań.

Post autor: Leszek »

:witam Jest u mnie Tomek i pracujemy poprawiamy ogrodzenie bo wichury go zniszczyły musiały byś silne wiatry bo słupy elektryczne wywróciło. Przygotowujemy się do ogrodzenia reszty ogrodzenia dziś rozmierzaliśmy punkty pod słupki. Wkopaliśmy jeden słup jako słupek ale i na nim chcę zamontować kamerę obrotową by monitorować cały obiekt chodzi o bezpieczeństwo bo już ponieśliśmy trochę strat przez tzw., złodziei. Posadziliśmy około 200 szt iglaków które zostały zniszczone przez wykonawcę rurociągu, nawieźliśmy trochę trocin i ściółki leśnej. Lasek rośnie i będą grzybki. Naprawiliśmy ciągnik czekamy na części by naprawić przyczepy bo chcemy wozić obornik. Na chomisiu zdjęcia z naszych zmagań. Czekamy na Janka za parę dni będzie to będziemy nadrabiać zaległości z powodu błotnistej zimy. Chcemy obsadzić drzewkami krzakami jest bardzo dużo roboty ale jest sucho słonecznie to prace idą do przodu. Mam prośbę jakby ktoś chciał i mógł wesprzeć Tomka to by było super ponieważ pomagając mi nie pracuje a ja sam bardzo powoli robie i trudno mi. :buzki
Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 247
Rejestracja: 26 lip 2014, o 20:47

Re: Plac na miejsce spotkań.

Post autor: Leszek »

:witam Przyjechał Janek i z Tomkiem grodzimy sadzimy drzewa i wiele różnych rzeczy a zarazem dobrze się bawimy. W piątek firma będzie wiercić studnię Janek sponsoruje jeszcze będziemy musieli kupić pompę głębinową i będziemy mieli wodę źródlaną żywą wodę. Zdjęcia wklejam na bieżąco na Zdjęcia z prac na ośrodku. :buzki
Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 247
Rejestracja: 26 lip 2014, o 20:47

Re: Plac na miejsce spotkań.

Post autor: Leszek »

:witam dzisiaj dzięki Jankowi mamy studnię głębinową, woda jest czysta i smaczna co jest dość nie typowe jak na studnię nową. :buzki
Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 247
Rejestracja: 26 lip 2014, o 20:47

Re: Plac na miejsce spotkań.

Post autor: Leszek »

:witam Już ponad miesiąc jak w trójkę nadrabiamy zaległości są pewne potrzeby ale mimo to jesteśmy prawie na mecie. Co widać na zdjęciach w
http://chomikuj.pl/sesjehipnotyczne/Gal ... c5*9brodek :buzki Dziękuję za zaangażowanie i wsparcie Jankowi Tomkowi i innym :buzki :buzki :buzki
Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 247
Rejestracja: 26 lip 2014, o 20:47

Re: Plac na miejsce spotkań.

Post autor: Leszek »

Witam wszystkich. :witam Z Jankiem i Tomkiem wykonaliśmy bardzo dużo prać, (ogrodzenie ponad 1000 m kilka tysięcy nasion klon i kasztan lipa brzoza i inne, posialiśmy wiele warzyw. Mamy jeszcze do posadzenia flance pomidorów kapusty i innych, potrzebujemy pomocy jeśli ktoś może i chce proszę nam pomóc ponieważ sami już jesteśmy zmęczeni i przepracowani. Każda para rąk na wagę złota tym bardziej że sadzimy to dla nas wszystkich którzy będą tu przyjeżdżać i z tego korzystać. Proszę nawet na jeden dzień. Kontakt mailowy lub skype lub tel. jeśli ktoś posiada. Każda pomoc będzie wykorzystana i nic się nie zmarnuje, jeśli ktoś chciałby posiać lub posadzić coś swojego też mile widziane. :buzki Zdjęcia z naszych dotychczasowych prac jak zwykle na chomisiu.
Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 247
Rejestracja: 26 lip 2014, o 20:47

Re: Plac na miejsce spotkań.

Post autor: Leszek »

Witam jeśli ktoś chciałby kupić ten https://sprzedajemy.pl/namiot-grand-8x1 ... nr59220404 potrzebny na spotkania my umeblujemy i wykonamy wszystko co potrzebne by go postawić. Jest jeszcze Janek i Tomek więc może jakiś mężczyzna dołączy to wykonamy montaż. Jeśli jest ktoś chętny proszę o kontakt. :buzki
Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 247
Rejestracja: 26 lip 2014, o 20:47

Re: Plac na miejsce spotkań.

Post autor: Leszek »

Witam dziś przyjechali Iwonka z Kamilem i przywieźli 1000 m siatki leśnej ale z powodu deszczu składaliśmy wszyscy Namiot Spotkań i imprez a ja zrobiłem drenaż i rurociąg na odprowadzenie nadmiaru wody z pod Namiotu Spotkań i kontenera ponieważ deszcze zaczęły powodować podtopienia. Prace dzięki Jankowi Tomkowi bardzo poszły do przodu i jesteśmy coraz bliżej uruchomienia ośrodka. Tomek i Janek ponasadzali i ponasiewali bardzo dużo warzyw różnych i wszystko rośnie będziemy mieli co jeść na spotkaniach. Pozdrawiam wszystkich wspierających nas i nasz projekt. :buzki Zdjęcia jak zwykle na chomisiu.
Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 247
Rejestracja: 26 lip 2014, o 20:47

Re: Plac na miejsce spotkań.

Post autor: Leszek »

Witam wszystkich dotarliśmy do momentu w którym możemy i robimy pierwsze spotkanie na Ośrodku 4-5,07.2020 r. Zapraszamy wszystkich którzy mogą i chcą przyjść. Będziemy rozmawiać, medytować, koncertować na misach gongach i nawet będzie harfa kryształowa i wiele innych instrumentów. Podróże mentalne w głąb siebie oraz rozmowy z roślinami zwierzętami, relaks wypoczynek. Zależy nam na uprawach ekologicznych, ekologi, równowadze w naturze. Zaczynamy od 18:00 sobota kończymy w niedzielę pod wieczór lub później. :buzk
Obrazek
Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 247
Rejestracja: 26 lip 2014, o 20:47

Re: Plac na miejsce spotkań.

Post autor: Leszek »

Witam 2 spotkanie za dwa tygodnie pierwszy i drugi sierpień u nas na ośrodku liczne atrakcje zbieranie kamieni kąpanie się w błocie podróże mentalne i po trawach koncerty rozmowy i wiele, wiele innych oglądanie gwiazd nocą jeśli ktoś chce może przyjechać na dłużej popracować zapraszamy wszystkich chętnych. Wstęp wolny a wyżywienie w własnym zakresie. Kontakt przez Piotrusia (mailowy). :buzki jeśli ktoś chciałby pomóc lub wspomóc mile widziane. :buzki
Turkus
Posty: 22
Rejestracja: 31 sty 2015, o 11:47

Re: Plac na miejsce spotkań.

Post autor: Turkus »

Kochani .nie wiem w jakim dziale zadać pytanie na forum odnośnie spotkania.Więc pytam w tym dziale.
Czy na spotkanie 1 i 2 sierpnia jedzie jakaś istotka z okolic Torunia .Brodnicy lub Poznania.
Jak tak to proszę o @ lub tel.572098463 lub turkusoweoczko@gmail.com
Pozdrawiam Turkusik :buziak
Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 247
Rejestracja: 26 lip 2014, o 20:47

Re: Plac na miejsce spotkań.

Post autor: Leszek »

Witam. Odbyło się już 3 spotkanie sympatyczne i pouczające. Przyjechali na spotkanie i dłuższy czas już są Iwonka Zuza Maja i Konrad z synkiem Piotr Paweł i inni oczywiście Rafał jest cały czas i wszyscy działamy. Robimy różne rzeczy a Ośrodek staje się coraz bardziej rzeczywisty. Na razie mamy 2 domki nasz oraz Iwonki i Kamila inni przymierzają się do własnych. Rafał zrobił taras widokowy ale i do innych celów :mruga . Jeszcze jest dużo pracy ale sprawia nam coraz więcej radości ta praca i przebywanie na Ośrodku. :buzki
ODPOWIEDZ