Sesja Mariusz 3

Awatar użytkownika
impuls2003
Posty: 32
Rejestracja: 18 sie 2014, o 13:22
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Sesja Mariusz 3

Post autor: impuls2003 »

Sluchalem sesji o nowej ziemi
Zobaczylem cala wiedze jako drzewko wiedzy, odseparowalem cala szkodliwa wiedze i niepotrzebna. Potem stworzylem tunel kierujacy sie do gory. i zapisalem cala ta wiedze w ten tunel i przejechalem sie tym tunelem.
Potem scalilem cala ta wiedze we mnie w jedna spojna calosc (tak zeby swiadomosc mogla ja odczytac i rozumiec).
I co z tego wyniklo.
Ze nie ma czegos takiego jak kreacja. My nie kreujemy. My (jako jednosc) jestesmy po prostu tym co nam sie wydaje ze tworzymy. W sesji byla data 2015. Jednakze bedzie to znacznie szybciej. Niz ktokolwiek przypuszczal.
Dziekuje Leszku Mariuszu Kasiu i wszyscy ktorzy brali w tym udzial za ta sesje :)
Moim celem jest oczyszczanie nie tylko ziemi, ale calego Absolutu. Jestem Absolutem, jestem w punkcie zerowym, jestem wszystkim. Moze i brak jeszcze wizualizacji u mnie, ale to bez znaczenia, gdyz moj wewnetrzny zmysl widzi wszystko bez ograniczen. Wizualizacje sa ograniczeniem :).
Trwa teraz rewolucja, zmiany przyspieszaja gwaltownie. Niedlugo poczynie pewien krok ktory jeszcze bardziej to przyspieszy.
Awatar użytkownika
Mariusz
Posty: 37
Rejestracja: 3 paź 2014, o 09:11

Re: Sesja Mariusz 3

Post autor: Mariusz »

Pojąłeś wreszcie, nic już nie ma To jest WSZĘDZIE! Tok trzymać! :okok
ODPOWIEDZ