Zarejestruj

Komentarz do sesji badawczej nad przyczyną ściągania duchów

Posty: 15
Dołączył(a): 27 lip 2017, o 10:02

Komentarz do sesji badawczej nad przyczyną ściągania duchów

Postprzez Andrzej » 27 lip 2017, o 10:35

Jakiś czas temu robiliście sesję opierając się na wydarzeniach serialowych. Niektóre duchy tam wchodziły w czyjąś przestrzeń po np: przypomnieniu sobie przez osobę jej bliską wydarzenia z trzymanego zdjęcia.
Odpowiedź nasunęła mi się już na początku. Osobiście miałem problem z alkoholizmem i zauważyłem, że w takim wypadku alkohol powoduję reset przerobionych doświadczeń. Kiedy go rzucałem, musiałem budować siebie w "nowej" mentalności i zrozumieniu. Przychodziły tematy do zrozumienia i szedłem do przodu. Po jakimś czasie, kiedy pozwoliłem sobie nawet na odrobinę zapomnienia, podczas stanu zmiany percepcji, wchodziłem w "stary" świat. Tam przypominały mi się, bo takie miałem, zazwyczaj nieprzyjemne tematy. Chcąc nie chcąc włączały się emocje, czyli naładowywałem je energią. Wibracje opadały. Rano pierwsze myśli jakie słyszałem to te ostatnie z wieczora.
To co wcześniej udało mi się przezwyciężyć, wracało do swojego pierwotnego stanu. Na powrót w moim życiu działy się te same wydarzenia tylko z udziałem innych osób!
Podejrzewam, że rozwiązanie waszego badania jest tożsame z moim.
Pozdrawiam

Avatar użytkownika
Posty: 241
Dołączył(a): 26 lip 2014, o 20:47

Re: Komentarz do sesji badawczej nad przyczyną ściągania duc

Postprzez Leszek » 27 lip 2017, o 12:35

Andrzeju po to robimy takie sesje by zrozumieć system ich działania i mimo że przy każdej sytuacji/zdarzeniu jest inny daje jakiś wgląd i większe zrozumienie w dalszej pracy nam. Cieszę się że znalazłeś w tym badaniu coś co dało Ci zrozumienie siebie, bo to najważniejsze. :)

Posty: 15
Dołączył(a): 27 lip 2017, o 10:02

Re: Komentarz do sesji badawczej nad przyczyną ściągania duc

Postprzez Andrzej » 23 sie 2017, o 09:57

Napisałem o tym, ponieważ na początku pytałeś czy można z "tego" poziomu rozwiązać to zagadnienie. Zobaczyłem wtedy granicę, między gęstościami i przemieszczanie się energii na poziomy. Ściągnięcie jej na "żądanie". Pozdrawiam

Powrót do Komentarze do sesji

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość