Tematy na sesję badawczą

nowaZiemia
Posty: 10
Rejestracja: 19 lis 2015, o 21:26

Tematy na sesję badawczą

Post autor: nowaZiemia »

Jeśli byłoby to możliwę Kasiu i Leszku moglibyśmy podpowiedzieć co w takiej sesji możnaby sprawdzić.

-Ciekawi mi jak jest ze smugami chemicznymi, które pod przykrywką "szkodliwego" promieniowania słonecznego rozpylane są na niebie. Czy jest to tylko specjalnie rozdmuchane tak, żeby ludzie czuli bezsilność czy rzeczywiście wpływa szkodliwie na układ nerwowy? Jak się bronić przed nimi - według mnie wystarczy mentalna ochrona.

-Pojawiają się też informacje, że żyjemy wewnątrz Ziemi, a nie tak jak nas uczono. Jak wygląda to naprawdę?
Awatar użytkownika
Mariusz
Posty: 37
Rejestracja: 3 paź 2014, o 09:11

Re: Tematy na sesję badawczą

Post autor: Mariusz »

Temat był przy okazji badany w jednej z sesji, zapamiętałem że o mało cywilizacja Reptilian nie zniknęła przez to bezpowrotnie z naszej kreacji. Rozpylają głównie aluminium żeby szybko identyfikować obce pozytywne statki a przy okazji zatruwają mieszkańców planety. W jednej z sesji też była mowa aby nie skupiać swej energii na wnętrzu ziemi i nie tworzyć przez to kanałów dostępu do pozytywnych cywilizacji. Przyjdzie moment że wszystko zostanie nam wyjaśnione jaka jest prawda a może okazać się jak zwykle zaskakująca. :chatownik
ODPOWIEDZ