Sesja Kingi Wrzesień 2015

Teresa
Posty: 1
Rejestracja: 12 wrz 2015, o 21:59

Sesja Kingi Wrzesień 2015

Post autor: Teresa »

Wspaniała sesja. Leszku jesteś Wielki, robisz doskonałą pracę. Jeżeli tylko osoba biorącą udział w sesje jest konsekwentna, trzyma się rad, jest w tej zmianie a nie wraca do starych programów, jak to nazywasz- i słusznie- do nocnika, wtedy i jakość życia się zmienia.
Miałam też sesję z Tobą przed ok miesiącem, i stąd też mój wpis, by ci z was, którzy się wahają nie mieli wątpliwości, bo będziecie na pewno pod bardzo dobrą Opieką i wsparciem. Odczuwam energetycznie zmiany w moim życiu, zwiększenie przestrzeni, wspaniały smak istnienia. Wiem, że jest to efekt pozamykania spraw z przeszłości, uwolnienia, powrotu do swojej prawdziwej Siły, która w przeszłości, była z jakiś tam powodów zablokowana. Porównałabym to do otwarcia kurka , do udrożnienia kanałów, które były zatkane. Cudownie jest być połączonym z Oceanem Świadomości będąc jednocześnie i doświadczając tu na Ziemi, żyjąc tu i teraz jako obserwator bez karmienia paszkwili swoimi emocjami.
Wielkie dzięki Leszku, dziękuję także Kasi która mnie wspierała. Pozdrawiam, niech jak największa liczba Istot przebudzi się do swojej prawdziwej Wielkości.
ODPOWIEDZ