2 thoughts on “Piotruś – Badanie działania intencji i kreowanie nowej rzeczywistości – Czerwiec 2019

 1. Cmek pisze:

  Gdzieś słyszałem coś takiego że ponoć jak ktoś ma starsze rodzeństwo, to bywa że
  przejmuje karmę np po starszym bracie, czy siostrze, i bywa tak że starsza osoba rozrabia i cięgle jej uchodzi to na sucho, a w dodatku rodzice bardziej lubią tą osobę natomiast młodszy brat czy siostra ,i,o że ma dobre serce, to ciągle albo nie jest zauważana przez rodziców, albo obrywa czy ciągle gorzej ma w życiu
  Ja obserwuje ten przypadek od strony mamy, ojca i co sam doświadczam, strasznie to wszystko pokręcone. Młodszy brat tj mój ojciec zginął w wypadku a jego brat który nie jednej osobie nadokuczał, nie jedną osobę okradł i wiele świństw zrobił, ma się dobrze, i w dodatku udane rodzeństwo, natomiast ten młodszy, autystyczne dzieci, i zginął w wypadku.
  Od strony mamy, siostra starsza która ciągle taka narzekająca i mało serdeczna, ma udane rodzeństwo, a jej młodsza siostra ma autystyczne dzieci i jest załamana życiem.
  A teraz jak widzę to od strony mnie i brata, brat starszy ale mniej rozumie, lecz nie miał takich problemów z nauką jak ja, bo u mnie nie dość że zdiagnozowano autyzm, depresje, opóźnienie rozwoju, napady paniki, …

  Mnie osobiście to przypomina relacje typu kat i ofiara. Ale może to wszystko to zwykły przypadek, te skrajności i przypadki które się dookoła dzieją.

  1. Leszek pisze:

   Cmek ja z tego co badam, zauważam że przyczyny są bardzo różne a my najczęściej postrzegamy efekt tych przyczyn (wyobrażeniowo). Większość tych przyczyn wskazuje na jakąś oczywistość, jednak najczęściej to nie jest prawda a tylko nasze postrzeganie przez wiedzę i doświadczenia jakie mamy zgromadzone. Dlatego postrzegam ludzi jako INDYWIDUUM KOMPLEKSOWE z własnym bagażem doświadczeń, emocjami i ich niepowtarzalnymi specyficznymi konsekwencjami. Porównywanie się z innymi i ich ocenianie, zazdroszczenie itp. jest wielkim błędem, ponieważ tworzymy intencję chęci zrozumienia i nasza Nadświadomość nam daje możliwość tego doświadczyć by zrozumieć. I wtedy mało kto wie że przyjął cudze doświadczenia, tylko po to by je zrozumieć. Te intencje tworzymy nie świadomie w taki np. sposób mówiąc: „nie rozumiem jak tak można robić i być bezkarny” Nasza Nadświadomość rozumie to jako nasze intencje, że chcemy to zrozumieć i wtedy tworzy nam zdarzenie byśmy to doświadczyli i zrozumieli, jednak my często doświadczając tego, rozumiemy to na opak i w ten sposób „zabawa trwa”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *