Mariusz, Piotr i Tomek – Wzór na stworzenie – Czerwiec 2017

Mariusz, Piotr i Tomek – Wzór na stworzenie – Czerwiec 2017
Poradzenie sobie z niechcianymi energiami.
Zapętlenie się w postrzeganiu własnej iluzji.
Analizowanie przyczyn powstania określonych manifestacji.
Przekazywanie przedmiotów zawierających określoną informację, energię.
Nieplanowane odejcie pod wpływem zatrucia organizmu.
Zaplanowany sposób odejścia z danej rzeczywistości.
Całościowe spojrzenie i zrozumienie danego zjawiska.
Aktywowanie uśpionych informacji.
Zrozumienie czym jest energia i moc stwórcza.
Manifestowanie informacji poprzez ich zasilanie, skupieniem uwagi.
Jesteśmy zbiorem informacji, zasilanym energią.
Skupienie na czymś, generuje energię.
Poprzez skupienie nadajemy moc informacji zwartej w intencji, nadaje to kierunek kreacji i powstaje manifestacja.
Początek jako istnienie świadomej równowagi, bez kreowania.
Poprzez koncentrację zbieramy moc na przejawienie intencji czegokolwiek.
Doświadczanie stanów poszerzonej świadomości.
Impuls, przejście, forma.
Szukanie sensu w danej chwili.
W nicości nie ma żadnej informacji.
Zmiana świadomości istoty poprzez doświadczenie.
Opis odbioru urywka filmu.
Tworzenie przez umysł obrazów iluzji.
 

 

_Oprac. Mariusz.

5 thoughts on “Mariusz, Piotr i Tomek – Wzór na stworzenie – Czerwiec 2017

 1. Zielona pisze:

  W każdej chwili mogę wyskoczyć, a raczej nabrać dystansu do tego kieratu jaki sobie stworzyłam, po prostu będąc, obserwując, nie uczestniczyć i jednocześnie uczestniczyć, ale już bez brania udziału, bez emocjonowania się, utożsamiania. W taki sposób rozluźniam więzy z tą iluzją, poszerzając to postrzeganie?

 2. Mariusz pisze:

  Ten który tworzy, to co jest tworzone, oraz to co zostało stworzone, jest tym samym (grą naszej wyobraźni, wyrażonych intencji).Dzieje się to na wszystkich poziomach kreacji, bo tym wszystkim to my jako Jedna istota jesteśmy (Istnienie, świadomość, szczęśliwość). Niezależnie jak siebie postrzegamy (opisujemy), to zawsze tym byliśmy, jesteśmy i będziemy. Intencja zakończenia skupiania uwagi na wykreowanej rzeczywistość, pozwala nam na rozpoczęcie kolejnej iluzji i obserwowaniem jej tymczasowego charakteru lub pozostanie ciszą i spokojem, jako jedynym przejawieniem siebie bez kreowania jakiejkolwiek rzeczywistości.

 3. Zielona pisze:

  Słuchając waszej rozmowy zastanawiam się czy dobrze przetwarzam, pojmuję? Czyli można by wywnioskować, że energia jest niejako świadomością, która zasila ten zbiór informacji jakim jest człowiek. Energia, świadomość manifestuje się albo sobie wychodzi z ciała (zbioru wyobrażeń)na chwilę, bądź na stałe(śmierć tzw.) to zabiera ze sobą ten cały zbiór informacji, bez tej fizycznej jakim jest ciało. Cała reszta poza ciałem idzie dalej, cały zestaw doświadczeń, przekonań, wszystko za wyjątkiem ciała. Emocje zostają, czy też je bierzemy ze sobą, czy tylko przekonania jakie te emocje stworzyły?
  Wszystko wychodzi ze mnie, jestem jakby soczewką, która ogniskuje tą rozproszoną energię, czyli zaginam tą równowagę tworząc ruch, przesuwam dłonią po równej tafli wody tworząc dołek, który natychmiast uzupełnia woda, wypełniając, jest równowaga, tylko na chwilę zachwiana poprzez mój ruch. Wszystko dąży do równowagi. Ja ogniskując tą energię stwarzam zachwianie równowagi, ruch, czyli manifestację. Pochłaniam, zasysam, by wypuścić w innej formie, a raczej przepuszczam przez siebie, czyli mnie jako soczewę skupiającą energię i wysyłającą ją dalej już przetworzoną, a raczej zogniskowaną, tworząc, a raczej wyświetlając manifestację, zdarzenia. Czyli wychodziłoby na to, że ja jako świadomość jestem przetwornikiem, kliszą, matrycą przez którą przepuszczam energię i ją odbieram w postaci zdarzeń, obrazów, emocji. Mając określoną formę do wyświetlania, doświadczam wciąż tego samego,tylko nieznacznie zmienione, aż do momentu kiedy uświadomię sobie siebie jako świadomość, że jestem czymś poza tym wszystkim, że nie jestem całym tym zachwianiem energii, tym ruchem. Ten ruch wciąga mnie, to zachwianie energii, ten prąd porywa mnie ze sobą i utożsamiam się z tą manifestacją energii. Skupiając na tym uwagę, zasilam to, wzmacniam, kreacja staje się niejako na pozór mną. Czyli oddaję energię, oddaję część mnie, część mojej świadomości. Dlatego żywa energia jest jakby świadomością? Czyli wszystko jest energią, świadomością, czyli mną, bo jestem świadomością, czyli jestem wszystkim. Czyli wszyscy jesteśmy tym samym, tą samą świadomością? Jeśli uświadomię sobie, że jestem czymś innym niż ta fikcja, czymś więcej, będąc w tym wszystkim co sobie stworzyłam, wyświetliłam, czy wykreowałam, staję poza, już jako obserwator, neutralna, rozproszona a jednocześnie skupiona, ale nie na iluzji, tylko na byciu poza. Byciem, doświadczaniem, ale już bez uwikłania się w to wszystko. Zbieram części swojej świadomości z wykreowanej iluzji uświadamiając sobie to. Czyli ogniskuję na powrót mnie ale w drugą stronę. Zbieram mnie rozproszoną z iluzji doświadczeń. Następuje równowaga. Jest ruch a potem bezruch. Wzburzenie, fala i równa tafla wody.

  1. Astre pisze:

   Zielona !

   To co napisałaś powyżej można skwitować jednym zdaniem – poszukujesz wciąż siebie w swoich myślach…..
   I będziesz tak szukać siebie w swoich myślach, różnych zdarzeniach, definicjach, prawdach, w różnych określeniach, mądrościach do tego czasu, aż pojmiesz, że nie ma najmniejszego sensu czegokolwiek szukać – bo już jesteś. Jesteś wszystkim co istnieje !!!
   Więc, krótko mówiąc – w tym samym momencie, gdy przestaniesz szukać, to w tym samym momencie zaczniesz doświadczać ogrom tego kim jesteś.

   Więc, odpocznij od wszystkiego, wyłącz myśli, a wtedy wejdziesz na drogę poznania prawdy. Poznania prawdy, a nie poznawania Iluzji.
   Resztę masz tutaj :

   Gangaji – Kim Jesteś Naprawdę.
   http://www.dailymotion.com/video/x1oml5s_gangaji-pl-kim-jestes-naprawde_lifestyle

   1. Mariusz pisze:

    Sesja która przed chwilą pojawiła się na naszym chomiku, będzie do słów Gangaji dobrym uzupełnieniem. 🙂
    Wacława – Nowa Jakość 17.03.27
    http://chomikuj.pl/sesjehipnotyczne/Sesje+2017/Sesje+03+Marzec+2017/Wac*c5*82awa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *